Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Rafał Serwatka napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gdyby Leyhe puścili z niższej belki to Niemiec wygrał by ten cały turniej

 • Rafał Serwatka lubi Komentarz

  " Dawid Kubacki woził żonę na zakupy, ale z samochodu starał się nie wysiadać". Serio?
  Jemu teoretycznie nie wolno zarażać innych oprócz żony, ale już żona może zarażać wszystkich w sklepie. Gdzie tu logika?

 • Rafał Serwatka lubi Komentarz

  To było do przewidzenia,że tak będzie.Wolny klepie bulę,a nieudaczny trener stawia na nielota.A dyrektor d/s skoków gdzieś zniknął.Schował się ze wstydu?

 • Rafał Serwatka lubi Komentarz

  Jak się wystawia najsłabszego zawodnika, to są wyniki, a prezes, zwany dalej słupem reklamowym twierdzi ze jeszcze nigdy tak dobrze nie było. Tajner i Małysz w odstawkę.

 • Rafał Serwatka lubi Komentarz

  Tajner na szafot i odciąć ten pusty zakochany łeb.Tajner zniszczył polskie sporty narciarskie, po Dawidzie i czasem Kamilu nikogo nie ma, po Justynie nikogo nie ma, męskich biegaczy nie ma, zjazdowców też.Co robią na zawodach Kot i Hula? Kasę? Zlikwidować tą koterię biznesową Tajnera i Małysza. Tajner jako zawodnik był nikim, podobnie jako trener ale jako prezes PZN to już KOMPLETNE ZERO. Tajner zamiast narciarstwem zajmuje się doopami i robieniem dzieci i kasy

 • Rafał Serwatka lubi Komentarz

  Tajner i przydupasy trzepią kasę póki mozna, bo za chwilę zostaną nam tylko zawodnicy, którzy w PK ledwo skaczą a zaplecza nie ma żadnego...Ale jest i inna sprawa. Gdy Wolny punktował w PŚ i nawet ocierał się czasem o pierwsza dziesiątkę to taki Schmidt do piećdziesiątki miał problem się załapać. Pytam więc, co to się stało?

 • Rafał Serwatka lubi Komentarz

  Jak się ma 2,5 druzyny to sie ląduje na... 5 miejscu. I tak nieźle bo ja stawiałem na 6 miejsce.
  Niestety Jakub Wolny, intelektualista Kot i podstarzały Hula powinni zabrać się do normalnej roboty a nie kompromitować kraj na skoczni i pobierać nienależne im stypendia.
  A Tajner i Małysz WON.Wożą sie tylko po świecie z kadrą A i robią za słupy reklamowe mizdrząc sie do kamer telewizyjnych a nic nie robia aby rozwijać szkolenie młodzieży.
  Jak długo mozna tolerować tego Tajnera jako szefa PZN ???
  Chwilowe sukcesy Kubackiego i Stocha nie przesłonią upadku polskich skoków.

 • Rafał Serwatka lubi Komentarz

  Powoli skoki narciarskie w Polsce zostaną skansenem, a to dzięki dyrektora dekarza d/s skoków. Chłop nic nie robi, nie dba o nowy narybek, bierze kasę i udziela wywiadów. Starzy skoczkowie tracą wysoki poziom i nie dziwota, jeszcze trochę i pozostaną tylko legendą razem z tymi super butami.

 • Rafał Serwatka lubi Komentarz

  Ja rozumiem, że może ci skok nie wyjść, że nie jesteś w formie, że jesteś chory etc. Ale żeby tacy agenci jak Muminow, Trofimow, Sakala czy Stursa, którzy do samego konkursu kwalifikują się raz na ruski rok byli wyżej niż 6 naszych reprezentantów? I jeszcze Ukraińcy skakali dalej. Co te Tajnery i Małysze robią? Najpierw brak zawodników do wypełnienia puli (chociaż wysłali 4 do Japonii na kontynentala, pozazdrościć logiki), a poza trójką Kubacki, Stoch i Żyła reszta jest w tragicznej dyspozycji. Za 4-5 lat to nic nie pozostanie. Brawo Tajner i Małysz. Myślałem, że "sukces" z piłki ręcznej ciężko powtórzyć, ale wy udowodniliście, że się myliłem.

