Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jacek Malczewski lubi Komentarz

  No tak, skoczkowie nie grzeszą inteligencją.
  Ciekawe co mają Barbara Piwnik i inni politycy do powiedzenia? Jakby powiedzieli prawdę, nie wyszli by zza krat.

 • Jacek Malczewski napisał/a komentarz do Ludzie z pasją. Apoloniusz Tajner i Adam Małysz czytają o swoich idolach #GdybyNieKsiążka

  Panie dziennikarzu zadaniowany Góra! Nie usuwaj komentarzy! Po co bronicie oszustów i złodziei? Kto Wam zakazał o tym pisać?

  Apoloniusz Tajner to człowiek z pasją? Buhahaha! Raczej z kredytem ze Skok Wołomin! On czyta lekturę o upadłości konsumenckiej. Tak zrobił czerwony Michał Wiśniewski i nie musi spłacać kredytu w Skok Wołomin, a teraz zrobi to samo córcia Apoloniusza - Dominika! Poczytajcie sobie na stronie i kanale YouTube Stowarzyszenia Św. Michała, chyba, że z powrotem skasują mój komentarz!

 • Jacek Malczewski napisał/a komentarz do Ludzie z pasją. Apoloniusz Tajner i Adam Małysz czytają o swoich idolach #GdybyNieKsiążka

  Tajner powinien czytać książkę jak ogłosić upadłość konsumencką, wtedy jego córusia Dominika nie musiałaby już do śmierci spłacać kredytu w Skoku Wołomin! Zresztą obstawiam, że część kasy jest na kocie Apoloniusza!

  Czerwoniec, były mąż Dominiki, Michał Wiśniewski już dawno ogłosił upadłość, a teraz dziennikarze zadaniowni lansują go w mediach! To jest dziki kraj, zlodzieje okradli BFG na 10 mld złotych i w mediach jest cisza! Poczytajcie - www.swsfsm.pl

 • Jacek Malczewski napisał/a komentarz do Jerzy Sz., jeden z ważnych działaczy PZPN, ma zarzuty w aferze finansowej

  To wszystko to pikuś!!!

  Dlaczego ten portal ani inne zadaniowane pismaki nie piszą o tym jak Stowarzyszenie Św. Michała odkryło w Skok Wołomin dużo bardziej znanych i wpływowych "baronów" jak np. adwokat milioner Boguś Leśnodorski, były właściciel Legii Warszawa?

  Boicie się prawdy? Dlaczego tak cicho jest o tym co mówi i pisze to Stowarzyszenie choćby na ich stronie oraz kanale you tube?

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.