Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Eduardo Polla napisał/a komentarz do 7-letni Kacper Bywalec pokazuje wielki talent. Chce go Benfica Lizbona

  @Damian Ogarek: A Ty weź się za Słownik Języka Polskiego! Tumanku!

 • Eduardo Polla lubi Komentarz

  Ha ha ha w Wielkopolsce rządzi Unia Leszno nasz K.S. kiedy Robert L. zostanie doprowadzony pod wokande i odpowie na podejrzenie ustawiania meczów ligowych jak jego klubowy kolega Piotr Rejs .

 • Eduardo Polla lubi Komentarz

  Iwan, Majdan, Świerczewski, Kłos, Hajto, Bąk, Zieliński, Żewłakowów dwóch, Żurawski, Kałużny,czyli towarzystwo, które powinno na gali na najlepszą drużynę PZPN dostać nagrodę specjalną-,,najlepsi na bankiecie w historii". Jak człowiek tak zastanowi się co oni wyprawiali na zgrupowaniach reprezentacji i poza nimi, dochodzi do wniosku, że ich awans na MŚ w 2002 był jak ich ,,wygrana całych mistrzostw". ,,Sportowy tryb życia" po polsku, a Engel jak hipnotyzer ,,dokonywał cudów" w meczach z Ukrainą 3:1 czy Norwegią 3:0, sam nie wiedząc jak to robi. Teraz też ciekawe im losy się potoczyły-Kałużny to bankrut, 2 byłe żony i robota w Anglii, Majdan-ma 3 żonę i po raz 1 zostanie niedługo ojcem, Świerczewski-,,Mielno", teraz MMA, Żurawski-miał 2 żony i nie jest tajemnicą, że swój talent wykorzystał może w 20%, Hajto-komentator, wcześniej wyroki za ,,przemyt" i ,,wypadek, Bąk-sprzedał ,,liścia" żonie w Centrum Handlowym w Lublinie, dodatkowo ubierał się co najmniej dziwnie, ,,Żewłaki", Zieliński, Kłos-teraz już ,,bez afer". Szczerze to gdzieś słyszałem, że jak wygra Świerczewski to dostanie ,,Najmana-człowieka wielu talentów" i tu rekord oglądalności transmisji MMA w TV mógłby zostać ustanowiony. Oj wesoło powspominać.

 • Eduardo Polla lubi Komentarz

  Już jeden piłkarzyk próbował swoich sił w MMA :) dostał parę liści od Walusia i się skończyła jego przygoda

 • Eduardo Polla lubi Komentarz

  Jakiś imbecyl napisał ten artykuł !!! Chmielewski/Collins nie jest żadnym mechanikiem !

 • Eduardo Polla lubi Komentarz

  Srutu-tutu ! Bez Drewego też by wygrali ten mecz !

 • Eduardo Polla lubi Komentarz

  "Lewandowski rozegrał akcję, którą golem zakończył Zirkzee Joshua."
  Tę akcję Lewandowski rozegrał pod ksywą "Gnabry".
  A wyciągnął zespół Lewego za uszy Zirkzee, który potrzebował na to parędziesiąt sekund.

 • Eduardo Polla lubi Komentarz

  "Lewandowski znowu wyciągnął swój zespół za uszy."
  To Davies wyciągnął Lewego za uszy swoim podaniem, podczas gdy nikt z obrońców Freiburga nawet nie patrzył na Lewego.

 • Eduardo Polla lubi Komentarz

  "Czysty" były sedzia piłkarski i prezes PZPN który nie zetknął sie z korupcją w sporcie...żenująco się lansuje

 • Eduardo Polla lubi Komentarz

  BABCIA MOGŁA RATOWAĆ ŻYDÓW W CZASIE WOJNY , ALE WNUCZEK MOŻE BYĆ ANTYSEMITĄ . JEDNO DRUGIEMU NIE MUSI PRZECZYĆ . • Eduardo Polla lubi Komentarz

  To Twoja rodzina była bohaterska. Ale ogromna rzesza Polaków brała czynny udział w wydawaniu,rabowaniu a nawet zabijaniu Żydów, co zostało udowodnione, i o czym taki gość jak Ty powinien wiedzieć. Musimy spojrzeć prawdzie w oczy.

