Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jacki napisał/a komentarz do Lotto Ekstraklasa. Cracovia - Lechia. Piotr Stokowiec niewzruszony klęską. "To był najlepszy moment na porażkę"

  Gratulacje dla Cracovi !

 • Jacki napisał/a komentarz do Lotto Ekstraklasa. Jacek Zieliński zostanie trenerem Arki Gdynia

  Smółka,to ta niby siekierka?

 • Jacki lubi Komentarz

  tak sie patrze z betonami remis, z pogonią remis, tam trzeba trenera, po co

 • Jacki lubi Komentarz

  Panie Urban wyżej Pana ceniłem.To nie sztuka odcinać kupony będąc w mocnym klubie ale pokazać swoje umiejętności w takim który jest zagrożony spadkiem.Ciekaw jestem jak Pan się poczuje jeżeli inny trener wyprowadzi Arkę na szerokie spokojne wody.Pan nie wchodząc w niuanse po prostu stchórzył i nie chce popsuć sobie statystyk /wcale nie są rewelacyjne/.

 • Jacki lubi Komentarz

  Pewnikiem kończył Bońkową Szkołę Trenerów PZPN w Białej Podlaskiej. Podobnie jak Nawałka dopracowywał szczegóły i detale tylko zapominał przekazać piłkarzom,że na boisku gra się w piłkę.
  Apel do Bońka-szkoły trenerów w każdym mieście. Akademie piłkarskie w każdym mieście. w Akademiach Medycznych utworzyć Wydział Fizjoterapeutów i Specjalistów od Żywienia tylko dla piłkarzy nożnych.
  I światowa piłka jest nasza. Boniek dożywotnio Prezesem,Kucharski i reszta polskich menadżerów opływa w kasę i będzie cud-miód

 • Jacki lubi Komentarz

  "Wyróżniał się w I lidze, doprowadził Stal Mielec do 8 - ego miejsca", śmiech na sali. Osiągnięcie że tylko brać go do Ekstraklapy, hahaha. Czy dziwić się kibicom Arki, że dostawali drgawek na widok Pana Smółki? A właścicielom, jeszcze, klub potrzebny jest tylko do robienia interesów, zapewne lewych. Niebawem wejdą w inny, tam gdzie będą robić nowe biznesy.

 • Jacki lubi Komentarz

  Dla mnie Smolka stal się ZEREM,gdy zrobil z Marica etatowym obronca,a tak utalentowany,o wspaniałych warunkach piłkarz jak Maghoma siedział na lawce.
  Czy był slepy,czy były inne tego powody?

 • Jacki lubi Komentarz

  Coś mi tu śmierdzi!!! Wrócili licencję, nie ma degradacji, nie ma ujemnych punktów. Mówi się, że ich dług sięga 40 mln, dostali raptem 4mln i po sprawie. Widać są równi i równiejsi! W przeszłości troszkę inaczej "Szanowna Komisja" traktowała kluby!!!

 • Jacki lubi Komentarz

  Bez sensu. Skoro mają -40mln na koncie to bez inwestora i tak bankrut. Te 4mln to kroplówka na 1mc.

 • Jacki lubi Komentarz

  I teraz niech ktoś mi wytłumaczy. Co z tego że zapłacili piłkarzom jak i tak nie splacili wierzycieli. Nie ma sponsora i nie wiadomo co dalej. Na razie jest kasa może na miesiąc i teraz pytanie. Po co wogole zawieszali jak nadal nic nie wiadomo długi jak były tak są A pewnie odsetki lecą i otrzymują licencję. Jednym słowem nigdy w Polsce nie będzie profesjonalnego futbolu. Szopka goni szopkę. Brawo PZPN i Ekstraklasa. Dla mnie Polska liga skończona nie ma co oglądać pozdrawiam wszystkich kibiców i tylko przykre że tak nie było w przypadku Ruchu Widzewa ŁKS i innych. Klapa

 • Jacki lubi Komentarz

  To są jakieś jaja...Przekręt WSZECHCZASÓW :( Jakim CUDEM klub z minimum 44 mln długu dostaje licencję na grę w Ekstraklasie ? Teraz już NIKOMU nie będą mogli nie dać pozwolenia na grę z powodu braku kasy. Myślałem że TAKIE rzeczy tylko w Rosji a jednak się myliłem :(

