Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tomaszek Kopczyński lubi Komentarz

  Z takim wyszkoleniem technicznym piłkarzy kadry to mogą startować w rozgrywkach amatorów. Wielkie zaawansowanie techniczne najlepiej widoczne jest u Recy i Piątka.

 • Tomaszek Kopczyński lubi Komentarz

  Pkt. 1.
  Jak to jest możliwe, że Krychowiak jest nadal powoływany do kadry?
  Pkt. 2.
  Przestańcie pozwalać komentować jakiekolwiek mecze Panu o nazwisku Żewłakow, bo gość gada takie bzdury jak by zupełnie inny mecz oglądał.

 • Tomaszek Kopczyński lubi Komentarz

  Brawo Jurek zrobiłeś kolejny krok w stronę "dyscyplinarki" Może i potrzeba przerżnąć kilka meczy by rudy się ocknął , wyjął rękę z nocnika i stwierdził że nie tędy droga ...

 • Tomaszek Kopczyński napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dziękuję reprezentacji Holandii za dzisiejszy mecz który mam nadzieję zadecydował o odsunięciu najsłabszego trenera w historii od prowadzenia naszej kadry , pozdrawiam.

 • Tomaszek Kopczyński napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Boże widzisz i nic nie robisz , najsłabszy trener z ligi prowadzi reprezentacjię , PZPN-en bez sternika , ta łajba nabiera wody i idzie na dno , ile jeszcze takich meczy będziemy oglądać ? pytam się ile.

 • Tomaszek Kopczyński napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gabinet prezesa PZPN-u robi ogromne wrażenie dla osób które są w nim po raz pierwszy , aranżacia i wystrój wnętrza sprawia wrażenie ekskluzywnego i zarazem skromnego , ściany zdobią zdjęcia kadry z jej najlepszego okresu, mistrzostw świata oraz olimpiad. Jurek gabinet odpowiedzał systematycznie raz na dwa miesiące, dzisiejsze wezwanie troszkę go zaniepokoiło.
  Proszę może pan wejść - oznajmiła sekretarka jednocześnie pokazując drzwi.
  Prezes siedział jak zwykle w swoim ogromnym fotelu , mebel ten sprowadził jego poprzednik gdzieś z czarnego lądu , zdobienia z kości słoniowej i złota politura mieniła się w świetle wpadjącego przez okno słońca. Prezes pogrążony był w lekturze Twittera, zaznaczał co ważniejsze wypowiedzi i wysłał je do zanjomego . Kolega polonista pomagał mu w odpowiadaniu na te wszystkie wypociny internetowe w stylu ciętej riposty. Podniósł wzrok na stojącego przed biurkiem Jurka .
  -siadaj trenerze - oznajmił prezes.
  Jurek usiadł na krześle stojącym na środku gabinetu oddalonym od biurka dwa metry zgodnie z wytycznymi sanepidu.
  -dzie dzie dzień dobry - wydukał Jurek
  -dobry ? Jurek ciebie chyba nie było wczorajszym  meczu a na ławce trenera siedział twój koln. Spieprzyłeś sprawę i to nie jest pierwszy raz , czyałeś dziesiejszą prase , gdzie kolwiek zajrzeć hm hm - prezes z rozpędu otworzył przeglądarkę ale jak na złość wyświetliła się ostatnio zamknięta strona xxxcycusie , zgasił monitor.
  - gdzie kolwiek zajrzeć piszą tylko o tobie - kontynułował  bez wsparcia internetu
  - wszystkie memy z wczoraj są tylko o tobie .
  - ale panie prezesie przecież dzieliłem się z panem tak jak było mówione , część wynagrodzenia dla mnie i część dla pana, prowadzenie reprezentacji miało być tylko dodatkiem , przed obcięciem reprezentacji miałem  wspaniałą propozycje z FC Parzymiechy czekała na mnie wielka kariera w okręgowej lidze a pan to wszystko przerwał -  Jurek wspominał to ze łzami w oczach wypominał.
  - ja mu przerwałem kariere , ludzie kuźba trzymajcie mnie , bezemnie byłeś pipą którą ludzie mylili z trenerem , dopiero ja zrobiłem z Ciebie to kim dziś jesteś , kupiłem Ci fajne dresy z pepco i garnirury od pana tuktuka wyglądało na to że możesz zastąpić Nawałke ale nie ty wprowadzasz taktykę niewidkę którą nawet Robert nie chce wyjawić przed kamerami.
  - panie prezesie z dniem dzisiejszym składam rezygnację - przerywając monolog prezesa oznajmił i skierował się w stronę wyjścia.

 • Tomaszek Kopczyński napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nr jeden bezapelacyjnie Jacek Balcerzak :)

 • Tomaszek Kopczyński lubi Komentarz

  Problemem nie jest Brzęczek tylko Boniek. To on wybrał selekcjonera i w pełni ponosi odpowiedzialność za ten wybór. Tłumaczenie Bońka,że się nie wtrąca w pracę trenera jest zwykłym mydleniem oczu publice. Chce tym samym odciąć od własnego wyboru. Brzęczka funkcja przerosła ale mu się nie dziwię. Gdyby Naj Prezes wybrał mnie też bym się zgodził.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.