 • Rafał Serwatka lubi Komentarz

  A Stękała to co ?? pewnie nie z waszej kliki

 • Rafał Serwatka otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Rafał Serwatka lubi Komentarz

  A czyja to wina? Czy to nie Małysza i Tajnera? Gdzie praca z młodzieżą i budowanie następnych pokoleń. Jak uprawia się tylko gwiazdorzenie i zbija kasę, to tak się kończy

 • Rafał Serwatka lubi Komentarz

  " Kot skacze, bo nie ma kto inny " ok rozumiem tylko ostatnio były konkursy indywidualne i zamiast wozić cztery litery po skoczniach , mógł wrócić do Polski i spokojnie trenować ale w kadrze rządzą układy .

 • Rafał Serwatka lubi Komentarz

  Wielu płacze za Horngacherem, a ja wam powiem dlaczego on odszedł. Nie chodziło o kasę ani o sentyment do Niemców. On po prostu ślepy nie jest i dobrze widział co się dzieje na zapleczu polskiej kadry. Widział że nie ma następców Stocha i Kubackiego i prędzej czy później będzie wtopa, a wówczas gromy w pierwszej kolejności spadłyby na trenera.

 • Rafał Serwatka lubi Komentarz

  Ojciec dyrektor ma parcie na szkło i kasę to widać, słychać i czuć

 • Rafał Serwatka lubi Komentarz

  Zarząd Związku nic nie robi w kierunku rozwoju skoków. Młodzi adepci odchodzą ponieważ nie stać ich na treningi , za wszystko muszą płacić sami. Nie mają środków do życia a o odżywkach nie wspomnę.. Ale na wypłaty dla zarządu nie brakuje kasy! Wielki związek i zarząd dla dwunastu sportowców w tym trzech skoczków , ponieważ pozostałych dziewięciu w tym roku udaje skoczków !

 • Rafał Serwatka lubi Komentarz

  Czy ktoś wreszcie rozliczy tego dyrektora z wąsem od spraw skoków i szefa związku?. Przecież to kompromitacja.Jeden skoczek osiąga niebywałe sukcesy i przykrywa mizerię polskich skoków.A co z resztą? Ręce opadają.Ten z wąsikiem wozi się na plecach kadry A zamiast organizować i nadzorować szkolenie.Za szkolenie pobiera pieniądze,a nie za wycieczki na konkursy skoków.Tam jest tak potrzebny jak dziura w moście.

 • Rafał Serwatka lubi Komentarz

  Mam wrażenie że przemądrzały pan Kamil, lekko pęka z zazdrości

 • Rafał Serwatka napisał/a komentarz do Skoki narciarskie. 68. Turniej Czterech Skoczni. Kamil Stoch: Im mniej pytań do Dawida o jego sytuację, tym lepiej

  @krytyk65: to co mają o nic ich nie pytać a może nie transmitować zawodów żeby nie robić presji jest szansa na sukces trzeba się cieszyć a nie schować się pod łóżko

 • Rafał Serwatka lubi Komentarz

  Żadna z tych drużyn nie jest zagrożeniem dla "Orłów Brzęczka"! Rozniesiemy ich w proch i pył!

 • Rafał Serwatka lubi Komentarz

  Panie Tomaszewski- Prawdziwy sportowiec nie może zakładać porażki, należy walczyć zawsze o zwycięstwo. Takie gadanie to klucz do porażki i zniechęcenia, niweczenie pracy psychologa (o ile takiego PZPN zapewnia na zgrupowaniach). Granie z zakodowaną przegraną sensu nie ma. Każdy zespół jest do ogrania ale piłka mimo, że okrągła, jest popychana także wrzaskiem kibiców. I w tym widzę porażkę, niemożność wyjścia z grupy, bo jeśli mecze będą w Hiszpanii i w Irlandii a wg wszelkiego prawdopodobieństwa Irlandia zagra, no to z grupy Polacy nie wyjdą tracąc punkty tak z Hiszpanami jak i z Irlandią. Polscy robotnicy najemni na stadionach będą w porażającej mniejszości. Scenariusze z innym zespołami dają jakąś szansę (nikłą) wyjścia.

 • Rafał Serwatka lubi Komentarz

  Nie ma źle bo zamiast Szwecji mogła być Portugalia a wtedy byłoby już pozamiatane :P

 • Rafał Serwatka lubi Komentarz

  Jakby bronił Spocony Janek to byśmy tą grupę pykneli na leżąco!

 • Rafał Serwatka napisał/a komentarz do Losowanie Euro 2020. Jan Tomaszewski: Drugie miejsce jest w zasięgu

  @the end: czy ktoś cię zmusza do oglądania Polski na euro

 • Rafał Serwatka lubi Komentarz

  Panie Janie, nie czarujmy się. Polska czekała na te słowa! ;))

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.