652 - lubi

 • 652 lubi Komentarz

  A najśmiessniejsze jest to, że te flagi zostały zabrane przez ochronę do depozytu i miały zostać oddane po meczu, ale jakimś cudem trafiły do kibiców kuchenkorza...

 • 652 lubi Komentarz

  Oczywiście Kazik Deyna

 • 652 lubi Komentarz

  Deyna to nr 1 !!!
  Lewandowski nr 99 !!!

 • 652 lubi Komentarz

  Skoro WP wymyśliła "taki bardzo mONdry" plebiscyt, może jeszcze podpowie jakie kryteria brać pod uwagę? Może piłka klubowa Górnika i Legii - kluby, które pokazały, że w Polsce gra się piłkę na europejskim poziomie co zostało później potwierdzone. Jakie kryteria przyjąć np przy wyborze pomiędzy Wilimowskim a Lewandowskim? Każdy (no prawie każdy) z Reprezentantów Polski był dobry "w swojej "epoce"". Obłąkany pomysł.

 • 652 lubi Komentarz

  Super, ostatnio była podobna ankieta, brakowało Wilimowskiego. Dziś kogo nadal brakuje? Pohla czy Cieślika, oni też byli bardzo dobrymi piłkarzami. Pytanie tylko jakie kryteria przyjmujemy? Ilość zdobytych goli? Ilość asyst? Łączna liczba celnych podań w karierze? Drybling? Ciężko wybrać najlepszego z wielu pozycji. Wszyscy uważają że najlepszym powinien zostać ten co ładuje gole a nie ten co mu podaje, tak się już przyjęło. Ciężko porównać Lewandowskiego do Bońka a tym bardziej do Wilimowskiego. Dzielą ich lata świetlne w futbolu, różne pozycje, różne style, różne kluby. Jak porównać Wilimowskiego który grał atrapą piłki do Lewandowskiego czy Deyny? Jak porównać Bońka który grając w Polsce zapewne jedyne co widział na bazie treningowej to pustkę i zestawić go z Lewandowskim który nawet w Lechu miał profesjonalną bazę treningową? Jak porównać Deynę który grał w czasach gdy wyjazd z Polski graniczył z cudem?
  Ciężko porównać obrońcę do napastnika. Ciężko porównać nawet pomocnika do napastnika. Wszelkie takie plebiscyty i ankiety nie mają sensu, tak samo sensu nie ma Złota Piłka czy FIFA The Best. Pytanie kto był najlepszym napastnikiem, lub kto był najlepszym pomocnikiem (z wyłączeniem defensywnych) byłoby bardziej sensowne niż wrzucenie do jednego worka tak wielu różnych piłkarzy.

 • 652 lubi Komentarz

  to nie wina Piatka ze nie strzela, tylko jego kolegow ze nie graja na niego , bo Wlosi nie lubia Polaka, i dlatego tak sie dzieje

 • 652 lubi Komentarz

  @Miroslaw Rudyk: A Rudyk będzie lody robił wygranym...jedenastce roku też.

 • 652 lubi Komentarz

  @Miroslaw Rudyk: a Ty idź podawaj jedzenie do obory a nie siedzisz w "internetach"

 • 652 lubi Komentarz

  Krzysztof, Twoja koncentracja i poważne traktowanie swojego życia, i tych z ludzi, którzy potrafią ocenić Twój Talent, zaangażowanie oraz skalę trudności nałożoną na całą drużynę i trenerów ACM, to nie jest smutek postrzegany rzekomo przez prostych komentatorów. Proszę, zaufaj sobie i zagraj co potrafisz najlepszego, i..... nie oczekuj na przyjaźń ludzi bezwzględnie konsumujących widowisko lub budujących swoją karierę na chwilach cudzych słabości. Jesteś wspaniałym piłkarzem i wyjątkowym człowiekiem, buduj swój życiorys w mądrym dystansie od poklasków i nikczemnych podpowiedzi. Jesteśmy w Gronie Przyjaznych Ci Polaków, z Tobą, wśród trudności i na przekór nienawistnym, bezwzględnym często gnuśnym obserwatorom Twoich morderczo forsownych wysiłków.... przyjmij życzenia lawiny szczęśliwych decyzji i okoliczności, o resztę jesteśmy spokojni.
  TBM

