• Anita Włodarczyk pobiła rekord świata!

  Włodarczyk jest pierwszą kobietą, która przekroczyła w tej konkurencji granicę 80 metrów. Dotychczasowy rekord świata także należał do niespełna 30-letniej młociarki i wynosił 79,58. Poprawiła więc swój rekord o 1,5 metra. To największy taki postęp w tej dyscyplinie od 1999 roku.Pablito...Dopse , dopse (…)

  Więcej

 • Jest PO , jest reaktywacja.

  Hejloł , to ja Margusia!!!! Kochani było tak fajowo! Była „laba” i milutkie lenistwo. Nikt nie zmuszał mnie do niczego, ale tylko do czasu... Ostatnio zaczęły się na mnie naciski przyjaciół. Co niektórym zachciało się abym napisała blog ……bleee co za nuda :( Ale cóż , jako dobrze wychowana dziewczynka (…)

  Więcej

 • WAŁK-over!

  Moi kochani , zdaję sobie sprawę ,że bardzo Was zaniedbałam, ale mamy sezon w pełni i wydarzeń tyle ,że można dostać zawrotu głowy, więc gnębienie Was moją pseudotwórczością jest chyba ponad Wasze siły. Niestety nie mogę przejść obojętnie obok wydarzeń i poczynań pewnej barwnej i znanej postaci ze światka (…)

  Więcej

 • Melancholia

  Patrzę za okno i ogarnia mnie okropna złość , bo już nie pamiętam który to raz z wielkich planów meczowych wychodzi klops.Pogoda jaka jest tej wiosny , to każdy widzi…Do tego złośliwa aura pozwala czasami pocieszyć się w środku tygodnia po to tylko żeby nam schrzanić żużlowy weekend…Światku żużlowym (…)

  Więcej

 • Miało być ostro i jest ...ale nie o żużlu :)

  Zwalając się dzisiaj z wyrka w podłym, nostalgicznym nastroju , myślałam ,że zmarnuję jeden dzień ze swojego życia i to jeden z niewielu jakie mi pozostały do przeżycia w stanie wolnym….….i tak było aż do wieczora… Wtedy zaczęły nachodzić przeróżne myśli .Najpierw pobiegły w stronę tego co wszyscy (…)

  Więcej

 • Rusza sezon żużlowy w Tarnowie:)

  Nareszcie!!!!! Już myślałam ,że się nie doczekam początku sezonu w Tarnowie !!!! O tych pięknych chwilach jakie przeżywaliśmy pół roku temu już powoli zaczynamy zapominać , tym bardziej ,że sternicy naszego klubu zupełnie nie wykorzystali sukcesu naszych pupiliw ubiegłym sezonie … Ale nie ma co marudzić (…)

  Więcej

 • Wesołych Świąt

  Moi kochani czytacze, moich wymęczonych blogów . Święta mamy na karku i w związku z tym mnóstwo pracy, natomiast wolnego czasu jak na lekarstwo :( Dlatego nie będę się dzisiaj rozpisywać i zafunduje Wam mini blog. Będzie on bardzo smutny bo właśnie takie święta będziemy mieć w tym roku dzięki aurze (…)

  Więcej

 • Walczmy z depresją... damy radę

  Pierwsze wielkie emocje za nami !!! Oczywiście myślę tu o GP Nowej Zelandii . Z jednej strony radocha jakich mało, bo speedway wystartował w tym sezonie ….ale ja nadal nie poczułam tych emocji związanych z hukiem i zapachem. I po pierwszej ekstazie nastąpiła jeszcze większa depresja. Bo tylko pomyślcie….Patrząc (…)

  Więcej

 • Sezon blisko , czas na zmiany!

  Moi drodzy, ten blog chciałabym skierować przede wszystkim do grona osób które są z nami już od bardzo odległych czasów :) do znajomych z epoki kiedy na tym forum, jeszcze Szczerbaty nie pisał swoich głupot. Były to naprawdę szalone czasy , a ja miałam okazję z boku oglądać to co tu na forum i również (…)

  Więcej

 • Rady dla fanek ! Jak dotrwać do początku sezonu!

  Moje drogie fanki , Ten niemiłosiernie przedłużający się okres ogórkowy naszej ulubionej dziedziny sportu powoduje u mnie występowanie  pierwszych objawów frustracji . Nawet całodzienne przesiadywanie na „naszym” portalu i czytanie komentarzy pisanych wspaniałą polszczyzną , przepełnionych miłością (…)

  Więcej