Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • dział analiz lubi Komentarz

  400tys odszkodowanie za 5 lat bez pracy. Czyli średnie zarobki 80 tys rocznie. 6,66tys miesięcznie

 • dział analiz lubi Komentarz

  Należy się chłopu jak psu buda, a związek powinien przeprosić z podkulonym ogonem a potem najlepiej w całości podać się do dymisji.

 • dział analiz lubi Komentarz

  No i powinien dostać to odszkodowanie z nawiązką.Wszelkie szkolenia i licencje to tylko nabijanie kasy dla związku który nic nie robi i z tego żyje.Jednym słowem golenie frajerów na czysto aż pachnie.

 • dział analiz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dwóch Polaków na boisku,
  to jest przepis bardzo jasny.
  Nie rozumiem tego pisku
  i sens pytań jest niejasny.
  Gdy obcokrajowców kupa
  i Polak rzadko gości.
  Pretensje gdy sprana du..
  i na starcie brak radości.

 • dział analiz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przypominam że jest już wyrok sądu w podobnej sprawie w piłce ręcznej, przyznający mi rację i możliwość pracy w zawodzie trenera bez ograniczeń poziomu rozgrywek. Krzysztof Kotwicki

 • dział analiz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gdy talentu ilość spora... najważniejsza jest pokora!

 • dział analiz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tak ten słynny blaszak tak pamiętny dla Mmts-u Kwidzyn. 5 mecz play-off i awans do finału. Srebro to najlepszy wynik MMTS - u w historii.

 • dział analiz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A kurad to drewniany łeb masz ty internetowy trollu. Myślę że twoje osiągnięcia sportowe są tak imponujące jak poziom twoich wpisów.

 • dział analiz napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Przemysław Rosiak kończy z poważnym graniem. "Do zawodowej piłki ręcznej nie wrócę"

  Takie są koleje losu,
  z boiska na piedestale.
  Bez zbędnego patosu,
  Ikona, nie przesadzam wcale.
  Charakter, waleczność
  i przy tym brak pychy,
  A gdy przyszła konieczność,
  to lider wcale nie cichy.
  Do dzieła w nowej roli,
  trzymam kciuki "Rosa".
  Na boisku umiałeś przypier...
  wszej okazji utrzeć nosa.
  Teraz więc w biznesie,
  też dasz sobie radę.
  Niech szczęście Cię dalej niesie,
  z tworzyw sztucznych okładem...

 • dział analiz lubi Komentarz

  Ludzie puknijcie się w cymbał- na stadionie było nieodpowiedzialne zachowanie i będą kary a do kościoła włazi ludzi ile się da i to bez maseczek i jest OK!!! Jakieś logiczne wytłumaczenie na taką sytuację?! Co u czarnych nie ma "korony"? Nie- kler musi mieć ludzi bo by z tacy nie zarobił a reszta jest nieważna i samo nieodpowiednie zachowanie... Czas na to by co niektórzy wzięli drewniany młotek i palnęli się z całej siły w łeb!!!

 • dział analiz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Błazen w cyrku to figura,
  wszystkich wokoło rozśmiesza.
  Gdy wokół decyzji fura,
  chyba rozum się zawiesza?
  Błazen wpuszcza nas na sale,
  będzie można już poćwiczyć.
  Decyzja ma kilka zalet,
  lecz sport kontaktowy kwiczy.
  Trener coś wymyśleć musi,
  bo nie można się dotykać.
  Nie można nikogo dusić,
  to dramat dla zapaśnika.
  Bokser na łopatkach leży,
  bo rękawic nie skrzyżuje.
  Ciosów żadnych nie wymierzy,
  2 metry obowiązuje.
  W końcu największe cierpienie,
  nie pomogą żadne gierki.
  Tancerza smutne westchnienie,
  nie przytuli swej partnerki.
  To papierek lakmusowy,
  kolejnej rządowej tarczy.
  Chorobowy zawrót głowy,
  często pomyśleć wystarczy.

