Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • ostrowianin2 lubi Komentarz

  Galewski badziewiaku a z Urbanem kiedy będzie wywiad ?

 • ostrowianin2 lubi Komentarz

  Ty się nie udzielaj polityczny i życiowy nieudaczniku

 • ostrowianin2 lubi Komentarz

  Kaziu ty sie lepiej nie wypowiadaj, bo co miales to w sowich 5 ciu minutach powiedziales.
  Teraz przepros Isabel i zaplac zaleglosci

 • ostrowianin2 lubi Komentarz

  Po pierwsze nie polityk,tylko nauczycioel i powinien byc uczniem nie nauczycielem.
  Odmrazanie?jego mozg mozna wlozyc do wielkiego pieca hutniczego i tak sie nie rozmrozi.

 • ostrowianin2 lubi Komentarz

  Alimenty na byłą żonę spłacone ?

 • ostrowianin2 lubi Komentarz

  Co nas obchodzi zdanie tego człowieka? Ja wiem, że sf należy do wp.de i musi wspierać niemiecką rację stanu, ale poproszę nie w tym dziale...

 • ostrowianin2 lubi Komentarz

  Pan Strzelczyk ma rację ale niestety popełniono błąd podpisując umowę z Canal + optimum była by umowa z TVP większy zasięg i dotacja rządowa w ramach "ratowania" dyscypliny no i sponsorzy klubów byliby zadowoleni że ich firmy mają reklamę przy rekordowej oglądalności a tak ŻUŻEL w Polsce jest na łasce Francuskiej TV kodowanej .

 • ostrowianin2 lubi Komentarz

  Może jeszcze krótko. Prawda jest taka, że obecna sytuacja wstrzyma szybowanie stawek zawodniczych w górę. Te zarobki zawodników zostaną ograniczone, zawodnik który na to nie wyrazi zgody będzie musiał szukać innego zajęcia. Może to doprowadzi, że jazda na torze żużlowym pozostanie sportem a nie cyrkiem objazdowym. Może zawodnik zacznie reprezentować jeden klub sportowy.

 • ostrowianin2 lubi Komentarz

  Panie Senatorze Prezydent RP działa zgodnie z konstytucją ,Powiedz pan coś o swoim wodzu Marszałku senatu co robi przez niego jest w parlamencie wirus.I to lekarz profesor łapówkarz tak się zachowuje nie odpowiedzialnie .Co robi Kidowa to pan lansuje i jak obraża Polaków i Polskę zieloną wyspę Tuska pan promuje .Skończ pan z polityką na tym portalu, są inne portale do pisania pańskich kłamstw Nie jestem też za ,,PISEM ,,ale lepiej rządzi niż ,,PO Z PSL przez 8 lat.

 • ostrowianin2 lubi Komentarz

  Do towarzysza Ceslaka: Za to wasi prezydenci to była elyta "intelektualna " BIGOS ,DONOS I OCHLEJUS:)

 • ostrowianin2 lubi Komentarz

  Jasnowidz Władysław przekazał swoją kolejną wizje :D

 • ostrowianin2 lubi Komentarz

  pojedziemy w maju na 100%

 • ostrowianin2 lubi Komentarz

  Żuzla nie będzie.To najmniejszy problem.
  Problem to wracające "polaczki" z uk.
  Śmiali się z nas pracujących w Polsce,a teraz na potęge błagają żeby ich zabrać..
  Teraz to oni są "polaczkami".

 • ostrowianin2 lubi Komentarz

  Tłusty spasiony kot, sekretarz PZPR, wyniesiony do senatu głosami kibiców !
  Zamilcz waść !
  Bawić wnuki komuchu, a nie brać talary w Senacie, za NIC!

 • ostrowianin2 lubi Komentarz

  "Rząd podjął dobre działania w związku z koronawirusem? (Komarnicki) Zacznę od tego, że lepiej późno niż wcale." A czy nie było tak, że Szanowny Pan nie widział problemu i chciał jechać sparingi, ligę itd? A teraz szkoda, że tak późno wprowadzono ograniczenia?

