Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Urszula Maciejewska lubi Komentarz

  Ekspert??? rozumiemy to słowo tak samo??? mocno wątpię...

 • Urszula Maciejewska lubi Komentarz

  phi...! miał lepszy czas , ponieważ dywersanci brytyjscy, konkretnie SAS spuścili powietrze z opon pojazdu kubicy, stąd gorszy od debiutanta czas naszego mistrza ...w tej sytuacji nawet hamilton by przegrał...uważam zresztą , że gdyby kubica miał bolid ferrari albo mercedesa , lub obie te maszyny naraz , to on by im pokazał !!!

 • Urszula Maciejewska otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Urszula Maciejewska lubi Komentarz

  Nie wiem po co pisać te bzdury o bolidach i kierowcach. Nie wiem czy to brak wiedzy czy ignorancja. Wiadomo przecież że od wielu lat F1 to poligon doświadczalny dla nowych technologii, nowinek, wynalazków. Wyścigi to sprawa drugorzędna i nic w tej materii się nie zmieniło. F1 już dawno przestała być wyścigiem kierowców tylko konstruktorów. Nic odkrywczego w tym artykule nie było.

 • Urszula Maciejewska lubi Komentarz

  Ja tutaj się loguję jeden, jedyny raz... Bejt, bejt, bejt. Nie czytajcie Kuczery, bo jest cieńki jak Grosjean. Jak zobaczyłem ten durny nagłówek, że debiutant szybszy od Kubicy... Wchodzcie na powrót Roberta, Makdon wam prawdę powie. Czytajcie Sokoła, Jermakowa, a Kuczera niech zajmuje się bejtami

 • Urszula Maciejewska lubi Komentarz

  Akurat być szybszym od Williamsa to żadna większa sztuka. Te "mobilne szykany" Willaimsa cudem jeżdżą... Robert wykonał doskonały ruch kończąc współpracę z Williamsem po tym sezonie. Wsadzając Kubicę do każdego innego bolidu niż Williamsa można spodziewać się drastycznego poprawienia czasu na okrążeniu. Po prostu FW42 to bardzo kiepski bolid.

 • Urszula Maciejewska lubi Komentarz

  Nie mam pojęcia jak to można porównywać ponieważ Toro Rosso ma zdecydowanie szybszy bolid więc tego typu porównania nie dają wiarygodnego obrazu potencjału kierowcy który niewątpliwie Robert ma tylko że bolid Williamsa to szrot i każdy o tym niestety wie. Kubica w bolidzie pokroju Toro Rosso , Redbull itd byłby na np 3 lub 4 miejscu w każdym wyścigu . Niestety Claire Williams mówi że szanuje Roberta bzdury gdyby tak faktycznie było to to o co prosił by było na początku sezonu a nie praktycznie na końcu (kierownica) . A tak naprawdę to teraz jak technika poszła do przodu to bycie w pełni samodzielną stajnią w kwestii konstrukcji bolidu nigdy im nie przyniesie sukcesów. Oby Kubica dostał w 2020 lepszy bolid to pokaże na co go stać.

 • Urszula Maciejewska lubi Komentarz

  Williams, to był niewypał. Williams, to Anglicy. Anglicy zawsze byli fałszywi i są nadal. Na przyszłość , żadnych interesów z zarozumialcami .

 • Urszula Maciejewska

  Wszystko będzie jasne ale w grudniu a może w styczniu- teraz to są dywagacje i gdybania pana redaktora ...

 • Urszula Maciejewska otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Urszula Maciejewska napisał/a komentarz do F1: Robert Kubica nie wrócił na poziom sprzed wypadku. "Nie udowodnił, że jest tym samym kierowcą"

  Brytyjscy dziennikarzy bronią upadającego zespołu który przez pół sezony kompromitował się na całego.
  Niech się Williams cieszy, że Kubica nie zaparkował ich bolidu na torze i nie wysiadł tak jak kiedyś zrobił to Niki Lauda komentując do dziennikarzy, że tym G... nie da się jeździć. Nie ma co wspominać o tym, że Russel jest faworyzowany przez ekipę .... Do tej pory Robert ma stary silnik bo nowy mu się spalił i Williams nie dał mu nowego - pewno kasy nie mają.

 • Urszula Maciejewska lubi Komentarz

  Ah te obiektywne brytole. Zero słowa o tym że to russel był od początku kierowcą nr.1 i miał priorytet na nowe części i strategie. Jeszcze coś pieprzą że na pitstopach cierpiał russel kosztem kubicy tylko jakimś dziwnym trafem to zawsze kubica jak był przed russelem i zjeżdżał na pit to nagle lądował za nim i kończył ze stratą 30 sekund.. Jakimś dziwnym trafem jak bolid się dobrze zachowuje to kubica ma lepszy czas od georga. Na treningu jak jechali obaj autem kubicy to też russel coś nie bardzo był szybszy.

 • Urszula Maciejewska lubi Komentarz

  chyba boli tego pseudodziennikarza to że Kubica i Orlen odebrali Williamsowi kartę przetargową do rozgrywki z Laftim i jego ojcem miliarderem.... jak już nawet Kubica olewa Williamsa i odchodzi bo nie da się ścigać z tą ekipą... to konkurencja na jego miejsce będzie nieduża...

 • Urszula Maciejewska lubi Komentarz

  Niech mi nikt nie tłumaczy że to teorie spiskowe. Kiedykolwiek Robert jest szybszy od Russela potem coś Dziwnego dzieje się z autem. Prawda jest taka że Polak nie może być lepszy od anglika. Przykre ale prawdziwe. Największy pech Roberta że trafił do Williamsa kiedy ten jest na dnie a mimo to Robert jest jednym z największych talentów w F1. Nie twierdzę tego dlatego że jest Polakiem ale śledzę F1 od 1974 r . Oglądałem wielu kierowców przez te lata . Było wielu kierowców którzy zdobywali tytuły mistrzów świata ale talentów było niewiele.

 • Urszula Maciejewska lubi Komentarz

  Po prostu pomylili samochody i auto Russella trafiło do Roberta w pierwszym treningu a w drugim już się połapali i oddali Kubicy jego "szatana prędkości"..

 • Urszula Maciejewska lubi Komentarz

  Zachowanie bolidu Roberta nie wróci w sobotnim treningu do normalności,ponieważ wróciło już do normalności w drugim treningu piątkowym;)

 • Urszula Maciejewska lubi Komentarz

  Przyczyna jest znana ...Robert w pierwszym treningu był szybszy niż Russel.

 • Urszula Maciejewska lubi Komentarz

  I co sie w tym syfie zmieni? Że dymany bedzie następny łatwowierny. Stajnia dziadów i nieudaczników.

 • Urszula Maciejewska napisał/a komentarz do F1. Łukasz Kuczera: Williams tonie niczym Titanic. Raport finansowy odkrył brzydką prawdę (komentarz)

  Bardzo dobry komentarz o sytuacji Williamsa. I wnioski w sprawie Roberta bardzo słuszne ...

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.