KS Toruń - Stal Rzeszów Hop-bęc

autor: scv | 2015-05-11, 10:47 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Nie wiem, czy w ramach focha SF będzie wciąż ignorował Stal (jakieś przyjawy ocielpenia dały się zauważyć), więc wlepiam włąsne hop-bęc. W ukłądzie nieco innym (względy pragmatyczne).
Hop:
Greg Hanckok i Peter Kildemand - imponująca forma dwóch stranierri Stali, którzy rządzili i dzielili na toruńskiej MA. Można gdybyać co by było gdyby nie dwa wykluczenia Petera i odpoweidzieć sobie, że dla Torunia byłoby chyba niewesoło.
Bęc:
Greg Hanckok i Peter Kildemand - opieranie swej siły na doskonałej formie tylko dwóch zaqwodników może się skończyć dla Stali fatalnie. Ten mecz dwójce liderów wyszedł wybitnie, trudno przypuszczać, żeby w każdym meczu aż w takim stopniu decydowali o obliczu drużyny.
Hop:
Wyrównany skład Torunia - Czterech seniorów Torunia plus Paweł Przedpełski zanotowało przyzwitą zdobycz punktową. Szczególnie zwraca uwagę zaskakująco dobra postawa Kacpra Gomólskiego, którego postawa może być języczkiem u wagi niejednego spotkania.
Bęc:
Wyrównany skłąd Torunia - Żaden z liderów gospodarzy nie stanowił rozsądnej alternatywy dla Hanckoka i Kildemanda. Wyrównany skłąd w meczu u siebie to może okazać się za mało w walce o PO. Zawodzą w tej wkestii Łaguta i Doyle, który jedzie bezbarwnie.

Bęc odseparowane - Czaja, Jabłoński i Fajfer - ażdy z nich jakieś punkty wprawdzie zrobił, ale żaden w pierwszych trzech meczach sezonu nie spełnił pokłądanych w nim nadziei. Dlatego też w tej wyliczance nie uwzględniłem Lamparta.
Hop odseparowane - postawa Stali na progu sezonu. Można mówić, że gdyby jechał Miedziak, to wynik byłby inny (nie sądzę - raczej nie ugryzłby Petera i Grega w formie z niedzieli, zaś pozostałych naszych gospodarze tłukli niemiłosiernie). Można psioczyć, że SParta miała słąbszy dzień, że Falubaz jeszcze nie wszedł w sezon. MOżna podnosić, że w większości kalkulacji przedsezonowych STal miała na tym etapie 2 punkty zdobyte właśnie w starciu z Wrocławiem. Ale konia z rzędem dla tego, kto przewidział jak skutecznie będziemy psuli krew wyżej notowanym zespołom, jak fajnie będzie się tej drużynie kibicowało. Utzrymanie się w lidze powoli przestaje być pobożnym życzeniem, a staje się realnym celem.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj: