Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • mark 7 napisał/a komentarz do Wiceprezes Legionovii grzmi: Przegraliśmy jak ostatni frajerzy!

  Po takiej wypowiedzi zawodnika1, oczywiście pełnej obiektywizmu, znajomości rzeczy, popartej statystykami oraz oglądaniem treningów i meczów, a także - a to już na pewno - rozmową z trenerem, który mógł się podzielić tą swoją tragiczną niemożliwością samodzielnego podejmowania decyzji, można tylko powiedzieć jedno: NIEŚMIERTELNY DUCH ZAWIŚCI ŻYJE! zawodniku1, nic nie wiesz o tym co i kto robi w klubie, dla klubu. A już insynuacja, że z winy wiceprezesa dziewczyny źle grają, a jego żona gra przez układy to po prostu podstawa do oceny klinicznej. Powodzenia zawodniku1. W krytykanctwie i deprecjonowaniu czegoś wartościowego i o czym masz zerowe pojęcie. Dla niektórych dno jest sufitem...

 • mark 7 napisał/a komentarz do Wiceprezes Legionovii grzmi: Przegraliśmy jak ostatni frajerzy!

  volley transfer świetnie poinformowany... szkoda gadać. Może lepiej jednak skupić się na meritum. Powodzenia obu klubom, zawodniczkom i ich trenerom życzę. A nerwy są nieodzowną częścią życia ludzi sportu. A i po porażce w Legionowie zarząd już chyba ochłonął.

 • mark 7 napisał/a komentarz do Marta Łukaszewska: Ten mecz może nam się odbić czkawką

  Bez przesady. Trener będzie decydował na pewno.

 • mark 7 lubi Komentarz

  Wzmocnienia to od początku decyzje trenera - tak zawsze wypowiadają się działacze i Trener. I to jest chyba problem bo w wielu klubach jest tak, że działacze budują zespół a trener ma osiągnąć z tym zespołem założony cel!!! A dobra libero uspokoi trochę grę z tyłu i to pomoże przyjmującym na skupieniu się w ataku. W tym meczu Chmiel i Kurnikowska pokazały się z dobrej strony na przyjęciu.

 • mark 7 lubi Komentarz

  Mocne słowa, ale niestety prawdziwe. Dziwi brak Magdy Saad w wyjściowej "12" przecież była ściągnięta do grania! Szkoda meczu. Trener chyba nie zawsze podejmował dobre decyzje a czasami było ich brak:( Szkoda bo mogliśmy uciec przed zespołami z dołu tabeli.

 • mark 7 lubi Komentarz

  Nie dziwie się że pan Marek Bąk jest bardzo zdenerwowany. Jeżeli chodzi
  o tabele mogło być AZS 3 pkt, Siódemka 9 pkt ale stało się inaczej AZS 6 pkt,
  Siódemka 6 pkt do tego beniaminek ma ciężki terminarz Dom - Impel
  Muszynianka Tauron BKS, wyjazd Atom PTPS Pałac Budowlani AZS Impel.
  Do Migielito trenerzy Błaszczyk i Serwiński są nietykalni!

 • mark 7 napisał/a komentarz do Wiceprezes Legionovii grzmi: Przegraliśmy jak ostatni frajerzy!

  No i z tą zmianą trenera bez przesady. Nerwy nieraz puszczają, choć nie powinny. A to, że nie ma "świętych krów" to chyba dobrze. Wszyscy muszą brać na siebie odpowiedzialność.

 • mark 7 napisał/a komentarz do Wiceprezes Legionovii grzmi: Przegraliśmy jak ostatni frajerzy!

  cheri, o to właśnie mu chyba chodziło. Żeby Iga grała więcej.

 • mark 7 napisał/a komentarz do Mieszanka w końcu wybuchnie? - zapowiedź meczu Siódemka Legionovia Legionowo - AZS Białystok

  Po Legionowie chyba nie wybuchnie, ale za tydzień to kto wie...

 • mark 7 napisał/a komentarz do Saad oficjalnie w Siódemce Legionowo!

  Dobra decyzja Saad i działaczy. Dobra dla obu stron, chyba gorsza dla rywali Siódemki.

