Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jacki napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Wisła Kraków - Wisła Płock. Przełamanie Nafciarzy, trwa czarna seria Białej Gwiazdy

  Ja się pytam gdzie są sędziowie? Dlaczego nie pomagają jak w zeszłym sezonie? Co to ma być ?

 • Jacki lubi Komentarz

  2 - 0

 • Jacki napisał/a komentarz do Fortuna I liga: koronawirus w Arce Gdynia. Mecz z Górnikiem odwołany

  @KoronaMKS ESA 2021: Korona wirus przemówił :)

 • Jacki napisał/a komentarz do Fortuna I liga: koronawirus w Arce Gdynia. Mecz z Górnikiem odwołany

  @A my swoje: Wiesz gdzie masz poszukać te KŚ ? W swojej rodzinie.

 • Jacki napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Wisła Kraków - Arka Gdynia. Spadkowicz popsuł święto Brożkowi i Wasilewskiemu

  Betonie ,nie ciesz się,LGKS i to też tyle w temacie.

 • Jacki lubi Komentarz

  Boniek zrzucił w tym roku 3 kluby z Ekstraklasy a wprowadza takie które nie mają stadionu a niektóre i kibiców. Piłkarzem był dobrym ale to wszystko czym może się POchwalić.

 • Jacki lubi Komentarz

  Boniek ma rację i popieram go.

 • Jacki lubi Komentarz

  Ja wiem, że najlepiej by było, gdyby prezydenta w Polsce wybierali piłkarze z aspiracjami ( także bramkarze), profesorowie i inne magistry. Z opinią Pana Bońka zgadzam się częściowo, gdyż znam sporo ludzi z podstawowym wykształceniem, potrafiących uczciwie i poważnie oceniać rzeczywistość, którzy nie są uwikłani w brudną, polską politykę. Przyznaję jednak, że w swej masie, rodacy z niskim stopniem wykształcenia nie zawsze potrafią odróżnić ziarna od plew i łatwo kupują prostacką propagandę i obietnice zaślinionych polityków. Największą jednak szkodę dla procesu wyborczego wyrządzają sobie i rodakom beneficjenci ochłapów które im rzuca obecna władza, myśląca jedynie o korycie, a nie o Polakach. Jest ich bardzo wielu, bo i wielu Kaczyński ze swoją ekipą zachęcił do oddania na siebie głosów, pieniędzmi wypracowanymi przez pracującą część społeczeństwa. A co do wyższych stopni edukacji, to przecież każdy widzi, iluż to jest profesorów właśnie i pozostałych "utytułowanych" przedstawicieli nauki, którzy także się sprzedali władzy (za większy oczywiście ochłap) i z zapałem godnym lepszej sprawy, sygnują każdy, nawet najgłupszy pomysł grupy trzymającej władzę. Jestem więc z daleka od uogólnień serwowanych przez Pana Bońka i mam nadzieję że one nie wypływają z jakiś niskich kompleksików. Pozdrawiam.

 • Jacki lubi Komentarz

  Pan Boniek ma rację niestety. To przykre , ale taka jest prawda. Statystyki nie kłamią ponoć. Obraża się elektorat , który głosował na łamiącego konstytucję.

 • Jacki lubi Komentarz

  Tu chodzi, w podtekście, o ważniejszy problem! 1. Albo mamy Prezydenta Trzaskowskiego, albo Pana/Właściciela Polski Kaczyńskiego. 2. Albo Polacy z powrotem zjednoczą się albo Państwo PiS-uarów zdominuje Polskę. 3. Tu nie chodzi o podział na inteligencję/chłopów ani o podział miasto/wieś ale na tych, co rozumieją zagrożenia ze strony PiS-uarów: ruina kraju, spłata długów < oczywiście będa spłacać ci pracujący, a reszta nadal wałkonić się i brać "+">, Polexit (dobrowolny lub wymuszony - to tylko kwestia czasu), wyalienowanie (czyli wyobcowanie) z grona Europejczyków, itd. Kto to rozumie???

 • Jacki lubi Komentarz

  Ma Pan rację , Panie Zbyszku .! Wybiera ludzi o niewielkiej świadomości społecznej . Można takim ludziom wmówić wszystko . To jest smutne .

 • Jacki lubi Komentarz

  Krótko mówiąc, powrót do tego co już kiedyś było i działało całkiem dobrze. Tak naprawdę, obecna trzecia liga to nic innego jak rozgrywki międzywojewódzkie. Na siłę próbowano upchnąć na szczeblu centralnym więcej drużyn, tworząc nie wiadomo po co pierwszą ligę.

