Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

• Tomasz Fedro napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

Widać i to całkowicie,że chcą aby Gorzów wypadł z ekstraklasy i spadł do pierwszej ligi ! Uważam że zasłużenie !!! Parę lat ładnych wstecz my spadliśmy raz ,a Gorzów nie ...pora na rewanż i niech cieniasy z zasmrodziałej Odry poczują smak poniżenia i wstydu !!!!

Mimo wygranego meczu i tak jest niesmak! Zbyt mało punktów przywieźli niektórzy zawodnicy co widać że to nie ich forma! Jeżeli z słaba drużyna przywożą po 6-9 punktów filary zespołu, to co będzie z takimi rywalami jak unia ? Połowa punktów mniej !!! I pewne przegrane !!! Lepiej niech się wezmą za jazdę bo słabo widzę sezon!
    Brawo dla krakowiaka !!!

• Tomasz Fedro

Widać było wyraźnie, że falubaz nie chciał nawet walczyć z Wrocławiem, ewidentnie nie przyjechali po wygrana, tylko im dać wygrać. Jazda falubazu nie była taka jak w innych meczach, nie starali się o zwycięstwo, odpuszczali gonienie zawodników z przodu, po prostu przyjechali oddać mecz po to, by Wrocław mógł być w finale.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.