 • mark 7 napisał/a komentarz do Szóstka VII kolejki Orlen Ligi

  Sikorska w rezerwowej szóstce? Ktoś chyba meczu nie oglądał! Za kilka udanych zagrań?!

 • mark 7 napisał/a komentarz do Saad zrezygnuje z Ligi Mistrzyń dla regularnych występów?

  GSH ma rację. Akurat o Siódemce trudno powiedzieć, że jest na czele listy spadkowiczów. Poza tym klub się wzmacnia, jest dobrze zorganizowany i jakoś chyba, jako jedyny z tych słabszych, "postawił się" czołówce (może faktycznie poza meczami z Muszyną i Bielskiem). Myślę, że to bardzo dobry ruch Magdy. Dla pełnej hali warto grać.

 • mark 7 lubi Komentarz

  Kinga Bąk :) Piękna, skuteczna rozgrywająca.

 • mark 7 napisał/a komentarz do Magda Saad w Siódemce, Katarzyna Wysocka i Iga Chojnacka w Sparcie Warszawa?!

  Bez sensu uwaga. Można grać na dwie libero...

 • mark 7 lubi Komentarz

  Zgadza się. Tylko że to pokazuje w jaki sposób przyznaje się klubom licencję. Kilkaset tysięcy długu to nie efekt kilku tygodni działań. Te długi były już dawno więc jakim cudem klub dostał licencję?

 • mark 7 lubi Komentarz

  Jako postronny obserwator tego co się dzieje w tym klubie i w tym mieście uważam, że ten zespół już w zeszłym sezonie powinien spaść do I ligi, za co on dostał licencję na grę w Orlen Lidze pytam się ?! Hali porządnej nie mają, grają w jakimś "kurniku" w SP 50, nie mówiąc już o składzie. Jak nie spadną sportowo, to przynajmniej padną organizacyjnie.

 • mark 7 napisał/a komentarz do Ewelina Sieczka: Przedsezonowe typowania? Śmieszne!

  A taka jakoś czuję niespodziankę w niedzielę...

 • mark 7 napisał/a komentarz do Zmienna energia - relacja z meczu Siódemka Legionovia Legionowo - Budowlani Łódź

  JEZU!!!!!!!!!!!!! LEGIONOVIA - WYGRAŁY NASZE LALKI!!!!!!!!!!

 • mark 7

  Zero info o poprzedniej kolejce, a od dziś (środy w zasadzie) kolejna! To po prostu mało poważne traktowanie gości strony.

 • mark 7 został fanem I liga kobiet

 • mark 7 napisał/a komentarz do Skandal sędziowski na meczu AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. - Legionovia Legionowo

  Powiem tak: PROTEST NIC NIE DA! Pamiętam jak Legionovia spadła z I ligi dwa sezony temu po serii katastrofalnych decyzji sędziów w kilku meczach. Legionovia odgrażała się, szalała, składała protesty, wpisywała się do protokołów meczowych... I.. nic! Sędziowie są tylko ludźmi i nie wierzę, że robią coś celowo. Ale prawda jest też taka, że swoją grą siatkarki Legionovii nie pomagały wtedy szczęściu. Spadły bo zawaliły. Powtórka sobotniego meczu (błąd był) jest mało prawdopodobna, ale jakoś tak mi się wydaje, że dla AZS KSZO Ostrowiec lepiej, żeby tej powtórki nie było. Może się okazać, że ten jeden punkt przepadnie. Miejscowe zagrały kapitalne zawody w polu, miały furę szczęścia (i one mu pomagały swoją bardzo dobrą, waleczną postawą) i trafiły na nie najlepiej dysponowanego rywala. Poza tym przewagę miały w tie break-u sporą i dlaczego nie wygrały same wiedzą najlepiej! A poza tym taka mała uwaga. Po drugiej stronie siatki grała mocna drużyna, która pozbierała się w kluczowym momencie i tyle. Pewne jest jedno. Z taką grą AZS KSZO Ostrowiec nie tylko nie będzie zagrożony spadkiem, ale i namiesza w grach z czołówką.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.