• stan po 6 kolejkach

  No to zerknijmy jak tam z moimi talentami prorockimi. 1) Unia Leszno - Tu bez zmian, wszystko się potwierdza. Nawet nie moge mieć małej satysfakcji z wywróżenia gorszej formy THJ, bo THJ nie jeździ. Dziś pewnie obstawiałbym ich na 1 miejsce, ale cóż - miało być 2. i ten typ może mi się sprawdzić. Ocena (…)

  Więcej

 • Zapowiedź meczu GKM-Stal

  Jedziemy do Grudziądza w mieszanych nastrojach. Z jednej strony bardzo ładnie postawiliśmy się Unii Leszno, podczas gdy gospodarze najbliższego spotkania pojechali bardzo słąbe spotkanie z naszymi sąsiadami z Tarnowa, ale z drugiej strony - pomimo różnicy stylu, obydwie drużyny walczą o przetrwanie (…)

  Więcej

 • Hop Bęc Stal - Unia

  Hop: Niki Pedersen. Fruwał po naszym owalu, poza jedną porażką z Gregiem, był nie do ugryzienia. Jajcodrap odebrał umiarkowaną porcję gwizdów, zróznoważoną też oszczędnymi brawami, ale ciężko nie wzdychać i tęsknić za takim zawodnikiem. Greg Hankock - Znakomity w pierwszych trzech startach (piękne holowanie (…)

  Więcej

 • Przed starciem z Unią

  Przed nami mecz z faworytem rozgrywek. Do Unii Leszno mam stosunek dość specjalny, bo pierwszy mecz na jakim w życiu byłęm, jechaliśmy właśnie z bykami. Pamiętam tyle, że strasznie podobały mi się ich plastrony. Jeźdzlili wtedy z Jankowskim i Kasprzakiem (młodymi!), zas my ograliśmy ich młodziutkim (…)

  Więcej

 • KS Toruń - Stal Rzeszów Hop-bęc

  Nie wiem, czy w ramach focha SF będzie wciąż ignorował Stal (jakieś przyjawy ocielpenia dały się zauważyć), więc wlepiam włąsne hop-bęc. W ukłądzie nieco innym (względy pragmatyczne). Hop: Greg Hanckok i Peter Kildemand - imponująca forma dwóch stranierri Stali, którzy rządzili i dzielili na toruńskiej (…)

  Więcej

 • Wyjazd do Torunia

  Zbliża się trzecia kolejka. Jedziemy do Torunia. Po raz pierwszy od wielu lat nie jedziemy tam wyłącznie po najniższy wymiar kary, nie zastanawiamy się jak wyjść z 30 punktów, ale nieśmiało, choć na głos, zastanawiamy się, czy czasem nie uda się tam osiągnąć wyniku pozwalającego myśleć o bonusie. W (…)

  Więcej

 • Po dwóch kolejkach

  Już nie raz udowodniłem, że kiepski ze mnie prorok, więc w ramach walki przez praktykę z własnymi słabościami, postaram się powróżyć z wnętrzności czarnego kura co wynika z początku rozgrywek i czym to się skończy. 1. Unia Leszno - Żadnego zaskoczenia, potwierdza się, że będzie cholernie mocna i nie (…)

  Więcej

 • Stal Rzeszów - Sparta Wrocław 52-37

  Owszem, obawialiśmy się tego meczu. Fruwający Woofinden, lubiący nasz tor Janowski, sygnalizujący od początku sezonu znakomitą formę Jensen, nieobliczalny Jędrzejak i pretendujący do miana objawienia sezonu Drabik - ekipa olśniona niespodziewanym remisem w Toruniu zdawała się być, również w oczach fachowców, (…)

  Więcej

 • Podsumowanie

  No dobra, sprawdźmy, jaki ze mnie prorok. 1. Stal Rzeszów: poważną wtopę zaliczyłem z Sówką, o którym pisałem "Trzeci sezon pod żurawiem, więc on już jest nasz - i mam nadzieję, że to będzie dla niego kapitalny sezon. Paradoksalnie - jest to dla mnie chyba najpewniejszy punkt skąłdu, osoba co do której (…)

  Więcej

 • O Przetasowaniach spodziewanych i niespodziewanych

  Ok, czyli moje prognozy tradycyjnie można o kant dupy rozbić. Oczywiście Stal Rzeszów robi swoje i tylko mogę psioczyć na regulamin który zeruje dorobek zespołów w rundzie Play Off, co sprawia, że głupie zdarzenie losowe może zaprzepaścić całosezonowy wysiłek całej drużyny. w każdym razie wejście do (…)

  Więcej