Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Japa lubi Komentarz

  Decydować będą fachowcy, ale moim zdaniem wszyscy powinni startować na takich samych oponach.

 • Japa lubi Komentarz

  kolejne wypociny o niczym ...co byscie zrobili bez tego Bartka ...

 • Japa lubi Komentarz

  No i Żyto ma rację, o czym świadczy wygrany dwumecz. GKM był jedyną drużyną w lidze bez bonusa i utrzymali się tylko i wyłącznie dzięki farcie ze Spartą i odpuszczeniu CKM w ostatnim meczu. Za rok znowu będą jechać padakę jak zawsze.

 • Japa lubi Komentarz

  Najbardziej denerwujace to jest kwestionowanie - wbrew wszystkim faktom - sportowego szczęścia GKM oraz twierdzenie, że okazał się lepszy od Falubazu. Był wyżej w tabeli, ale dzięki splotowi okoliczności w kilku meczach - tylko kilka z nich: znakomita postawa Piotra Pawlickiego w meczu Falubazu z Lesznem i Przemysława Pawlickiego w meczu GKM z Częstochową, szczęśliwe zwycięstwo z Wrocławiem, wreszcie jazda na koniec z CKM, dla którego wynik nie miał znaczenia, gdy zapadły decyzje we wszystkich innych meczach.Ten pojedynek mógł wyglądać inaczej, gdyby Częstochowa jechała np. o awans do PO. Czy czasem Woryna, Lindgren, Miśkowiak, Madsen nie mieliby większej motywacji? I w tym znaczeniu zapewne trener Żyto opowiadał sceptycznie o wygranej CKM. Nie chodzi, aby kwestionować ambicje i i ostateczny sukces GKM, ale nie opowiadajmy, że był to zespół lepszy od Falubazu. Po prostu dopisało mu sportowe szczęście, któremu oczywiście, że trzeba pomagać. Można mieć nadzieję, że GKM coś zmieni i w przyszłym sezonie oprócz bardzo ciekawych widowisk u siebie, pojedzie też na wyjazdach.

 • Japa napisał/a komentarz do Żużel. Szok w Grudziądzu. Pedersen znów bez zgody na starty w Polsce!

  @AMON:
  Ile ty smarku masz latek? Dorosły człowiek nie pisze takich bzdur.

 • Japa lubi Komentarz

  Mistrzostwo dziennikarskie.Tytuł: Zwycięstwo które nic nie daje.
  Panie dziennikarzu żużlowiec który by podchodził do meczu z myślą że zwycięstwo nic nie daje więc nie warto walczyć powinien raczej zakończyć karierę.
  Niech pan spojrzy na Zmarzlika z jaką motywacją do walki i zwycięstwa startuje w każdym biegu i co osiągnął.Rywalizacja drużyn do końca sezonu bez patrzenia na tabelę ligową w duchu fair play powinna przyświecać wszystkim drużynom.

 • Japa lubi Komentarz

  Dziś mam wrażenie GOSCIE połapali jak jeździć na tym torze. Wcześniej Wybrzeże jechało tam jak przedszkolaki , później Start nie odrobił lekcji i było to samo. Teraz Krosno szybko wybiło atut toru gospodarzą i wkradła się w ich poczynania nerwowość. Przyjemski b.duzy talent,ale jak nie wyszedł ze startu to już nikt się z Nim nie patyczkował i też sądzę,że młodemu zaczęło się gorzej jechać bo nagle zapaliła się lampka....acha dziś łatwo nie będzie. A Gdańsk i Gniezno jechały tak słabo,że tylko Młodego budowali od pierwszego biegu. Dużo głową robi. Jak ktoś jedzie z pazurem to zawsze szansę ma.y generalnie oddajemy mecze bez walki

 • Japa lubi Komentarz

  Sajfudinov zajęty walką z Łagutą nawet nie zauważył Janowskiego i sam się w niego wpakował. Decyzja sędziego w tym przypadku jak najbardziej prawidłowa.

 • Japa lubi Komentarz

  W pierwszym przypadku Fratczak ma racje a w przypadku Janowskiego sedzia podjal sluszna decyzje ,bo Magic jechal przy kredzie swoim torem i to Emil latal po calym torze az sie sam nadzial na Motor Janowskiego.;)

 • Japa lubi Komentarz

  Tych dwóch sytuacji nie da się porównać!
  Madsen wyprzedzał Emila i przytarł mu nogawkę i koło, ale czy to był faul?
  Janowskiemu z kolei Emil wjechał w motocykl, powinien poszerzyć, a nie pchać się tam gdzie już był motocykl przeciwnika.
  Swoją drogą Magic powinien zostać wykluczony za nieprawidłowy start.

