Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Adela Rozen napisał/a komentarz do Dariusz Tuzimek: Dojechać Piątka i poczuć się lepiej

  He he he , przecież to wy sami do tego doprowadzacie waszymi zanudzającymi codziennymi licznymi artykułami o jednym i tym samym (zmieniając często tylko tytuły) o "fenomenach" jak Kubica czy Lewandowski nie mówiąc już o Szpilkach i innych , a teraz sami udajecie niewinnych nazywając nas hejterami , zacznijcie lepiej od siebie...

 • Adela Rozen lubi Komentarz

  Najlepszy zawodnik Ligi Polskiej nie łapie się nawet do zespołu z drugiej ligi angielskiej. To właśnie po części pokazuje poziom naszej ligi ;/

 • Adela Rozen napisał/a komentarz do F1. Czy Robert Kubica ma szansę na udział w wyścigu w sezonie 2020? Ekspert rozwiewa wątpliwości

  Zorganizowali by mu jakiś wirtualny turniej dla jednorękich i pozwolili mu chociaż raz wygrać.

 • Adela Rozen lubi Komentarz

  Po co tyle piszecie o tym Kubicy, on nic nie potrafi oprócz marnotrawienia pieniędzy sponsorów. Żaden kierowca wyścigowy z niego !!!

 • Adela Rozen lubi Komentarz

  "Uważa - Łukasz Kuczera" - to są określenia wzajemnie sprzeczne. Pana Łukasza Kuczery to ja bym nie uważał za wiarygodne źródło informacji nawet w kwestii zapytania się o aktualną godzinę.

 • Adela Rozen lubi Komentarz

  Kuczera ekspert
  Hahahahaha. Nie no.....

 • Adela Rozen lubi Komentarz

  do Roberta Kubicy ! Odpuść chłopie sobie F1 i nie róbmy jaj. Miałeś szansę i ją straciłeś na własne życzenie ! Posiadanie człowieka w F1 klasy TOP 5 to oczywiście gra warta inwestycji ze strony Orlenu nawet większej niż obecnie. Inwestowanie kilkudziesięciu milionów w Roberta K zakrawa na błazenadę bo nigdy nie dobije nawet to TOP 20 !

 • Adela Rozen lubi Komentarz

  @Kiemen: nauczyłeś się nawet filmiki kopiować i wklejac. No no no widzę postęp. Wooow.

 • Adela Rozen lubi Komentarz

  @Robert Włusek: Nic trudnego :) Twój "przewodnik" duchowy Kuczer robi dokładnie to samo, tylko bardziej nieudolnie...( do tego przyjmując skopiowane treści za swoje :))

 • Adela Rozen lubi Komentarz

  Nooo Ka(czer)pituła wybrała i mamy eksperta! W myśl zasadzie: "plotka powtarzana wielokrotnie stanie się FAKTEM". Jak to się mówi tu ten, tego...:)))

 • Adela Rozen napisał/a komentarz do Wyniki zeszły na dalszy plan. Trzech motocyklistów próbowało pomóc Paulo Goncalvesowi

  Trzeba mieć sporo różnych licencji a tylko sama partycypacja to ~30.000 € nie mówiąc że co roku kilka niepotrzebnych ofiar ,ale ci co w nim uczestniczą to raczej sie tym nie przejmują bo dla nich to jedynie zabawa.

 • Adela Rozen lubi Komentarz

  Jeździli o niebo lepsi kierowcy od włosko- krakowskiego roszczeniowca i nie było jakiegoś ogromnego zainteresowania. Teraz może z początku by było (ludzie będą ciekawi co baletnicy będzie przeszkadzało tym razem), ale potem .....garstka fanboyów, bo jeszcze paru pewnie zostało? Chociaż i tutaj wielu optymistów się wykruszyło, albo że wstydu udzielają się pod innymi nickami.

 • Adela Rozen napisał/a komentarz do MMA. 15 najlepszych nokautów w KSW w 2019 roku (wideo)

  Nie lubię tej zarozumiałej i zbyt pewnej siebie dziewczyny a jeżeli jej narzeczony od niej odszedł to widocznie miał jej dość.

