Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jacki lubi Komentarz

  W Europie każda liga jest silniejsza od polskiej (może poza białoruską), czego dowodzą wyniki naszych kopaczy szmacianej.

 • Jacki napisał/a komentarz do Miedź - Arka: strzelanina w Legnicy. Wielki mecz Macieja Jankowskiego

  Pytania.Nie przewiduje.

 • Jacki lubi Komentarz

  Paprykarze na farcie, jak betony parę dni temu. TAG.

 • Jacki lubi Komentarz

  Ciekawe ile Lechia zapłaci za race, petardy i kubki na boisku.

 • Jacki lubi Komentarz

  Paixao żart to Ty jesteś niedługo wylecisz jak twoja siostra

 • Jacki lubi Komentarz

  Panie Augustyn , nie wypowiadaj się pan publicznie bo głupoty pan gadasz . No i chyba nie znasz się na przepisach piłkarskich . Zacytuję pana wypowiedź " Piłka ześlizgnęła mi się po górnej części ręki, Arka nie miała z tego żadnej korzyści, ale sędzia to odgwizdał i trzeba to uznać - powiedział obrońca Lechii Gdańsk. " To według pana żeby był karny to po przewinieniu drużyny broniącej musi być z tego korzyć dla atakującej . Żenujące to jest . Acha , i to że Arka grała w 10 to też sędziowanie przeciw Lechii . Pozdrawiam i więcej gościu się nie wypowiadaj bo się ośmieszasz .

 • Jacki lubi Komentarz

  Szefowa tego śmiesznego klubu powinna zostać wywalona na zbitą mordę ze swojej funkcji! W polskiej piłce nie ma miejsca dla bandytów i ich sprzymierzeńców. Media powinny zbojkotować Sarapatę i zrezygnować z transmisji meczów tego bandyckiego klubu!!!!

 • Jacki lubi Komentarz

  bo ja mam 5 lat i to kupię
  każdy kibic Wisły dobrze wie że to prawda choc większość oficjalnie tego nie przyzna to między sobą przecież on nic nie odkrył ...wszytko to już wiemy :)

 • Jacki lubi Komentarz

  Trzeba przyznać że treść oświadczenia jest przemyślana, napisana wręcz po mistrzostwu, uważam że wznieśli się na wyżyny sofistyki, co nie znaczy że nie potwierdzają zarzutów dziennikarza.

  "Bazujemy na zaufaniu do zgłaszających się do nas osób i nie weryfikujemy tych próśb. W owym czasie oceniliśmy, że osobie zwanej 'Dudkiem' należy się pomoc i mocno włączyliśmy się w akcję. Dzisiaj wiemy, że system weryfikacji akcji charytatywnych jest niezbędny, aby uniknąć jakichkolwiek niebezpiecznych dla wizerunku klubu sytuacji w przyszłości i taki system wprowadzamy".

  Czyli w niezwykle pokrętny sposób przyznają że dali ciała.

  "Przytoczeni w materiale Superwizjera kasjerzy zostali zatrudnieni w Wiśle za czasów poprzedniego zarządu. Pracodawca nie miał uwag odnośnie ich pracy, dlatego nowy zarząd postanowił dać im szansę poprzez zagwarantowanie pracy po odbyciu kary - podjęcie zatrudnienia jest wymagane przy rozpatrywaniu wniosku o warunkowe przedterminowe zwolnienie osadzonego. W wielu firmach takie pismo ze strony pracodawcy jest odbierane jako naturalny gest dobrej woli, który pomaga karanym po resocjalizacji wrócić do normalnego życia ''

  Ha,ha, AKURAT TAK tak się złożyło że klub postanowił altruistycznie pomóc AKURAT TYM ludziom ! No to informuję niniejszym WSZYSTKICH, pewnie jakieś tysiące, wypuszczonych przedterminowo skazańców, że Wisła Kraków przyjmie ich do pracy. Bo Wisła Kraków NA PEWNO wykaże wobec nich identyczny GEST DOBREJ WOLI ...