 • dział analiz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Świat niestety popaprany,
  uwielbienie dla "pustaka".
  Dla bezmózgowia peany,
  prawda często bywa taka...

 • dział analiz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo Edyta!!! o resztę nawet nie pytam...

 • dział analiz lubi Komentarz

  PZPN często stawia się ponad polskim prawem. Weryfikacja powinna być bezpłatna i dożywotnia gdyż trenerzy mają konkurować między sobą poprzez wyniki w klubach a nie przez cykliczne finansowanie kilku panów z PZPN-u. PZPN ma publiczne dotacje ...Polacy obudźcie się.

 • dział analiz lubi Komentarz

  Trener po studiach i trener z bonkowskim licencjatem to tak jak rakieta kosmiczna i dwuplatowiec ! Co sie dziwic skoro preziem jest boniek . Jaka jest liga polska kazdy widzi - dno den !

 • dział analiz lubi Komentarz

  Witam wszystkich. Sytuacja z pandemią Koronawirusa(bo to teraz najważniejsza sprawa, żeby ktoś zajmował się Hendrykiem czy Olszowskim) wstrzymała moją przykrość i żal na postępowanie w sprawie licencji i ZDEGRADOWANIE MOICH UPRAWNIEŃ. Teraz jestem na etapie jak początkujący... . Dlatego podziwiam trenera Pawła Olszowskiego, który podał PZPN do sądu nie godząc się na takie TRAKTOWANIE, a przy okazji wyjaśnił o co chodzi. Ja nie mam pieniędzy narazie na sądzenie, bo na piłce się nie dorobiłem. Ja też nie mogę się pogodzić, a nawet już nie chodzi czy się pogodzę czy nie, jest mi zwyczajnie BARDZO PRZYKRO i jestem nawet gotów zrezygnować z Pasji, którą wykonuję w tym roku 2020 przez 33 lata.
  Jestem od 33 lat trenerem w Sycewicach woj. pomorskie. Szkle dzieci w UKS,, SPARTA "SYCEWICE.
  Skoro PZPN uważa, że już nie jestem wart to nie ma co im służyć. Wielokrotnie wypowiadałem się na temat i na spotkaniach organizowanych przez POMORSKI ZPN, czy w prasie i mediach np. artykuł Red. Bartosza Burzyńskiego WESZLO. COM/WESZLO EXTRA z dnia 21.04.2018, że nie będę płacił za uprawnienia, które już raz zdobyłem, płaciłem i poświęcałem czas na zdobywanie i uzyskanie wiedzy.
  Łącznie 8 semestrów, bo jeszcze zaliczyłem studia podyplomowe z WF, czyli 4 lata nauki, wyjazdów, wynajmowania noclegów !!!
  Nie godzę się na robienie czegoś co już zrobiłem i uzyskałem. Wydawałem środki finansowe i na szkolenie i na utrzymanie podczas wyjazdowych SESJI.
  Byłem ambitny i chciałem się rozwijać i szkolić, chociaż kiedyś była trudniejsza droga i nie było takich możliwości. Ale jestem za zdobywaniem wiedzy i jestem za tym, żeby każdy się ROZWIJAŁ dla dobra piłki nożnej, a zwłaszcza Szkolenia dzieci.
