Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Rafi Neo

  Z takim samym skutkiem jak Nawałka Jagielonię może poprowadzić pan Czesio z warzywniaka ma osiedlu. Umiejętności mają podobne.

 • Rafi Neo napisał/a komentarz do F1: Robert Kubica rok po powrocie do Formuły 1. Ekwiwalent reklamowy na poziomie 12,5 mln dolarów

  @Radar: buhahahaha....Rzeczywiście Orlen zarobił na artykułach i wzmiankach o nieudaczniku wlokącym się wiecznie w końcu stawki. To fantastycznie wpłynęło na wizerunek Orlenu ,prawda ? Zalecam dobrego lekarza specjalistę od głowy pocieszny "znafco" tematyki biznesowej.

 • Rafi Neo napisał/a komentarz do F1: GP Brazylii. Robert Kubica podsycił plotki ws. przyszłości. "Dzieją się dobre rzeczy"

  Magik nabrał ORLEN na swoje bajeczki i niby " umiejętności " rajdowe , naciął koncern na ogromną kasę , wlókł się w każdym wyścigu na końcu stawki a teraz udaje rozchwytywaną pannę na wydaniu, o którą bije się setka chętnych .Kabaret.

 • Rafi Neo napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020. Jerzy Brzęczek rozdał powołania! Jest debiutant

  Znowu zagrają przedpotopowy futbol z lat 80-tych i wieczne podania do tyłu bez braku koncepcji na grę. Plus ten nieudacznik od WF- u w roli treneiro i mamy komplet.

 • Rafi Neo napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Cz zagramy u siebie czy na wyjeździe to nie ma większego znaczenia. Zęby bolą od oglądania tego przedpotopowego futbolu w wykonaniu naszych grajków. W swojej grupie eliminacyjnej mieli rywali z niskiej półki i wygranie tak śmiesznej grupy nie świadczy o żadnej sile polskiego zespołu. W meczu z każdym w miarę silnym przeciwnikiem dostaliby 4:0 jak kiedyś z Danią i z podkulonymi ogonkmi schodziliby z murawy razem tym swoim groteskowym trenerem od WF.

 • Rafi Neo napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020: mocne słowa o selekcjonerze Polski. "Nie panuje nad szatnią"

  Zabawny kraj : 100% kibiców ma dosyć p.Bońka na fotelu szefa PZPN i sdosyć p. Brzęczka na posadzie trenera reprezentacji ...a obydwaj panowie mają się dobrze i uważają ,że wszystko jest fantastycznie . Reprezentacja kwitnie , jesteśmy potęgą no i oczywiście dopilnowane żeby siostrzeniec regularnie wchodził na boisko bo przecież rodzina na swoim . Kabaret.

 • Rafi Neo otrzymał brązowy medal w kategorii Korespondent Dnia

 • Rafi Neo

  Sprawny i fachowy prezes związku piłki nożnej mając w reprezentacji takie asy jak Lewandowski , Piątek itd..zrobiłby z niej kurę znosząceą złote jajka i ekipę bijącą się o trofea z najlepszymi .A ten nieudacznik każe nam się cieszyć z remisów i porażek z ogórkami i oglądać przedpotopową grę, od której zęby bolą pod wodzą jakiegoś "trenera" nadającego się do rzucania piłki chłopcom na wf.

 • Rafi Neo

  buhahahaha ..sam promował i wybrał tego nieudacznika na stołek trenara a teraz ma pretensje ...kabaret.

 • Rafi Neo napisał/a komentarz do Szymon Jadczak: Była prezes Wisły Kraków zatrzymana. Chodzi o wyprowadzanie pieniędzy z kasy klubu

  P. Marzena Sarapata miała po prostu pecha , że zmieniła się władza i teraz po prostu złodziei się łapie jak wszy . Za PO-PSL za takie złodziejskie przekręty dostałaby tytuł " bisneswoman roku "

 • Rafi Neo napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020: Polska - Austria. Zbigniew Boniek: Jestem zadowolony

  Faceciku..ogarnij się ..zęby bolą gdy ogląda się przdpotopowy futbol Polaków . Żadna poukładana drużyna w Europie już tak nie gra. Gościu... żyjesz w oderwaniu od rzeczywistości i serwujesz ten swój kit o tym ,że " nie był to zły mecz i jestem zadowolony " licząc na to, że masz przed sobą stado głupków , którzy to łykną .Ale tak nie jest . Ludzie mają dosyć i po prostu wygwizdali drewniaków.

 • Rafi Neo

  Tu nie ma żadnego problemu sportowego .Problem jest jedynie w tym ,że jeśli nasze drewniaki zaczną ostro przegrywać z prezeciętniakami z Europy to pryśnie mit o tym ,że jesteśmy cokolwiek warci - i gawiedź nie będzie chciała kupoować biletów , sponsorzy zaczną zwijać żagle a cały biznes, którym kręci grupka spryciarzy pod szyldem PZPN zacznie się sypać. I wtedy to będzie prawdziwy problem dla p. Bońka. A nie jakieś tam zakichane wyniki sportowe. Zacznijcie to wreszcie rozumieć.

 • Rafi Neo napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Po co narzekać ?? Siostrzeniec trenera pograł więc rodzina na swoim , rudy prezes zapewne zadowolony z meczu bo nikt nie powie, że był najgorszym trenerem - bo obecny jest jeszcze gorszy...i gitara.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.