ADASOS2 - lubi

 • ADASOS2 lubi Komentarz

  Ostaf rok temu skazałeś Motor na pożarcie, teraz widzę to samo robisz z Rybnikiem... Myślę, że Mrozek ma głowę na karku i jakiegoś grubego zwierza ustrzeli.

 • ADASOS2 lubi Komentarz

  Totalnym fajansem jest to ze we władzach sportu zuzlowego nie ma Polakow.Jakies nacje które ciagna ogony graja w swoje interesy, a my tańczymy jak kukiełki.Najwieksza najsilniejsza,najbogatsza liga a organizacyjnie maly kotek co piszczy z koszyczka.Czy to nie smieszne?

 • ADASOS2 lubi Komentarz

  Bartek gratulacje z Leszna- jestes wielkim zuzlowcem i czlowiekiem, niestety w momencie wejscia na szczyt stales sie automatycznie najwiekszym wrogiem dla nieudacznikow, ktorzy patrza na Ciebie z samego dna. Trzymaj sie i zycze Ci kolejnych sukcesow w bialo- czerwonych barwach!

 • ADASOS2 lubi Komentarz

  Ten tytul powinien byc dedykowany Tomkowi.

 • ADASOS2 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • ADASOS2 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • ADASOS2 lubi Komentarz

  zbijanie KSM? Gdyby KSM liczyć na poważnie, czyli nie względem ubiegłorocznych dokonan, ale zakładając 5 ostatnich sezonów, z czego robilibyśmy średnią, ale najlepszy i najgorszy byśmy odrzucali, więc z tych 5 bralibysmy pod uwage 3 srednie, z 3 sezonow, to jazda na cos takiego nie mialaby sensu z automatu. KSM niech nie wchodzi, jesli ma byc z ubieglego roku! To tez jestem na nie, niech wtedy zostawią tak jak jest. Ale jesli usrednimy moi drodzy biorac pod uwage 5 ostatnich sezonow, z systemem usredniania do 3 pomiedzy (jak mowie wyzej) to wtedy to ma jakiś sens.

 • ADASOS2 lubi Komentarz

  Z czego się cieszyć. Jak ktoś jest cienki to może jechać z 1,2,5 lub mieć numer100. To i tak dalej będzie cienki. Rezerwowych należy zlikwidować.

 • ADASOS2 lubi Komentarz

  Jednemu i drugiemu prezesowi chodzi o kasę. Żaden nie ustąpi. Więc wszystko będzie według regulaminu,który był drużyną znany przed przystąpieniem do rozgrywek. I nie wierzę że jakby prezes Ostrowi był na prawie to by odpuścił.

 • ADASOS2 lubi Komentarz

  Ktoś mądry napisał taki komentarz "Skoro prezes Gorzowa i ich trener ( u konkurencji wywiad) powołują się na regulamin . TO... ......... artykuł 726 ust 2 " Jeżeli odwołany jest mecz przedostatniej lub ostatniej rundy części zasadniczej, każdej rundy części finałowej bądź mecz barażowy, zainteresowane kluby uzgadniają datę rozegrania meczu w czasie 1 godziny od chwili decyzji o odwołaniu meczu, przy czym data meczu musi spełniać warunki: 6) w przypadku pierwszego meczu barażowego - nie może być późniejsza niż 1 dzień przed datą drugiego meczu barażowego I kto tu kombinuje !?" I ja się pod tym podpisuje !

 • ADASOS2 lubi Komentarz

  Ludzie gdyby Stal Gorzów spadła z E-ligi to byłby koniec tego klubu stracili rok temu GP ok 2.000.000 zł teraz jakby spadli kolejne 2.000.000 zł z tv dlatego trzeba zrozumieć zarząd Stali że nie będzie szedł na rękę Strzelczykowi bo sprzedał Angielskim kibicom 300 biletów na 6 Października :)

 • ADASOS2 lubi Komentarz

  Co wy nolajfy pieprzycie o jakimś kombinowaniu? Deszcz napieprza bo i miał napieprzać. Jaki wpływ ma Gorzów na pogodę? Pretensje do zarzadu Eligi składajcie że playoff czy baraże są planowane na przełom wrzesien/październik Sory k..a taki mamy klimat. INFO o odwołaniu meczu pojawiło się dopiero dzisiaj rano, jeszcze nikt ze SG oficjalnie się nie wypowiedział w temacie terminu przełożonego meczu czy jakiejś zmiany kolejności ale k..a jest powód żeby troche popluć to tryskacie jadem na lewo i na prawo. Tylko sie baranki nie odwodnijcie...