  Przeszedłem wszystkie etapy dokształcania się wyłącznie organizowane przez PZPN lub za zgodą PZPN. Najpierw zdobyłem uprawnienia sportu i piłki nożnej. W latach 1999/2000 zdobyłem uprawnienia TRENERA II klasy piłki nożnej. Przez rok jeździłem na zjazdy na AWF w Gdańsku. Potem w latach 2003/2004 również na AWFiS uzyskałem Uprawnienia TRENERA I klasy piłki nożnej. Przez 3 semestry finansowałem i szkolenie i utrzymanie. Wcześniej bo w latach 2001/02 ukończyłem Studia Podyplomowe z Wychowania Fizycznego. Wiadomo, że wszystko musiałem sfinansować. Była to normalna rzecz i to rozumiem. Zdobywanie wiedzy i szkolenia w celu poszerzania swojej wiedzy, umiejętności sportowych oraz Piłkarskich. Przez wiele lat w latach 2005 - 2014 byłem wyznaczony przez Pomorski ZPN do prowadzenia zajęć w ramach kursów na Instruktorów piłki nożnej, a później UEFA - B. Wiadomo, że do Zajęć należało się przygotować i teoretycznie i praktycznie. Przez to stałe odnawiałem a także poszerzałem swoją wiedzę piłkarską.
  Jeśli chodzi o zajęcia praktyczne to swoją pracę na bieżąco jeśli chodzi o udział w turniejach, Lidze można obserwować na moim profilu Fb Ryszard Hendryk.
  Jestem cały czas na bieżąco w pracy szkoleniowej z dziećmi, dawniej też prowadziłem seniorów w 4 Lidze, a także 3 Lidze.
  Cieszę się pracą z dziećmi, chociaż wiadomo, że teraz jest i przyjemnie, ale też i ciężko.
  Oprócz solidnego podejścia do treningów cieszę się z każdego udziału dzieci, młodych zawodników w lidze, w turniejach. A jak uda im się odnieść sukces to również się cieszę z realizacji ich pasji, Marzeń, a także swojej Pasji, za którą PZPN tak mi PODZIĘKOWAŁ za 33 lata SUMIENNEJ, RZETELNEJ pracy. DEGRADUJĄC mnie do NAJNIŻSZEGO Poziomu. Bo nie podjąłem kursu i Nie WYDAŁEM kasy. Już dość się nawydawałem. Dzieci studiują, też muszę ich utrzymać, a nie płacić na papierek, który dawno już uzyskałem i płaciłem.
  Niektóre Sukcesy, chociaż sukcesem jest Pasja i ODPOWIEDNIE SZKOLENIE :
  - 1991, I m Mistrzostwo Polski,, Piłkarska Kadra Czeka" finał w Margoninie, koordynator Rudolf Kapela, twórca turniej Red. Adam Gocel( potem jeszcze dwukrotnie finał)
  - 2010, I m FINAŁ Krajowy ,, Z Podwórka na Stadion " o Puchar Tymbarku, finał w Lubinie na stadionie Zagłębia
  - 2010, wyjazd do Mediolanu i na San Siro, mecz z AC Milan, Nagroda główna za wygranie turnieju.... Tymbarka
  - 2013, I m Mistrzostwo Polski ,,Piątek Pilkarskich" w Głuchołazach, finał z Lubinem
  - 2013, I m Mistrzostwo Polski woj. Pomorskiego ( trener Grzegorz Grzegorczyk) o Puchar K. Górskiego, finał w Dzierżoniowie ( 4 zawodników UKS,, SPARTA SYCEWICE " Karol Czubak, Aleks Hendryk, Piotr Janczukowicz, Patryk Szabat)
  - 2018, Finał krajowy,, Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarka"
  - 2019 I m FINAŁ KRAJOWY turnieju ,, Procam Cup " - nieoficjalne mistrzostwo Polski małych miejscowości i miast, w Kołobrzegu
  - II m Wicemistrzostwo województwa Pomorskiego,, LOTOS Gryfin" za Lechią Gd.
  W międzyczasie było wiele turniejów również z sukcesami w Dobiegniew Cup - 3x wygrana, w Gryfinie, w Gdyni wygrana w,, ARKA GDYNIA CUP", w Gdańsku,, Złote Lwy Gdańskie "wygrane w Szczecinie,, Don Bosco Cup".
  Świetne turnieje w Stuttgarcie i Berlinie.
  Wygraliśmy jako UKS,, Sparta"Sycewice Pomorką Ligę r. 2000 w 2013 r. Pozdrawiam i dziękuję dla trenera Pawła Olszewskiego. • dział analiz lubi Komentarz

