lanio2 - lubi

 • lanio2 lubi Komentarz

  @OSKAR_B: Od zawodniczki uznanej niegdyś za najlepszą europejską kołową młodego pokolenia można było oczekiwać, że podobnie jak Kobi zechce podnieść sobie poprzeczkę jeszcze wyżej i trafi do któregoś z etatowych uczestników Ligi Mistrzów. Teraz pozostaje tylko liczyć, że dzięki jej umiejętnościom Zagłębie nie zakończy swojego udziału w pucharach na pierwszym mocniejszym przeciwniku.

 • lanio2 lubi Komentarz

  Transfer Drabik to niemiłe zaskoczenie przede wszystkim dlatego, że z zagranicy wraca już po dwóch latach, a tak naprawdę z powodu kontuzji pograła zaledwie półtora sezonu (choć w zdobycie Pucharu EHF też miała pewien wkład). Jeśli już chciała zmienić otoczenie, to czemu nie wybrała klubu, w którym wciąż będzie mogła konfrontować się z najlepszymi zespołami co tydzień, a nie co kilka miesięcy (zwłaszcza jeśli pucharowa przygoda Zagłębia w roli wicelidera potrwa równie długo, co w ostatnich latach).

 • lanio2 lubi Komentarz

  To nie chodzi o to, czy w sporze ma rację Bożena Karkut, czy lubelscy kibice.
  Ten konflikt rozdmuchany o byle co. Jakiś gest, jakieś przyśpiewki? To powinna być normalność. W krajowej piłce ręcznej ta wieczna przyjaźń wszystkich ze wszystkimi przyprawia o mdłości. Niby ciągle są jakieś nieporozumienia, związek psuje, co się da, bezinteresownie szkodzi kobiecym rozgrywkom, a jakieś wylanie na zewnątrz tych animozji budzi takie emocje, jakby doszło do jakichś zaiste gorszących scen. Przypomina mi się atak kibiców na piłkarki bodaj Pogoni Szczecin w Turcji. To co innego. A u nas? Ten brak agresji w mediach... W ogóle mi to nie pasuje, a piętnowanie jakichś incydentalnych okrzyków przez osobę mającą tak dużo wrogów(i starającą się o coraz to nowych), jak trenerka Zagłębia, to już zupełnie.
  Wiadomo, nie popieram przesadnie wulgarnych okrzyków, czy rękoczynów, jak wśród piłkarskich hoolsów. W piłce nożnej nic się nie dzieje, jest to dyscyplina na wskroś nudna, a zawodnicy zmieniają kluby co chwilę. Tak naprawdę najważniejszą w rodzimej lidze sprawą są konflikty kiboli, internetowa napinka i hasła zdobiące(nie szpecące, lecz zdobiące) miejskie mury. Ale to piłka nożna, tam nie ma nic innego do zaoferowania, a w klubach najważniejsi są kibice. Zawodnicy jednego dnia są, innego zagrają u śmiertelnego wroga za 10% wyższy kontrakt.
  Piłka ręczna nie potrzebuje takiej taniej "promocji", lecz trochę wylanej na zewnątrz niechęci jest konieczne. Na twitterze, przed kamerami. Interakcja z miejscowymi kibicami w postaci paluszka, czy też innych gestów, to jak najbardziej. Przyjaźnie dopiero po meczu, oczywiście rozegranym w uczciwej atmosferze, a nie przy kombinacjach regulaminowych, podejrzanym, niekoniecznie tylko niekompetentnym, sędziowaniu i w atmosferze wiecznej hipokryzji..

 • lanio2 lubi Komentarz

  Jako kibic Zagłębia powiem krótko. Jest mi wstyd za władze tego klubu i za to, co wypisuje i wygaduje P. trener Bożena Karkut. Niezależnie od sytuacji P. trener środkowego palca nikomu publicznie pokazać nie powinna. Po prostu. Jest osobą publiczną, znaną i reprezentuje miasto, klub, sponsorów, KGHM. Jeśli nie potrafi utrzymać emocji pozasportowych na wodzy to do pełnienia tej funkcji się nie nadaje. Jeśli są dowody na wulgarne przyśpiewki klubu kibica Perły powinny zostać przedstawione związkowi. Kara finansowa nałożona na Perłę powinna skutecznie oduczyć "buractwa" na hali. Tym bardziej jeśli obraźliwych słów użył P. trener Lis, który jak mi się zdaje również do świętych nie należy. I tyle. Wchodzenie w dyskusje prasowe/publiczne z kibicami jest żenujące.

 • lanio2 lubi Komentarz

  Niczego nie porównuję, chodzi o wygranie europejskich rozgrywek jako takich. Nawet jeśli CC to coś w rodzaju pucharu pocieszenia dla drużyn, które mogą aktualnie tylko pomarzyć o wygraniu Ligi Mistrzyń czy Pucharu EHF.

 • lanio2 lubi Komentarz

  Miało być merytorycznie o 7 kolejki a wyszło jak zawsze ... ale tym razem zupełnie bez sensu :( !
  Jaki powód macie - Wy Kibice AZS by obrażać się na Zuzę czy Asię ??? Czy nowe władze i Trener Firmusa skutecznie zadbały o powrót swoich Zawodniczek ( nie wychowanek ) ze Szkoły MS ?
  Czy widzieli je w składzie na sezon 2013/14, rozmawiali z Rodzicami
  dziewcząt, zaproponowali naukę i wizję dalszego rozwóju kariery ?
  Dopiero jak inne Kluby zainteresowały się zdolnymi Kadrowiczkami to zrobił się "cyrk " - jaki pytam !
  Niestety Trenerzy i Zarządy Klubów ( wszystkich ) rozliczane są z efektów i NIKT nie chciał zawracać sobie d... jakąś młodzieżą !
  My w Lublinie jesteśmy dumni,że Olga F. z powodzeniem grała w JG a teraz w NS a Ola T. z SMS trafiła do JG. I zawsze będą tu mile widziane - to tyle !
  Zuzannie i Joannie życzę zdrowia i udanych występów na parkietach - całej Polski !