Franz Semper Fidelis - komentarze

 • Franz Semper Fidelis napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Smuda, taki stary i taki głupi, he, he. Czy on myśli, że którykolwiek z pary Nawałka, Brzęczek będzie biegał z boku boiska? He, he, he ale mnie rozbawił, twierdzi, że będzie taniej, ha, ha, ha.... Niestety panie Franciszku, oni już dawno z tego wyrósł, teraz to tłuste koty które są od brania kasy, a od biegania i szkolenia piłkarzy to oni mają swoich asystentów, po których jak się dowiedzą, że są selekcjonerami to za chwilę zadzwonią i zarzadaja ich zatrudnienia za niemała kasę. Dwa tłuste koty, to dwa razy więcej asystentów, bo każdy będzie chciał mieć kim rządzić, a żaden drugiemu nie pozwoli rządzić swoimi bo to obraża majestatu. Panie Franciszku ci panowie już dawno uważają siebie za takich którzy są od pokazywania palcem i marszczenia czoła, żeby wyglądali na takich co myślą :)))

 • Franz Semper Fidelis napisał/a komentarz do Najman znalazł miasto, w którym zorganizuje MMA-VIP 4

  Tam lubują się w takich ciołach jak Najman, a lokalny piewca Zeniuk zapewni oprawę muzyczną disco polo

 • Franz Semper Fidelis napisał/a komentarz do Najman znalazł miasto, w którym zorganizuje MMA-VIP 4

  Niech zgadnę hm............. stawiałbym na Białystok ;)))

 • Franz Semper Fidelis napisał/a komentarz do Legia kontynuuje dobrą passę. Komplet wygranych w Dubaju

  No cóż, generalnie to grały rezerwy Legii, pierwsza drużyna wczoraj wygrała z Krasnodarem. Mecz nie był zły, widać było zaangażowanie, pierwsza bramka po ładnej współpracy Skibickiego i Rosołka, druga to ewidentny błąd obrońców Rigi, dwie dobre interwencje Tobiasza. Widać poprawę w grze, jest nadzieja na PP, oby tak dalej.

 • Franz Semper Fidelis napisał/a komentarz do Sensacyjny zwrot ws. Adama Nawałki?! Media donoszą o komplikacjach

  Opera mydlana o Nawałce, oto kolejny przykład jak można na sto sposobów dorobić dupie uszy. Cały czas to samo, tylko inne teorie spiskowe zmieniających się autorów, tym razem to wypociny pana Krzysztofa Kaczmarczyka. Prośba do "redaktorów" SF - panowie, podobno jedyną ciekawą pracą jest praca twórcza. Rozumiem, że macie rodziny i musicie zarobić na chleb, ale takie spłycanie tematu typu Ctrl+C i Ctrl+V to żenada. Wiem, że płacą wam od słowa tekstu, ale w wasze wypociny różnią się tylko pierwszym zdaniem i dwoma ostatnimi, w których jest zawarta nowa teoria spiskowa resztę czyli środek już czytaliśmy wszyscy po 100 razy niezależnie od autora, wszyscy kopiujecie to samo.

 • Franz Semper Fidelis napisał/a komentarz do "Próba głupiego działania". Mocne słowa działacza o sytuacji Emreliego

  Emreli jeśli będzie dalej tak rozrabiał, to skończy w klubie kokosa, do 2024 roku będzie grał w rezerwach Legii, a wtedy o wielkiej piłce w Europie może zapomnieć do końca swojej kariery. Jeśli nie będzie chciał grać z juniorami, to wtedy zapłaci potężne odszkodowanie a jego karta zawodnicza do 2024 roku będzie w Legii i żaden inny klub go nie zarejestruje u siebie. Najlepszym rozwiązaniem dla tego kozo ebcy jest dogadanie się z Legią i wtedy jeśli się znajdzie klub który zapłaci za niego odpowiednio dużo, to będzie mógł odejść. Widocznie dostał o parę garści za dużo i odbiło się to na jego szarych komórkach o ile taki ma, że tak kozaczy.

 • Franz Semper Fidelis napisał/a komentarz do Witalij Kliczko mówi wprost, co zrobi, gdy Rosja zaatakuje Ukrainę

  W przypadku wojny będziemy mieli w Polsce kilka milionów ukraińskich emigrantów. Będą chcieli komunalnych mieszkań, zasiłków na zagospodarowanie i 500+ na dzieci. Odpuścili Krym, odpuścili Donbas, Polski nie odpuszczą.

 • Franz Semper Fidelis napisał/a komentarz do Nowy trener Jagiellonii po pierwszej próbie. Israel Puerto skończył mecz w szpitalu

  Nowy trener nie pomógł? A taki dobry był hamerykanski, na kocie wierzchem przyjechał do Biedastoku, dali za niego dwa worki pszenicy i rower....... Ha, ha, ha

 • Franz Semper Fidelis napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No cóż to był bardzo poważny mecz Azerskie Sumqwaty kontra PGR Jajcolonia Biedastok. Ha, ha, ha

 • Franz Semper Fidelis napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ha, ha, ha jajcun dziś coś znowu o Legii bredzi, jak zwykle zresztą, a jego pastuchy z Biedastoku nie potrafią wygrać z jakimiś Sumkwatami czy coś w podobnie którzy na codzień zapladniaja kozy w Azerbejdżanie :))). No cóż się dziwic, w końcu to ich koledzy po fachu, spotkali się, było buzi dupci i wymiana doświadczeń z PGRu. Miczurinowcy zremisowali z Pegeerowcami ha, ha, ha