 • Eduardo Polla lubi Komentarz

  Panie chyba już dość tego gadania w mediach na wszystkim się Pan zna mdlo mi się robi, powiedz wielki znawco coś o Węgrzech

 • Eduardo Polla lubi Komentarz

  W czasach gdy szlify piłkarskie zdobywali Cieślik, Brychczy, Lato, Gadocha, Dejna, Lubański, Kosecki, Wdowczyk, Buncol, Szarmach, Smolarek czy obecny prezes PZPN Boniek, infrastruktura piłkarska w szkołach, to kawałek klepiska i dwie bramki. Może trochę lepiej w klubach, ale rewolucji nie było, a piłkarzy mieliśmy. Obecnie mamy infrastrukturę, dzięki Słońcu Peru (trzeba mu to sprawiedliwie przyznać) do gry w piłkę, nie mamy szkolenia. Trzeba zacząć od programów nauczania w szkołach podstawowych i to nauczyciel wf-u powinien być pierwszym scoutem, to zamiast "idźcie grajcie" powinno być zamienione "na idziemy grać". Wtedy wyłapiemy perełki, młodych, zdolnych chłopaków i dziewczyny, w każdej dziedzinie sportu. Premiować nauczycieli za wyłapywanie takich diamencików przez związki sportowe, a nie być samozadowolonym ile to np. PZPN zarobił na reklamach z pierwszą reprezentacją. W USA opłacone koszty nauki, studiów za wyniki sportowe, jedna i druga strona jest zadowolona, u nas cały koszt wytrenowania sportowca ponoszą rodzice, szczególnie w mniej popularnych i niszowych sportach.

 • Eduardo Polla lubi Komentarz

  Mozemy jedynie pochwalic sie wysokim poziomem siatkowki, a reszta sportow zespolowych lezy albo dogorywa. Juz niebawem Hiszpania i Szwecja pokaza nam miejsce w szeregu i balon peknie...

 • Eduardo Polla lubi Komentarz

  Sami nakręciliście ten BALON a teraz lament. Ósme miejce adekwatnie do poziomu Lewego.

 • Eduardo Polla lubi Komentarz

  Zróbmy własna galę Złotego Kartofla i dajmy komu chcemy.

 • Eduardo Polla otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Eduardo Polla lubi Komentarz

  Bez przesady ...... trzeba realnie na to spojrzeć .... dobrze że był w dziesiątce ..... bądźmy poważni

 • Eduardo Polla lubi Komentarz

  NA DRUGI ROK MA DOSTAC BRAZOWE PEPEGI NA OTARCIE ŁEZ HAHAHAHAHAHA

 • Eduardo Polla lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Eduardo Polla lubi Komentarz

  1 kryterium: zwycieskie gole w najwazniejszych meczach. 2 kryterium: wklad i pomoc druzynie w zwyciezaniu najwazniejszych meczy. 3 caloksztalt (bramki, assysty, itd itd). Lewandowski 1-go i 2-go kryterium nie spelnia. Nabija statystyki z drugorzednymi zespolami w meczach, ktore i tak Bayern by wygral czy bez niego czy znim. Wiec obiektywnie nie zasluzyl na czolowa 10-tke. Ale niech sie cieszy, w koncu Polak, to swojemu trzeba kibicowac.

 • Eduardo Polla lubi Komentarz

  Robert jest niestety przeciętnym piłkarzem, raczej bardzie celebryta. Co do piłki gra dobrze ale z słabszym drużynami, jak mu się nie poda piłki pod nogi koło bramki to niestety nie umie z nią nic zrobić. Przyjdzie jego drużynie z Niemiec grać z lepszymi drużynami to nie będzie już strzelał bramek. Niestety nie zdobędzie już złotej piłki i jego kariera zakończy się w Niemczech.

 • Eduardo Polla lubi Komentarz

  Na EURO będzie 4...... w grupie

 • Eduardo Polla lubi Komentarz

  To teraz jego Dziunia powie że liczyli na więcej !

 • Eduardo Polla lubi Komentarz

  Kucharski mówi to, co ja piszę od lat, ale inteligentni klakierzy lewaty[...]y tego nie "łapią". Przerasta ich poziom rozwoju umysłowego? Są przekupieni, w tym tzw. "redaktorzy", również śmiesznych SF wpCIKA? Pytanie "nie dla [...]diotów".

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.