Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Beata Skalińska lubi Komentarz

  To prawda,że na wspomnienie Słowenii tkwi jeszcze jakaś zadra,to naprawdę dobry zespół a po pokonaniu Rosji pewnie czują,że mogą wejść na sam szczyt,dlatego dzisiaj od pierwszej minuty trzeba narzucić im naszą,bardzo dobrą grę,nie ma miejsca na żadne półśrodki,bo oni ręki cofać nie będą.Wierzę w naszą drużynę,ale dziś muszą zagrać tak jak w meczu kwalifikacyjnym z Francją w Gdańsku czyli siatkówkę totalną,a takiego meczu na tych ME w naszym wykonaniu jeszcze nie widziałam.Pora pokazać to co najlepsze.

 • Beata Skalińska napisał/a komentarz do Mistrzostwa Europy siatkarzy. Słowenia - Polska. Zrewanżować się za bolesne porażki. Przedostatni krok do złota

  A pamiętacie mecz Włoch-Polska w 3 rundzie Mistrzostw Świata 2018?
  Najpierw Serbowie złoili Włochów, potem my Serbów i wystarczył 1 set w meczu Polska-
  Włochy. Włosi też się odgrażali kibicami, zawodnicy straszyli, że się skupią i wygrają. A jak było?
  Włosi wybiegi agresywnie na parkiet, zaczęli grać, kibice krzyczeć, a jak Zajcew dostał 2 czapy blokiem to było spokojnie. Wygraliśmy seta do 14 i odprawiliśmy faworytów z kwitkiem do domu.
  Zresztą nie ma co porównywać Słoweńców do Włochów, bo Włosi to od lat grają to samo i nie są perspektywicznie w przeciwieństwie do Słoweńców i gdyby nie rankingi to Słoweńcy są lepsi od Włochów.
  Wystarczy na mecz z Słowenią wyjść spokojnie, cierpliwie, bo Słoweńcy pewnie od razu będą chcieli się rzucić z pazurami. Wyjść spokojnie jak Serbia z Ukrainą, Ukraińcy się rzucali, męczyli a Serbowie cierpliwie grali i wygrali.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.