 • Adela Rozen lubi Komentarz

  Tak a potem chcecie żeby by dzieci sport uprawiały, żeby piłkarze reprezentacji gole strzelali. Jak pier... o pieniądzach za każdym razem.
  Wygrana to prestiż... a że jest i premia to nikogo to nie powinno obchodzić.

 • Adela Rozen lubi Komentarz

  No tak. byle jaki piłkarz za jeden mecz zarobi więcej niż ten chłopak.

 • Adela Rozen lubi Komentarz

  Wojciech Kowalczyk nie powinien się wypowiadać jako ekspert. W swojej karierze grał w co najwyżej średnich klubach i miał co najwyżej średnie sukcesy np. był królem strzelców ligi cypryjskiej. Reprezentacja, w której grał była niemal na dnie, a do tego pijakiem. Dziwne, że Polsat tak go kreuje na eksperta. Wielkiej wiedzy o futbolu to on nie ma.

 • Adela Rozen lubi Komentarz

  Korzystając z okazji chciałbym przeprosić wszystkich za cały mój hejt na Pana Roberta Lewandowskiego. Ja Zorkin jestem upośledzony w taki sposób, że mam rozdwojenie jaźni. Otwarłem dwa
  podobne konta i z jednego hejtuję Pana Roberta, a jak poprawi się moje zdrowie psychiczne to z drugiego konta piszę, że go uwielbiam. Cała ta moja choroba bierze się z kompleksu, który ukrywałem od dziecka. Otóż...ja zawsze miałem baaardzo dużo wolnej przestrzeni w...........spodenkach:-(

 • Adela Rozen lubi Komentarz

  ja mam jż awersje na nazwisko lewandowski czytam gazete a w niej lewandowscy , włanczam telewizor a tam lewandowski ,przeglądam internet - lewandowscy , aż boję sie otworzyć lodówke.nie mam nic przeciwko piłce nożnej ale ten człowiek nic nie zrobił dla polskiej piłki nożnej i dlaczego on się znalazł w pierwszej dziesiątce sportowców

 • Adela Rozen lubi Komentarz

  "Przychodzę na galę z uśmiechem na twarzy. Nie zastanawiam się, które miejsce zajmę."
  To z prowincji mazowieckiej mogłoby powiedzieć, gdyby nie straciło kontaktu z rzeczywistością 31 lat temu:
  wiem, że jestem nadmuchanym balonem przez autokreację i przegranym piłkarzykiem z 3. ligi (Bundesliga - ranking UEFA), o "sukcesach" na EURO 2012 i 2016 oraz MŚ 2018, CL od roku 2014 nie wspomnę.

 • Adela Rozen lubi Komentarz

  Dziwne postawili pomnik Zlatana a nie Jana Pawła 2.....pogański kraj

 • Adela Rozen lubi Komentarz

  Słaby ten pomnik, tatuaży nie ma :D

 • Adela Rozen lubi Komentarz

  Kubica w dalszym ciągu jest najważniejszą personą F1.Bez Kubicy nie ma prawa cokolwiek się zmienić.Warsztatowiec i specjalista od symulatora rządzi w F1.

 • Adela Rozen lubi Komentarz

  "Chrapkę na zakontraktowanie Polaka " co za tabloidowy język ... chrapkę, krocie, oczka ... widzicie jak was Pan Kuczera traktuje?? jak prostactwo ... prostacki język dokładnie określa grupę docelową...
  Kiedyś napisałe prośbę o likwidację konta ... głucha cisza... może powinienem użyć paru inwektyw to by łatwiej dotarło ???

 • Adela Rozen napisał/a komentarz do Bal Mistrzów Sportu. Zabawna wpadka Justyny Święty-Ersetic. Anna Lewandowska pękała ze śmiechu

  I znowu "artykuł" o nikim , czyli o Lewandowskiej tym razem pękającej ze śmiechu...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.