  W Naszym klubie trener również stracił uprawnienia PZPN A a otrzymał w zamian Grassroots C. Człowiek który jest trenerem juz 32/33 lata, ukończył AWF i uczestniczy w kursokonferencjach a mimo to został zdegradowany. W przyszłym sezonie nie może juz pracować z rocznikiem 2007. Pracował z tymi chłopcami 6 lat i teraz zabrano tą możliwość. Człowiek który żyje piłką, jest nauczycielem WFu i trenerem tyle lat, ma wiele sukcesów na koncie a pomimo tego zostają zabrane uprawnienia! Nie ma zasad! Liczy sie kasa!

 • dział analiz lubi Komentarz

  Mam nadzieje,że Pan Olszowski wygra bo kursiki PZPN nijak się mają do studiów na AWF! Skąd wiem ? oprócz studiów skończyłem i taki kurs dla świętego spokoju .

 • dział analiz lubi Komentarz

  Ta sama sytuacja.AWF Poznań-podyplomowe studia trenerskie na AWF Katowice prowadzone przez Trenera Antoniego Piechniczka-wieloletnia praca w klasach sportowych/mistrzostwa Polki gimnazjów w turnieju COCA-COLA CUP/i wszystkiego zapomniałem?

 • dział analiz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Odpowiedź dla wszystkich którzy nie umieją czytać ze zrozumieniem, nazywam się Krzysztof Kotwicki i wygrałem taką samą sprawę w sądzie ze ZPRP. ŻADEN DOSWIADCZONY TRENER NIE UCHYLA SIĘ OD NAUKI I UNOWOCZEŚNIANIA SWOJEGO WARSZTATU. OD 1980 ROKU KIEDY SKOŃCZYŁEM STUDIA SPORTOWE, UCZESTNICZYŁEM W WIELU KURSOKONFERENCJACH KRAJOWYCH I ZAGRANICZNYCH POSZERZAJĄC I UNOWOCZEŚNIAJĄC SWÓJ WARSZTAT PRACY.
  Nie chodzi więc o brak chęci do ciągłego podnoszenia swoich umiejętności tylko o zwykły SZACUNEK DO ZAWODU TRENERA!!!
  Dodam jeszcze że EHF wprowadzając tzw. Rinck Convencion uwzględnił właśnie tzw. ŚCIESZKĘ AKADEMICKĄ w której to absolwenci wyższych uczelni sportowych po 2 latach pracy w zawodzie otrzymują licencję A. Polski Związek oszukał polskich trenerów nie wprowadzając tego do swoich regulaminów licencyjnych. TO JEST OSZUSTWO W ZWIĄZKOWYCH RĘKAWICZKACH I BEZPRAWIE!!!
  Pozdrawiam wszystkich którzy tak się martwią o dokształcanie trenerów i proponuję włączyć myślenie.
  Trzymam kciuki za wszystkich trenerów walczących o szacunek dla naszego zawodu.
  Krzysztof Kotwicki

 • dział analiz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Życzę powodzenia i kciuki trzymam.
  Rzeczywistość zwiazek zmienia
  więc nie dajmy się wydy...

 • dział analiz napisał/a komentarz do Koronawirus. Pierwsze oznaki kryzysu. Epidemia uderzy w pierwszoligowców

  "Prawdziwa kasa, a nie oszukiwanie ukrytymi kosztami".
  Dokładna weryfikacja deklarowanych pieniędzy i po problemie. Gotówka na stół, a nie ukryte koszty. Zostanie 10-12 zespołów, które będą miały rzeczywiste pieniądze. Skończy się farsa z ligą "zawodową". Niepotrzebne powiększanie ligi...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.