  ,, Mamy opinię prawną, z której wynika, że wystawienie listu gończego przeciwko Pawłowi M. nie może być podstawą zgodnego z prawem rozwiązania umowy cywilnoprawnej zawartej z firmą Pawła M. Taka próba narazi TS Wisła na konieczność wypłaty odszkodowania obejmującego zarówno poniesione przez najemcę straty jak i utracone korzyści. Umowa najmu obowiązuje do listopada 2019 roku i obecnie nie ma przesłanek do jej skutecznego i prawnie poprawnego rozwiązania".

  Jasne, znaleźli takiego prawnika który się pod tak sformułowaną opinią podpisał. Znalazłbym stu prawników, którzy przygotowaliby opinię całkowicie odmienną. Ale AKURAT TAKA opinia była pani Sarapacie potrzebna ...
  A tak z innej mańki, po co cudze opinie prawne prawnikowi ?

  Wszystkie powyższe stwierdzenia wykorzystywane są ZAWSZE przez strony podczas każdej sprawy przed- czy sądowej, więc mam jedynie nadzieję że sędzią w tej sprawie będzie doświadczony w bojach i nie ulegający podobnym sofistycznym wykrętom prawnik.

 • Jacki napisał/a komentarz do Wisła Płock - Arka Gdynia

  Sam jesteś Qrva

 • Jacki napisał/a komentarz do Mecz z Arką szansą dla rezerwowych Jagiellonii. "Muszą stanąć na wysokości zadania"

  'Jagiellonia Białystok podejmie gdynian niespełna trzy doby po pokonaniu portugalskiego Rio Ave ' - Panie redaktorze mecz odbywa sie w Gdyni,więc to Arka jest gospodarzem i to ona podejmie ,a nie odwrotnie :))

 • Jacki lubi Komentarz

  Całkowity brak profesjonalizmu Peszki. O jakiej prowokacji Ty piszesz? Litwin napisał to, co myślał każdy normalnie myślący Polak. Peszko był potrzebny na mundialu, jak piąte koło u wozu. A co do tego faulu, to tak to jest, jak ktoś nie ma argumentów, żeby odpowiedzieć na krytykę innych, to zostaje mu tylko agresja, jak w tym wypadku Peszce...

 • Jacki lubi Komentarz

  A co na to Lechia?, klub tego "oliwy".

 • Jacki lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Jacki lubi Komentarz

  Który pijak jest odpowiedzialny?

 • Jacki lubi Komentarz

  Powinien dmuchać w alkomat. Jak pijany to sprawa karna do sądu...

 • Jacki lubi Komentarz

  Jaki on uczestnik mistrzostw świata...???!!!! Śmiech mnie ogarnia,podobno pojechał bo robił dobre klimaty w drużynie,no nie,to są jakieś jaja.Zagrał pare minut bo lewy tak chciał ha ha ha mam nadzieję,że Brzęczek będzie mądrzejszy.... za ten faul won na zbity pysk !!!

 • Jacki lubi Komentarz

  "Gdańsk jest z tobą, pamiętaj o tym"


  Ty ze szwagrem to jeszcze nie "Gdańsk".

 • Jacki lubi Komentarz

  dla mnie to pijus a nie zawodnik jezeli ty uważasz go jako wartościowego zawodnika to ci współczuje nie raz pokazał że alkohol jest na pierwszym miejscu a gra na drugim

 • Jacki lubi Komentarz

  Dobre ;-) Kajko myśli, że jest głosem wybrzeża ;-)

 • Jacki lubi Komentarz

  Osoba która układa pytania do tych sond albo bardzo nie lubi Arki lub jest skończonym idi..ą.Po pierwszym meczu ,zagranym na wyjeździe u klasowego przeciwnika -wywalczyła remis .Ile zespołów wzięło by ten wynik w ciemno. Co by p.redaktor napisał gdyby np.przegrała 0-5.Pewnie darł by się w niebo głosy by taki zespół natychmiast zdegradować do okręgówki.

 • Jacki napisał/a komentarz do Vendetta Peszki. Bandycki faul na Novikovasie zemstą za wpis na Instagramie

  Śmiecia na śmietnik.

 • Jacki lubi Komentarz

  Peszko rozpoczął sezon

 • Jacki lubi Komentarz

  jaka sensacja :) normalna sprawa :)

 • Jacki lubi Komentarz

  ARKA zatopiła ..........wielką Ległą !!!! No i w Wiśle nie w morzu !!!!!!!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.