 • Jacki lubi Komentarz

  przyglądam się tej sytuacji od dawna. I tak:
  1) Licencja odwieszona (pełen sukces, brak problemów z dograniem całej ligi transmisji tv itp itd)
  2) Sportowo pewnie będzie słabo ( mało liczebny zespół składający się z weteranów, juniorów oraz kilku graczy którzy chyba nie znaleźli lepszego wyjścia dla siebie)
  3) Sezon do końca dograją ale obstawiam że na koniec dolna połowa tabeli lub spadek jak reszta będzie grała lepiej
  4) W tym sezonie ujemnych punktów nie będzie ale w marcu kolejny epizod z licencją na przyszły sezon gdzie już mogą być punkty ujemne lub np zakaz transferów ponieważ dług nadal będzie bardzo wysoki
  5) Karnety ? Gdzie umowa na stadion ? chyba że mówimy o rezerwowych Gliwicach ?
  6) Jak piłkarze nie dostają pieniędzy to pół biedy bo pewnie mają jakieś oszczędności co innego juniorzy oraz pracownicy klubu którzy pewnie muszą utrzymywać rodziny
  7) Inwestor ? Sytuacja klubu nadal niejasna w kwestiach właścicielskich ( Hartling czeka na sponsora ?) kto teraz zainwestuje gdy nie wiadomo co będzie za rok czy np nie będzie zakazu transferów lub zwyczajnie sportowo spadku poziom niżej
  8) PZPN teraz miał interes by dograli do końca. Co będzie na nowy sezon ? Zastąpić zespół innym nie ma problemu
  9) Jak to jest że w pierwszej kolejności zaległości otrzymują piłkarze a nie np miasto lub instytucje państwowe ?
  10) Zakup nowych zawodników ? Konto chyba powinno być zablokowane a jeśli nie to pieniądze z transferów powinny chyba trafiać na konta wierzycieli
  11) Ostatnio klub otrzymał sporo kasy w formie darowizny. Jak więc wygląda kwestia podatku od tych pieniędzy ?
  12) Jak to się dzieje że w tak krótkim terminie można uzyskać wpis do KRS (zresztą mało ważny) gdy czasami czeka się na ten fakt kilka tygodni (tu bodajże 2 dni lub dzień)
  13) Jest jeszcze wiele ciekawych pytań związanych z tą sytuacją a wszystko powinna dogłębnie zbadać prokuratura czy np nie doszło do działania na niekorzyść spółki oraz czy nadal do tego nie dochodzi i nie ma innych powiedzmy kibicowskich powiązań. Pytanie tylko czy jakiś inwestor jest w stanie wyłożyć dość jednak dużą sumę pieniędzy w obliczu tych wszystkich kontrowersji i braku pewności co będzie z klubem w przyszłym roku bowiem z pierwszej ligi pieniędzy praktycznie nie ma
  14) Czy piłkarze są w stanie podpisać kontrakt dłuższy niż pół roku z klubem mając świadomość że kadra jest skromna a z pieniędzmi oraz poziomem rozgrywek może być różnie ?

  Pozdrawiam

 • Jacki lubi Komentarz

  W Europie każda liga jest silniejsza od polskiej (może poza białoruską), czego dowodzą wyniki naszych kopaczy szmacianej.

 • Jacki napisał/a komentarz do Miedź - Arka: strzelanina w Legnicy. Wielki mecz Macieja Jankowskiego

  Pytania.Nie przewiduje.

 • Jacki lubi Komentarz

  Paprykarze na farcie, jak betony parę dni temu. TAG.

 • Jacki lubi Komentarz

  Ciekawe ile Lechia zapłaci za race, petardy i kubki na boisku.

 • Jacki lubi Komentarz

  Paixao żart to Ty jesteś niedługo wylecisz jak twoja siostra

 • Jacki lubi Komentarz

  Panie Augustyn , nie wypowiadaj się pan publicznie bo głupoty pan gadasz . No i chyba nie znasz się na przepisach piłkarskich . Zacytuję pana wypowiedź " Piłka ześlizgnęła mi się po górnej części ręki, Arka nie miała z tego żadnej korzyści, ale sędzia to odgwizdał i trzeba to uznać - powiedział obrońca Lechii Gdańsk. " To według pana żeby był karny to po przewinieniu drużyny broniącej musi być z tego korzyć dla atakującej . Żenujące to jest . Acha , i to że Arka grała w 10 to też sędziowanie przeciw Lechii . Pozdrawiam i więcej gościu się nie wypowiadaj bo się ośmieszasz .

 • Jacki lubi Komentarz

  Szefowa tego śmiesznego klubu powinna zostać wywalona na zbitą mordę ze swojej funkcji! W polskiej piłce nie ma miejsca dla bandytów i ich sprzymierzeńców. Media powinny zbojkotować Sarapatę i zrezygnować z transmisji meczów tego bandyckiego klubu!!!!