 • ADASOS2 lubi Komentarz

  Rozumiem, że autor proponując całkowitą rezygnację z zawodników młodzieżowych przedstawia to jako żart, chcąc podkreślić niedorzeczność inicjatyw markowanych przez PZM. Uważam, że dotychczasowy układ zespołów jest ok. Dwóch polskich juniorów w składzie to obecnie jedyne wynagrodzenie skutecznej pracy w klubach z młodymi wychowankami. Władze PZM w żaden inny sposób tej działalności obecnie nie wspierają, natomiast systematycznie czerpią profity poprzez regularnie powiększający się koszyk zdobytych medali polskiej reprezentacji młodzieżowej w indywidualnych jak i drużynowych MŚ. Pomysł PZM (jeśli to ich pomysł) na zastąpienie polskiego juniora obcokrajowcem w skrajnym przypadku ograniczy występy polskiego juniora do 2 biegów w ciągu meczu (w przypadku RT za niego). Tylko ktoś mocno ograniczony umysłowo, nie zauważy, że z takim rozwiązaniem za 5 lat, nie będziemy mieć nie tylko polskich juniorów w lidze ale i polskich seniorów. Ja rozumiem, że Leszno pokazało w tym sezonie wielką moc, ale i tu nie zawsze był Smektała, Kubera, Musielak czy Pawlicki. Panie Rusko miał Pan genialnego Drabika jako młodzieżowca, a jednak nie zdobył Pan DMP - może nie w tym tkwią przyczyny porażki, może szuka Pan nie tam gdzie trzeba...

 • ADASOS2 lubi Komentarz

  Moja propozycja jest taka : zostawcie juniorów w spokoju !

 • ADASOS2 lubi Komentarz

  Świetny pomysł by wyrzucić obowiązek startowania młodzieżowców w lidze. Chociaż nawet wtedy może dochodzić do wielu kłótni między prezesami. Więc mam o wiele lepszy pomysł: Skończyć z żużlem, zaorać wszystkie tory, a polscy zawodnicy niech sobie jeżdżą za granicą. Bezsens ten komentarz, bezsens te stwierdzenie.

 • ADASOS2 lubi Komentarz

  dodatkowo wnosze o zmiane w tabeli biegowej kosmetycznej nie ingerujacej w obecny system. Kazda para musi pojechac z kazda parą. W 2 serii dać mozliwosc doparowemu numerowi zmiane pol startowych, a wiec 9 jedzie z np pierwszego toru w 1 biegu, i w 7 biegu jedzie z np 3 toru, a 10 numer jedzie z 1 toru. Jak mowie nalezy zamknac 3 pierwsze serie od zmian taktycznych! Kazda para musi pojechac z kazda. I dopiero na te chwile dopuscic rezerwy taktyczne od biegu 11 do 15. Tak wiec pierwsza faza meczu podstawowa - do 11 biegu - kazda para z kazda BEZ ZMIAN! Zobaczymy wtedy jak wygladaja druzyny. Ludzie chca widziec DRUZYNOWE jazdy, a nie indywidualne w sporcie druzynowym. W dalszym planie np po wprowadzeniu tego regulaminu, np po 3 latach, uwolnilbym rezerwe taktyczna, likwidujac ja, wprowadzajac instytucje JOKERA gdy zespol przegrywa od momentu -12. I tylko za siebie. To da ten sam potencjalnie wynik przy zmianie taktycznej, Zmarzlik pojechal za Kildemanda zrobił 3 pkt, pojedzie za siebie, zrobi tez 3+3, a system jazd druzynowych jest utrzymany! TU JEST DROGA DLA DYSCYPLINY ZWANEJ DRUZYNOWA!!!!!!!!

 • ADASOS2 lubi Komentarz

  Redaktorze Hynek, a niby w jaki sposób te propozycje są wymierzone w Unię Leszno ? Bo na mój rozum ani jedna ani druga w niczym nie zagrozi dominacji KSUL. Zaryzykuję więc twierdzenie, że to uzgodniona z Lesznem taktyka uniknięcia dyskusji o jedynej groźnej dla Byków opcji, czyli o KSM.

 • ADASOS2 lubi Komentarz

  Jest to prawdziwa gratka dla wszystkich sympatyków speedwaya.
  Nowa jakość w sporcie.
  Monthy Python po polsku.
  Baraż o awans do Ekstraligi, w którym jedna z drużyn nie chce spaść, a druga nie chce awansować.
  This is polish speedway, I love this game.

 • ADASOS2 lubi Komentarz

  Czemu tu się dziwić. Dyscyplina coraz bardziej przypomina F1, by robić wynik koszty rosnące sprzętu. Nas też to czeka jeśli się czegoś nie zmieni.

 • ADASOS2 lubi Komentarz

  Prosta sprawa, trzeba zakazać tuningu.