Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Przyjemniaczek napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga: Fogo Unia - Betard Sparta. Mistrz bez słabych punktów. Tylko Drabik dojechał do Leszna (noty)

  @Wielka Sparta: Nie do końca się z Tobą zgadzam. Polityka stawiania na młodych wcale nie musi oznaczać, że Sparta jest sknerusem. Kontrakty Tajskiego czy Fricke wcale nie oznaczają, że nie chcemy wydawać kasy. Po prostu Rusko nie lubi ponosić ryzyka. Stąd tak mało spektakularnych ruchów.
  Czy faktycznie jesteśmy sknerusami, okaże się wtedy, jeśli nie zatrzymamy Drabika.

 • Przyjemniaczek napisał/a komentarz do Żużel. Plus i minus weekendu. Sparta nie pojechała na miarę finału. Zmarzlik odparł szturm Sajfutdinowa

  Problemy Sparty zaczęły się wraz ze zwolnieniem Piotrka Barona, który jeździł ze Spartą na wygnaniu (w Poznaniu). Uważam, że prezes Rusko ma zbyt duży wpływ na drużynę i nie posiada w pełni zaufania do sztabu. Osobnym tematem jest polityka transferowa Sparty. Widać, że idea młodego zespołu nie zawsze się sprawdzi. Młodzi mają wahania formy i to było widać na przestrzeni ostatnich trzech lat. Milik miał jeden sezon, gdzie dobrze jechał. Lecz im dalej w las, tym coraz gorzej. Trochę podobnie sprawa ma się z Maxem Fricke. Zbyt duże oczekiwania były względem jego osoby. Ewidentnie widać, że w Sparcie nie radzi sobie z bycia jednym z liderów i może stanowić, co najwyżej o sile drugiej linii. Wszyscy wiemy, że prezesura Sparty ma parcie na złoto i według mnie są szanse tylko i aż tylko, jeżeli zatrzymają Drabika, wzmocnią się solidnym ligowcem oraz juniorem. Innego wyjścia nie widzę. Natomiast dla Leszna należą się gratulacje za pokaz mocy. Również należy im się szacunek za...szacunek i pokorę wobec rywali. To właśnie po tym widać wielki zespół. Gratulacje płyną z Wrocławia

 • Przyjemniaczek napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga: Fogo Unia - Betard Sparta. Mistrz bez słabych punktów. Tylko Drabik dojechał do Leszna (noty)

  Problemy Sparty zaczęły się wraz ze zwolnieniem Piotrka Barona, który jeździł ze Spartą na wygnaniu (w Poznaniu). Uważam, że prezes Rusko ma zbyt duży wpływ na drużynę i nie posiada w pełni zaufania do sztabu.
  Osobnym tematem jest polityka transferowa Sparty. Widać, że idea młodego zespołu nie zawsze się sprawdzi. Młodzi mają wahania formy i to było widać na przestrzeni ostatnich trzech lat. Milik miał jeden sezon, gdzie dobrze jechał. Lecz im dalej w las, tym coraz gorzej. Trochę podobnie sprawa ma się z Maxem Fricke. Zbyt duże oczekiwania były względem jego osoby. Ewidentnie widać, że w Sparcie nie radzi sobie z bycia jednym z liderów i może stanowić, co najwyżej o sile drugiej linii.
  Wszyscy wiemy, że prezesura Sparty ma parcie na złoto i według mnie są szanse tylko i aż tylko, jeżeli zatrzymają Drabika, wzmocnią się solidnym ligowcem oraz juniorem. Innego wyjścia nie widzę.
  Natomiast dla Leszna należą się gratulacje za pokaz mocy. Również należy im się szacunek za...szacunek i pokorę wobec rywali. To właśnie po tym widać wielki zespół.
  Gratulacje płyną z Wrocławia.

 • Przyjemniaczek lubi Komentarz

  Jak widzę pomysły niektórych o pozbyciu się Janowskiego czy Woffindena to śmiech mnie ogarnia. Zapytam wprost - na kogo?? To że obaj w finale zawiedli nie podlega dyskusji, ale to są zawodnicy topowi i każdy klub chętnie by ich przygarnął. Jeśli Sparta chce rozdawać takie prezenty to proszę bardzo! :)

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.