 • Jacki lubi Komentarz

  bo ja mam 5 lat i to kupię
  każdy kibic Wisły dobrze wie że to prawda choc większość oficjalnie tego nie przyzna to między sobą przecież on nic nie odkrył ...wszytko to już wiemy :)

 • Jacki lubi Komentarz

  Trzeba przyznać że treść oświadczenia jest przemyślana, napisana wręcz po mistrzostwu, uważam że wznieśli się na wyżyny sofistyki, co nie znaczy że nie potwierdzają zarzutów dziennikarza.

  "Bazujemy na zaufaniu do zgłaszających się do nas osób i nie weryfikujemy tych próśb. W owym czasie oceniliśmy, że osobie zwanej 'Dudkiem' należy się pomoc i mocno włączyliśmy się w akcję. Dzisiaj wiemy, że system weryfikacji akcji charytatywnych jest niezbędny, aby uniknąć jakichkolwiek niebezpiecznych dla wizerunku klubu sytuacji w przyszłości i taki system wprowadzamy".

  Czyli w niezwykle pokrętny sposób przyznają że dali ciała.

  "Przytoczeni w materiale Superwizjera kasjerzy zostali zatrudnieni w Wiśle za czasów poprzedniego zarządu. Pracodawca nie miał uwag odnośnie ich pracy, dlatego nowy zarząd postanowił dać im szansę poprzez zagwarantowanie pracy po odbyciu kary - podjęcie zatrudnienia jest wymagane przy rozpatrywaniu wniosku o warunkowe przedterminowe zwolnienie osadzonego. W wielu firmach takie pismo ze strony pracodawcy jest odbierane jako naturalny gest dobrej woli, który pomaga karanym po resocjalizacji wrócić do normalnego życia ''

  Ha,ha, AKURAT TAK tak się złożyło że klub postanowił altruistycznie pomóc AKURAT TYM ludziom ! No to informuję niniejszym WSZYSTKICH, pewnie jakieś tysiące, wypuszczonych przedterminowo skazańców, że Wisła Kraków przyjmie ich do pracy. Bo Wisła Kraków NA PEWNO wykaże wobec nich identyczny GEST DOBREJ WOLI ...

  ,, Mamy opinię prawną, z której wynika, że wystawienie listu gończego przeciwko Pawłowi M. nie może być podstawą zgodnego z prawem rozwiązania umowy cywilnoprawnej zawartej z firmą Pawła M. Taka próba narazi TS Wisła na konieczność wypłaty odszkodowania obejmującego zarówno poniesione przez najemcę straty jak i utracone korzyści. Umowa najmu obowiązuje do listopada 2019 roku i obecnie nie ma przesłanek do jej skutecznego i prawnie poprawnego rozwiązania".

  Jasne, znaleźli takiego prawnika który się pod tak sformułowaną opinią podpisał. Znalazłbym stu prawników, którzy przygotowaliby opinię całkowicie odmienną. Ale AKURAT TAKA opinia była pani Sarapacie potrzebna ...
  A tak z innej mańki, po co cudze opinie prawne prawnikowi ?

  Wszystkie powyższe stwierdzenia wykorzystywane są ZAWSZE przez strony podczas każdej sprawy przed- czy sądowej, więc mam jedynie nadzieję że sędzią w tej sprawie będzie doświadczony w bojach i nie ulegający podobnym sofistycznym wykrętom prawnik.

 • Jacki napisał/a komentarz do Wisła Płock - Arka Gdynia

  Sam jesteś Qrva

 • Jacki napisał/a komentarz do Mecz z Arką szansą dla rezerwowych Jagiellonii. "Muszą stanąć na wysokości zadania"

  'Jagiellonia Białystok podejmie gdynian niespełna trzy doby po pokonaniu portugalskiego Rio Ave ' - Panie redaktorze mecz odbywa sie w Gdyni,więc to Arka jest gospodarzem i to ona podejmie ,a nie odwrotnie :))

 • Jacki lubi Komentarz

  Całkowity brak profesjonalizmu Peszki. O jakiej prowokacji Ty piszesz? Litwin napisał to, co myślał każdy normalnie myślący Polak. Peszko był potrzebny na mundialu, jak piąte koło u wozu. A co do tego faulu, to tak to jest, jak ktoś nie ma argumentów, żeby odpowiedzieć na krytykę innych, to zostaje mu tylko agresja, jak w tym wypadku Peszce...

 • Jacki lubi Komentarz

  A co na to Lechia?, klub tego "oliwy".

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.