Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

• Helveticuss Gardener lubi Komentarz

Tylko nie gra Grajber to i mecz lepszy, jeszcze przyjmująca Mędrzyk niech solidniej trenuje bo atakujące lepiej przyjmują jak one. A co do Nawrockiego to niech panuje nad sytuacją na boisku, zresztą cienki trener.

Ten mecz mogły dziewczyny wygrać 3-0 ale ZNOWU zawinił Nawrocki. Już w pierwszym secie przysnął i pozwolił Niemkom odrobić straty. Ze stanu 8-4 dla Polek pozwolił doprowadzić do stanu 11-11 i w tym czasie ani razu nie wziął czasu by przerwać dobrą passę gry Niemek. Drugi raz w tym samym 1 secie ze stanu 17-17 zrobiło się 17-21 dla Niemek i Jacuś Nawrocki dalej stoi i... śpi zamiast przerwać grę, opóźnić jakoś, wziąć challenge żeby trochę czasu ukraść. Nawrocki to miś pluszowy, a raczej niedźwiadek który usypia podczas meczu snem zimowym (chociaż dopiero zaczął się wrzesień). A co zrobił w secie 4 gdy urazu nabawiła się Malwina? NIC NIE ZROBIŁ. Pozwolił jej dalej być na parkiecie z bolącą ręką i wiadomo było, że Wołosz nie będzie na nią grać w ataku - więc Niemki doskonale to wiedząc, wiedziały gdzie stawiać blok i wygrały seta numer 4. Inny trener wziąłby czas i przede wszystkim zmienił Malwinę i pozwolił jej odetchnąć, uspokoiłby moralnie resztę zespołu... A Jacuś stał jak ten baran w kolejce do strzyżenia. Ehhhhh ludzie - czy wy naprawdę tego nie dostrzegacie? To, że Polki zagrają w półfinale to nie jest jego zasługa bo to nie on je uczył grać w siatkówkę. Selekcjoner reprezentacji nie uczy grać tylko prowadzi już ukształtowane i wytrenowane zawodniczki... a przede wszystkim odpowiednio zarządza składem i potrafi się zachować podczas meczów. Nawrocki tego nie potrafi bo nie ma pojęcia kiedy przerwać grę biorąc czas a to bardzo ważne bo mecze wygrywa się nie tylko dzięki własnym punktom ale też dzięki dobremu i skutecznemu utrudnianiu przeciwnikowi w ich zdobywaniu. Oby po powrocie dziewczyn z Turcji PZPS poszedł po rozum do głowy i pomyślał o zmianie trenera kadry bo inaczej to nieprędko zobaczymy nasze dziewczyny w takich turniejach i w dodatku w półfinale

uuuuuu Chciałbym żebyś miała rację ALE NIESTETY oglądałem dzisiaj mecz Serbii z Bułgarią i mecz Włoszek z Rosjankami... To nie ten poziom - muszę to przyznac z przykrością. W Turcji naszym dziewczynom już nie będzie się tak grać jak w Łodzi, to też trzeba wziąć pod uwagę. Apropos poziomu gry - nie wydaje mi się żeby Polki były zagrożeniem dla Serbii czy Włoszek grając z nimi w Ankarze. OK - z Włoszkami już Polki wygrały ALE to był fuks (nie oszukujmy się) i duzo pomogli polscy kibice. Najpierw jednak muszą pokonać Turczynki (W Ankarze, hmmmm) to też nie będzie łatwe. Może gdyby miały za trenera faceta z jajami to byłoby to możliwe ale z Nawrockim... [komentarz usunięty]
    Będę kibicował oczywiście naszym dziewczynkom ale realistą trzeba być. Będzie bardzo ciężko jeśli w bloku będziemy polegać na ledwo się ruszającej i nie wyskakującej Kąkolewskiej. I Malwina musi dostawać lepsze piłki. I... i... i... Za dużo tego i...

Chwilami to był mecz pt. kto zrobi więcej błędów , najlepiej seriami po kilka punktów i na poziomie plażówki . Najsłabiej u nas jest z obroną w polu , nawet zwykłe przebitki rywalek nieraz naszym sprawiały trudność . Drugi element to słabe przyjęcia serwisów , zbyt często na 3 , 4 metr zamiast na 1 szy albo max na 2gi metr. Trzecia rzecz do poprawienia to niedokładne wystawki dla ataku . Zrzędze , co ? No to jeszcze info - Turczynki grają u siebie . To będzie cud jak w tym tumulcie na chwile usłysze tam grupke naszych kibiców .

zgadzam się w 100%-ach. Nie kwestionuję jego zasług ALE wyśmiewam wiele z jego zachowań podczas prowadzenia meczów. Nie może być tak, że Jacuś doprowadza kadrę do półfinału na ME i w zamian za to dostaje prezent od PZPS w postaci prowadzenia kadry przez kolejne 5-6 lat. Zasługi zasługami (płacą mu za to) ale nie można nie dostrzegać tych momentów podczas prowadzenia kadry, w których totalnie się ośmiesza