 • Jacki lubi Komentarz

  Zmiany jakie proponuje prezes PZPN są w zasadzie żadne, albowiem nic nowego nie wnoszą. Prawdziwą zmianą, było by odejście od systemu rozgrywek JW (jesień-wiosna) na rzecz rozgrywek w systemie WJ, czyli wiosna-jesień. Przyjęcie tego systemu miało by sens z uwagi na to, że rozgrywki zamykały by się w faktycznie "rocznym" cyklu i tytuły mistrzowskie otrzymywali by zwycięzcy poszczególnych lig i klas za konkretny rok, a nie tak jak do tej pory za sezon jesienno-wiosenny, czyli de facto za dwa lata. Poza tym, na korzyść zamknięcia rozgrywek w jednorocznym cyklu (WJ) przemawia kwestia wieku zawodników kwalifikowanych do grupy trampkarzy, młodzików czy też juniorów.
  Na miejscu prezesa rozważyłbym kwestię uatrakcyjnienia rozgrywek wprowadzając nowe rozwiązania do rywalizacji, których celem byłoby nie tylko skuteczniejsze wyławianie talentów piłkarskich, ale także stymulowanie i sukcesywne eliminowanie lokalnych szowinizmów i agresywnych zachowań wśród patologicznych grup kibiców, zwanych kibolami. Zajmuję się od dawna nowymi koncepcjami rywalizacji sportowej, w tym w piłce nożnej i posiadam w zanadrzu elastyczne rozwiązania, dzięki którym ta dyscyplina zyskałaby wiele nowych, pozytywnych walorów. Pozdrawiam Prezesa i zachęcam do przeczytania wynurzeń Pana Jana Nowickiego, jakie znalazły się na stronie Sportowych Faktów.

 • Jacki lubi Komentarz

  I to jest rozsądne nazewnictwo, a nie te absurdy z wysp. Niemcy mają: 1 Bundesliga; 2 Bundesliga, Włosi: Serie A, Serie B itd. Odchodzę już od poziomu sportowego i złośliwych komentarzy. Ale skoro mamy słabą ligę to chociaż nie twórzmy sztucznych nazw.

 • Jacki lubi Komentarz

  @Ksawery Darnowski: Samochód gwałcił kobiety? Aha to nie wiedziałem, że tak mógł. A w rzeczywistości, to nie były żadne gwałty, tylko porwania dzieci.

 • Jacki lubi Komentarz

  Dyrekcja Lasów Państwowych chciała coś zrobić, to sobie wymyśliła zakaz wstępu do lasu, który nie wiedzieć czemu nie do tyczy myśliwych, którzy z reguły operują w grupach. Skąd ta pewność - niech ktoś spróbuje bez pomocy innych zabrać dzika z łowiska.

 • Jacki lubi Komentarz

  "Od stycznia zajmowali się wyborami, a nie zagrożeniem"
  Tak, to jest prawda.

 • Jacki lubi Komentarz

  Nawet Mistrzyni w zupełnie innej kategorii rozpoznaje głupotę w podstawowych kategoriach

 • Jacki lubi Komentarz

  Ludzie chcieli rzadow kulawego starca i jego bandy i dzis przyszedl czas zaplaty za swoja glupote. Cieszcie sie ze swoich 500+ dokad jeszcze je macie.

 • Jacki lubi Komentarz

  Nie jestem fanem Kowalczyk z roznych wzgledow ale to nie ma znaczenia !....Tutaj ma 100% racji,niestety jest taki rzad jaki ludzie wybrali z kosmosu nie przylecieli,glupota wyborcow nie zna granic,taki kraj,tacy ludzie,historia wielu niczego nie nauczyla,smutne !

 • Jacki lubi Komentarz

  Pani Justynka jak zawsze ma moje pełne poparcie! Nie dajmy się hucpie!

 • Jacki lubi Komentarz

  Z lasami popieram. 100% racji. Głupota rządu jakich mało, ale z pozostałą częścią wypowiedzi p.Kowalczyk zgodzić się nie mogę. Nawet mistrzyni potrafi prawić głupoty.

 • Jacki lubi Komentarz

  Brawo Krzysiu! Nasz Arkowiec!

 • Jacki lubi Komentarz

  Jacy kibole? Nawet Praezydent miasta Gdynia wstrzymał dotacje do klubu. Prezydent też jest kibolem? O ile pamiętam Prezydent miasta wspierał działalność w zakresie sportu. Widocznie coś dzieje się źle.

 • Jacki lubi Komentarz

  Zero pieniędzy dla niego pewno jakiś patus kto mu kazał wchodzić na barierke

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.