 • ostrowianin2 lubi Komentarz

  Towarzyszu Komarnicki, twój parteigenosse Koperta Grodzki przywiózł z Włoch koronawirusa i to ci gnoju nie przeszkadzało, tak, czerwony degeneracie ? Więc od..dol się od PANA PREZYDENTA, bo jak cię dorwę to z głodu w locie zdechniesz, komunistyczny ścierwojadzie !!

 • ostrowianin2 lubi Komentarz

  Towarzyszu STAL GORZ : Wiesz jak jest różnica między nami "pisiorami" a wami KODomickimi lemingami że naszą flaga ma kolor BIAŁO CZERWONY i sami się nazywamy POLAKAMI a wy macie flagę Niebieską z żółtymi gwiazdkami i sami się nazywacie "europejczykami" jak pewnie zauważyłeś jest to konflikt kulturowy który pozostał w naszym społeczeństwie po 3 zaborach i 50 latach komuny i 25 latach tak zwanej 3 RP vel PRL bis !

 • ostrowianin2 lubi Komentarz

  Pewnie że drugich Włoch nie będzie bo rządzi PiS. Gdyby rządziła partia Komarnickiego to żużla w Polsce nie byłoby już nigdy.

 • ostrowianin2 lubi Komentarz

  Czerwony Władziu z PO, wiadomo, że musi Prezydentowi pojechać. Mały piesek głośno szczeka.

 • ostrowianin2 lubi Komentarz

  W obecnej dobie szerzącego się koronawirusa, również w naszym kraju, nasuwa się na język pytanie:)) Gdzie zabłąkał się Owsiak z zebranymi milionami przeznaczonymi rzekomo na szpitale ?.

 • ostrowianin2 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Teraz będą 2 nowoczesne takie jakie być powinny dawno

 • ostrowianin2 napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. David Bellego i Kai Huckenbeck z kontraktami w ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz!

  @Marobyd: ostrovia tez była jako beniaminek skazana na spadek ,i tez była wspaniała atmosfera ,nie było gwiazd a dostała sie do finału z Rybnikiem i o mały włos by z Nimi wygrała,ale Ostrovia starła sie w barazu z Extra ligową Stalą Gorzów i tu trzeba postawic sobie pytanie ?? jednak liga wyzej to inna bajka gdzie Ovia dostała sromotne lanie,tak ze dobra atmosfera w zespole nie pozwala wygrywac ze Zmarzlikiem .troszke mniej tego hurra optymizmu ,co nie zmienia faktu ze zycze Wam jak najlepiej Polonisci

 • ostrowianin2 lubi Komentarz

  Przecież w województwie lubuskim wygrała KO a ich slogan to taki piniedzy nie ma i nie będzie i nie było stąd są te zaległości dla tego nie ma dla KK i Karczmarza a pozostali pewnie też nie mają tylko cicho siedzą jedyny Kildemand podszedł szczerze do sprawy nie punktował ponieważ ratował budżet hihihihihi

 • ostrowianin2 lubi Komentarz

  Skoro Loktakew ma dostać kontrakt, to może zrezygnować z Mastersa i Klindta, bo oni swoją jazdą pogrzebali szanse na awans w tym meczu. Głupie gadanie galewski, on cały sezon jechał piach i niech sobie szuka klubu na swoim poziomie. Może w Gorzowie go wezmą, bo był lepszy od Kindermana.

 • ostrowianin2 lubi Komentarz

  Łoktajew jechał jak wańka wstańka, który się obudził w październiku i walczył jak lew, w strachu, że mu zimą w Ostrowie dadzą kopa i odetną od kurka z pieniędzmi, a jak pójdzie niżej, będzie bieda, skończą się pieniądze i skończy się dla niego żużel... walczył jak o życie, także z kolegami z drużyny, tak zwykle pod koniec sezonu desperaci, którzy cały sezon cieniowali walczą o nowy kontrakt, zaciemniając obraz... za ten występ powinien dostać najwyżej trójkę i żadnego nowego kontraktu w Ostrowie, zawodnik ostatnio rozmienił się na drobne, zaniedbał i nie trzyma pionu sportowego, cała jego kariera to staczanie się po równi pochyłej coraz niżej i niżej, a jednym desperackim występem wiosny nie uczyni...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.