 • Japa napisał/a komentarz do Żużel. Każdy żużlowiec chce zostać w Wybrzeżu. Mecz w Rybniku o krótsze wakacje [WYWIAD]

  Facet. To ty nawaliłeś nam sezon promując Gruchę. Zawaliłeś facio nam sezon.

 • Japa lubi Komentarz

  Opony podobnie jak silniki samochodowe przechodzą homologację w laboratoryjnych warunkach wystarcz zmiana temperatury i normy brak. Były różne partie opon teraz też nie zawsze są identyczne tak nie powinno być.

 • Japa lubi Komentarz

  Gajewski to jeden z lepszych fachowców na świecie, warto go posłuchać. Choć rozwiązanie problemu jest proste: jak w F1 wszyscy uczestnicy GP dostają opony w dniu zawodów i jadą tylko na nich. Nie ma podejrzeń że jedni mają te lepsze Anlasy a inni nie. Swoją drogą wiedza testera tych opon jest dla Maćka bezcenna. Ale MP z ubiegłego roku wątpliwe.

 • Japa lubi Komentarz

  Komar niestety jest chodzącą przestrogą gdzie ta Polska zmierza. Chamy idą do polityki, a jełopy na ekspertów SF.

 • Japa napisał/a komentarz do Żużel. Początek zmian w tarnowskiej Unii. Klub zapowiada - idzie "Nowa Unia"!

  Poważny grzesznik-

  "Gdyby nie brak kasy to Unia nawet przy tym pechu co miała spokojnie by się utrzymała."
  ----------------------------
  Twój główny grzech to brak rozsądku. Idźmy dalej. Gdyby nie brak kasy, to by awansowała !

 • Japa lubi Komentarz

  To nie byl przypadek ze Janowska a takze Pawlicka narobily sobie problemow juz wczesniej z kadra narodowa, Cieslakiem i kibicami...teraz pora na Zmarzlika. Bartek ma talent i pracuje aby byc mistrzem....Janowski i Pawlicki maja talent ale to za malo aby byc mistrzem.
  Jakos slabiutko widze wspolprace Janowskiego z Bartkiem np w Speedway of Nations. Ciezka jest rola Dobruckiego, mam nadzieje ze Janowski "zachoruje" i nie bedzie problemu z wyborem.

 • Japa lubi Komentarz

  Porysowana, tleniona pipa strzeliła focha, wszystkie dziewczyny tak mają przed okresem.

 • Japa lubi Komentarz

   Mirek B-ski. Może i masz rację. Sprawa moze mieć drugie dno ale janowski (celowo z małej bo to mały człowieczek) jakby miał jaja to załatwił by to inaczej. A tak wyszedł na ciote i cała Polska po nim jedzie. Jeszcze nikt nie wyciął takiego numeru chociaż na torach lala się krew. No chyba że janowski w końcu chciał być w czymś pierwszy.

 • Japa lubi Komentarz

  - Trzeba mieć klasę i szacunek dla przeciwnika... - Jak widać w zachowaniu " wrocławskiego gwiazdorka " tego właśnie zabrakło ! WSTYD I ŻENADA ! ! !

 • Japa lubi Komentarz

  Nie ważne w jakiej formie jest Maciek.
  Zachował się jak burak.
  Szacunek dla kolegów z toru należy się każdemu.
  Niezależnie od nazwiska.
  Widać pan Janowski czuje się ponad wszystkimi.

 • Japa lubi Komentarz

  Nie potrafi przegrywać a takie zachowanie nie jest godne jednego z najlepszych zawodników zuzlowych poprostu zero szacunku względem drugiej osoby

 • Japa lubi Komentarz

  Typowy zodiakalny lew.Tylko czubek swojego nosa i Ja...Dlatego Janowski nigdy nie zostanie prawdziwym mistrzem.Stracił wczoraj szacunek wielu kibiców,w tym mój.Przegrywać też trzeba umieć,to jest właśnie element bycia prawdziwym mistrzem,czego Janowskiemu brakuje.

 • Japa lubi Komentarz

  Dzban roku!!!!

 • Japa lubi Komentarz

  To teraz już wiecie skąd takie dziwne zachowania Drabika, chłopak bierze przykład z tego siusiumajtka.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.