 • 652 lubi Komentarz

  To nie Krzysztof Piątek zawodzi, to AC Milan toczy od wewnątrz swoista schizofrenia. Nawet Giroud, Messi, Neymar cz MBappe, w pojedynkę nie poniesie ACM do dawnego poziomu sukcesów, bez ułożonej i prowadzonej z klasą drużyny - osadzonej w przyjaznej rzeczywistości zarządu klubu i dobrze moderowanej społeczności kibiców a jeszcze bardziej mediów. Nikt z rzekomo nieomylnych, głównie prasowych komentatorów nie podkreśla szczególnego faktu, że Krzysztof Piątek, na przestrzeni ostatnich 18 miesięcy prowadzony był przez 8 trenerów, z których każdy jest wielką indywidualnością i wymaga często oryginalnych stylów gry, wykładanych w większości przypadków w potocznym języku włoskim - trudnym do błyskawicznego opanowania w tymże czasie18 miesięcy, trenerskich wymagań często zaprzeczających walorom i potencjałowi, które z takim powodzeniem KPiątek wniósł na włoskie boiska, wymagań czasem też niespójnych i wewnętrznie sprzecznie kreowanych przez niektórych z grona tych szkoleniowców, w Piątku wręcz tępiono bramkostrzelność na rzecz wydumanych i zgubnych formuł taktycznych. Krzysztof bez reszty angażuje się w realizację sugerowanych Mu zmian ale na to potrzeba czasu i spokojnej pracy, bez ustawicznych gróźb wyrzucenia Go z Drużyny ACM. Te triumfy na włoskich boiskach to nie był przypadek ani iluzja lecz pokaz zachwycającego talentu, samodyscypliny i ogromnej pracy Krzysztofa. Ten sam, dzisiaj poniżany, KPiątek był długo namawiany przez włoskie media, Jego włoskich Trenerów oraz Kibiców ACM do rezygnacji ze skromnych postaw, naturalnych koleżeńskich zachowań, bezpośrednich i spontanicznych odpowiedzi kierowanych do uczestników tej sportowej religii, był bezkrytycznie oraz instrumentalnie namawiany do budowania zgoła monumentalnej pewności siebie. Jak to się ma do dzisiejszej dzikiej nagonki na KPiątka…….
  TBM

 • 652 lubi Komentarz

  Był ikoną polskiej piłki a robi z siebie dziada. BVB pozbyła się go mimo protestów kibiców, bo widocznie uznali że nie wróci do formy sprzed kontuzji i tak właśnie było. Kilka meczów, kontuzja, leczenie, kontuzja i tak w kółko, a to tylko słaby klub gdzie nie trzeba grać na 120% jak na mistrzostwach. Obecna forma to 30% tego co prezentował 5 lat temu i on się pcha do kadry? Przez takie zachowanie rozmienia się na drobne jak Adamek. Jeżeli Brzęczek powoła go na ME, to będzie takim samym dziadem, bo Błaszczykowski zejdzie z boiska w pierwszym meczu po 20min. gry i tylko komuś miejsce zabierze.

 • 652 lubi Komentarz

  Powinien jechać jeżeli mu zdrowie i forma dopiszą bo sam powiedział że chciałby pojechać a po nich zakończyć karierę reprezentacyjną to dlaczego tak ma nie być tylko czy będzie w stanie jak na początku pisałem.

 • 652 lubi Komentarz

  PO CO MA TAM JECHAC I ZAJMOWAC MIEJSCE MŁODYM I UTALENTOWANYM?
  SKOŃCZ WAŚ WSTYDU OSZCZĘDZ..((

 • 652 lubi Komentarz

  Z Błaszczykowskim jest tak samo jak z murawą na Narodowym. Wszyscy widzą ,że się nie nadaje do gry,a Ci którzy są odpowiedzialni ,lub "rodzina" mówi ,że to najlepsze co tylko mogło by być.

 • 652 lubi Komentarz

  Zycze Kubie jak najlepiej, ale mam nadzieje, ze na Euro nie pojedzie jako zawodnik.

 • 652 lubi Komentarz

  Proponuje pierw obejrzeć sobie jeszcze raz mecze ME i jak te nasze "gwiazdy" grały. Nie chodzi mi o taktykę, tylko o proste błędy, które wynikały z indywidualnych umiejętności. Brak przyjęcia, kiwki, serwisu, itp. To, że Nawrocki zrobił z tego medal, to cud. Sam go krytykowałem za brak szybkiej reakcji na to co się dzieje na boisku i brak zmian, gdy Smarzek psuła co się tylko dało, ale w tym przypadku nie można pozwolić na to, że zawodnik (do tego lichy), będzie wybierał trenera reprezentacji. Jakoś te zawodniczki, które coś znaczą i mają przed sobą perspektywy na bycie wielkim nie biorą udziału w tej szopce (choćby Stysiak).

 • 652 lubi Komentarz

  Jak to widzę.
  Odejdzie Nawrocki, a nasze zawodniczki znowu staną się przeciętniakami. Skłócone ze Stysiak z powodują, że najlepsza i najbardziej perspektywiczna nasza zawodniczka będzie pomijana lub sama zrezygnuje ostatecznie i dopóki nie znajdzie się ktoś kto te "gwiazdki" znów usadzi dopóty tak to będzie wyglądać.

  Jednak inne scenariusze wcale nie są lepsze. zostanie Nawrocki, ale zrezygnuje z kilku najbardziej toksycznych dziewczyn. Pozostałe mogą nie mieć na tyle sił by unieść ciężar gry pod taką presją jaką się znajdą.

  I tu wina niestety głównie leży po stronie PZPS-u, który powinien od razu uciąć pewne zachowania siatkarek.

 • 652 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • 652 lubi Komentarz

  Hajto ma sto procent racji,trener zrobił z tymi zmianami niezłe bagno,katastrofalnie grającego Frankowskiego zostawia a ściąga dobrze funkcjonującego w zespole Szymańskiego.Ten trener to porażka a kompletnie nie rozumiem Prezesa Bońka - z czego tak w wywiadzie się cieszył?Niech spojrzy na piłkę klubową,bo to już ostatnia liga,przegrywają już z Azerami,Ormianami,Móldawią i pewnie już z Gibraltarem.

 • 652 lubi Komentarz

  Skoro awans zapewniony to czemu nie testujemy młodzieży tylko jakiś emerytów np. Furman większość ludzi zagrała by młodzieżą ale nie Brzęczek bo przecież w Płocku nie ma młodzieży