Wszystkie momenty przełamania to była gra Magdy, szczególnie na zagrywce. W momencie, jak na tym turnieju na boisku pojawia się Grajber, która rzekomo wchodzi na poprawę zagrywki a przyjmuje nad siebie, gra momentalnie się sypie. Oczywiście jak do tej pory żaden rywal nie był tak głupi, żeby w nią nie zagrywać. O tym, że reprezentacja gra momentami jak w czarnym amoku świadczy fakt, że z Niemcami świetnie dysponowana Magda ani razu nie zaatakowała z szóstej strefy, a polskie środkowe dostały do ataku 13 piłek przy 26 u niemieckich. Co widać to Polki totalnie nie radzą sobie z atakiem z fasta po przeciwnej stronie. Chociaż i tak jest już lepiej, bo jak grała Grajber, to rywale mieli tam kopalnię punktów. Jeszcze tylko Górecka do czternastki i można walczyć o awans na igrzyska w Tokio.

Wiem, że jest zaraz po meczu, ale sugeruję trochę wstrzemiezliwosci z apelami oczekujacego przeprosin Nawrockiego. Podam taki prosty przykład - co byśmy mówili gdyby nie cudowna seria Magdy na zagrywce, co ustawilo tiebreaka? Ze przegralismy wygrany mecz. A na pewno przegralismy dwa sety, które powinnismy wygrac. Ten zespol broni się przede wszystkim indywidualnymi umiejetnosciami zawodniczek, a nie tym jak jest ustawiony i prowadzony.

• Helveticuss Gardener otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

• Helveticuss Gardener napisał/a komentarz do Mistrzostwa Europy siatkarek. Wojna polsko-niemiecka dla Polek! Jedziemy do Ankary

nic dodać nic ująć!

Teraz Nawrocki będzie trenerem reprezentacji do 2024, bo zajął co najmniej czwarte miejsce na ME 2019. Powiedzmy sobie szczerze, gdyby nie Magda, to Nawrocki już dawno byłby na taczce. Gdyby zgrał ją z Wołosz o kilka tygodni wcześniej i nauczył cały zespół szacunku w dogrywaniu piłek sytuacyjnych zwłaszcza dyszlem, to Polska byłaby już na igrzyskach, a Serbia zamiast grać pierwszym składem na ME i PŚ, trenowałaby teraz w ośrodku przygotowań olimpijskich. Ciężko doszukiwać się jakichkolwiek zasług trenera poza tym, że w miarę kolejnych turniejów tego sezonu daje grać w końcu tym siatkarkom, które są lepsze od Grajber i innych wynalazków. Jeśli Grajber będzie grać w kolejnych latach kosztem Góreckiej, będzie to wielkim przekrętem. A od Grajber o wiele lepsze są też inne młode przyjmujące jak Orzoł, P. Damaske i Bałuk. Grajber rozsadza ten zespół od środka. Jest nawet bardziej destruktywna niż sam trener.

te 3,55 mln w ostatniej minucie to zasługa Jacka Nawrockiego. Chociaż tyle dobrego z tej jego funkcji selekcjonera reprezentacji. Jego nieudolność prowadzenia zespołu w meczu który powinien wygrać 3-0 spowodowała HORROR w ćwierćfinale z Niemkami i przyciągnęła przed telewizory tak wielu ludzi w ostatnich minutach tie-breaka. Ehhhh chociaż tyle dobrego ze strony Jacka Nawrockiego

Większym "kopem na przyszłość" byłoby wyKOPanie z kadry Nawrockiego. Przy okazji Gratuluję dziewczynom podwójnego sukcesu:
    1. Awansowały do półfinału ME
    2. Awansowały do półfinału ME mając za trenera Jacka Nawrockiego

• Helveticuss Gardener napisał/a komentarz do Mistrzostwa Europy siatkarek. Polska - Niemcy. Oceny po wielkim triumfie polskich siatkarek

Smarzek az 5,5 punkta tyle samo co Stysiak??? Magda i jeszcze Mędrzyk uratowały nam dzisiaj mecz. Stysiak jest o wiele skuteczniejsza i bardziej stabilna w ataku niż w wiekszości Smarzek - która wali piłki na slepo, które czesto wracają bronione lub tez samym rykoszetem i robia wiele szkody z powrotem na naszym boisku. Dodatkowo Magda daje piekne asy a czasami ich wręcz serie. Magda to wspaniała zawodniczka a wiele jeszcze przed nią.

Rośnie nam KRÓLOWA Parkietu - Magda Stysiak . Mądrze prowadzona będzie nie do pobicia..

Godek dużo biła , ale skutki TAKIE SOBIE

• Helveticuss Gardener napisał/a komentarz do Mistrzostwa Europy siatkarek. Magdalena Stysiak - druga z polskich "wież" na skrzydle

uratowała nam dzisiaj "tyłek" w meczu z Niemcami. W ataku o wiele bardziej skuteczna i stabilniejsza niż Smarzek. BRAWO MAGDA! :)

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.