Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Maksymilian Pechowy napisał/a komentarz do Katarzyna Skowrońska-Dolata: Oscar za dobrą maskę

    Piękną bym jej nie nazywał.Mimo wszystko za wysoka jak na kobietę(mam 188 cm wzrostu jakby ktoś chciał wiedzieć)a twarz czasem jak ją pokażą bez tapety taka sobie.Oczywiście zgrabna wysportowana itp.Za to że się nie rozbiera ma u mnie plus, bo dziś to już jakaś choroba że każda musi d..e pokazywać .Kariera udana ,kawałek świata zwiedziła ,parę tytułów zdobyła ,kasę zarobiła. Tylko pozazdrościć takiego życia.

  • Maksymilian Pechowy napisał/a komentarz do Tragiczny wypadek w Melbourne. Dżokejka Mikaela Claridge zmarła po upadku z konia

    Nie rozumiesz że jesteś w dziale sportowym??Co z tego że codziennie ginie tysiące ludzi??Ile z tych ludzi zawodowo uprawia sport??Gdyby ta pani wygrała dziś jakieś zawody to by o tym można było informować ,skoro straciła życie to nie warto??Nie wszyscy się tylko piłką nożną interesują, są tez miłośnicy innych dyscyplin w tym tacy którzy ją znali ,chodzili na zawody z jej udziałem.Rusz czasem mózgiem o ile go masz, to nie boli.Tak śmierć 22 letniej utalentowanej dziewczyny zawodowo uprawiającej sport zasługuje na wpis w dziale sportowym.Co za człowiek, po prostu bym ci nawet ręki nie podał.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.