Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • global DJs lubi Komentarz

  @ZPF: Dokładnie się zgadzam i nie raz pisałem. IMP są dokładnie takie same a nawet gorsze niż SoN, gdyż Mistrza Polski może wywalczyć zawodnik co w FZ wywalczył 6 punktów. Czysta loteria. Z tym też się powinno zrobić porządek na własnym podwórku.

 • global DJs lubi Komentarz

  Dlaczego Cegielski ma problem z formułą rozgrywania SoN a nie ma problemu z formuła rozgrywania finału IMP na żużlu?

 • global DJs lubi Komentarz

  i w uciekaniu z podium jest lepszy

 • global DJs lubi Komentarz

  Zdobycie tytułu nie jest takie trudne jak utrzymanie wysokiej formy przez cały czas. Bartek utrzymuje taką formę przez 5 lat z rzędu. Zobaczymy ile jest wart Artiom w kolejnych 4 latach.

 • global DJs lubi Komentarz

  Kiedy czytam tych wszystkich pseudofanów, ktorzy wolą by mistrzem świata był Rosjanin a nie Polak to niedobrze mi się robi. To taki kibolski mental psa ogrodnika. Nawet w zawodach miedzynarodowych nie umieją wyjść powyżej swej malostkowosci. Kalacie żużel i sport jako taki. Radość z porażki Polaka to żenada jakich mało

 • global DJs lubi Komentarz

  Mistrz jest tylko jeden, Bartosz Zmarzlik.

 • global DJs lubi Komentarz

  Jak zrobiliście z fajfusa kapitana to macie co chcieliście.Nie powinien grać ani na IO ani na ME a winę za to całe świństwo ponosi Kasprzyk i przede wszystkim Heynen.

 • global DJs lubi Komentarz

  mi wstyd, że taka osoba jak Kubiak jest kapitanem drużyny. Wyszczekany to jest, ale jak przychodzi porażka to ucieka i go nie ma. Do tego obraża innych, także Bogu ducha winnych ludzi, np. Persów. Wstyd Panie Kubiak! Formy nie ma, frustracja jest. Pora chyba ze sceny zejść, bo jechać na nazwisku to słabo...

 • global DJs lubi Komentarz

  Janowski nie pojechał dlatego ze mu rusko zabronił a nie jakies dziwne tłumaczenia dobruckiego.

 • global DJs lubi Komentarz

  @Qupashitu: No fajnie, fajnie. Szkoda tylko, że Janowskiemu kadra śmierdzi a reprezentowanie biało-czerwonych to ujma na jego wątpliwym honorze. Taki to "sportowiec".

 • global DJs lubi Komentarz

  @Qupashitu: Oj ludzie,ludzie.Zamiast pogratulować naszej reprezentacji awansu do finału,to jak zwylke trzeba ponarzekać jaki to ten Bartek zły,słaby,no i wogóle po co on jest powoływanyBlokuje tylko miejsce bardziej utaletowanym zawodnikom,którzy pokazaliby światu jak to pięknie jadąc parą wygrywaliby wszystkie biegi podwójnie :)

 • global DJs lubi Komentarz

  Qupashitu-Co niby ten Twoj cienki idol do tej pory osiagnol?Ano to,po tylu latach startow w SGP nawet brazu nie ma,a Bartek w jezdzie para w SBP,poprzednice SON z Piterem odnosili sukcesy i wygrane,przestan tego nieudacznika stawiac na piedestale,bo to tylko solidny ligowiec,na arenie miedzynarodowej to tylko solidny wyrobnik,nic wiecej.

 • global DJs lubi Komentarz

  @kupognoju: nie dla panienki taki tor… Trener oszczędził madżika

 • global DJs lubi Komentarz

  dla mnie ten facet to od lat 90-tych kojarzy się z tym samym; z kombinatorstwem, matactwem, kaperownictwem, po trupach do celu, zerowym szkoleniem.... kto następny w Sparcie? Gusts? Przyjemski? Trzesniewski? bo Panicz skończy tak samo jak Liszka.

 • global DJs lubi Komentarz

  no nieźle odjechał z tym oczekiwaniem przeprosin...wersal po prostu...jakoś nie widzę aby w żużlu ktokolwiek kogoś za coś przepraszał...a sporo brudów na sumieniu ma niejeden...zawsze raczej się chwalą sprytem i zaradnością,a kibole im wtórują jak to świetnie załatwili rywala...tak było zawsze i nie oczekiwałbym raczej,że nagle zaczną się kajać i przepraszać za wszystko co złe i nieuczciwe...no panie rusko chcesz pan nową jakość wprowadzić...od teraz wszyscy wszystkich przepraszają...ale świństwa i nieczyste zagrywki mam nadzieję nadal będzie można robić?...

 • global DJs lubi Komentarz

  Ciekawe tylko, że po nagłośnieniu tematu opon Maciuś z 1 miejsca w GP spadł na 6 a kto wie czy nie spadnie niżej. A taki był kosmiczny, galaktyczny i co nagle zapomnial jak się jeździ w GP.Gdyby nie punkty uciulane na trafnych oponach pewnie w tabeli SGP sąsiadował by z KK.

 • global DJs lubi Komentarz

  Tego pana już dawno w żużlu nie powinno być. Podwędzenie j uniorów z Piły,ciągłe protesty w latach 2004-2009,Komiczna sytuacja z Nowackim jak Cieślak mu machał aby sie obalił 1:5,polak czugunov,brak szkolenia i wiele innych

 • global DJs lubi Komentarz

  Lubię Artioma, sympatyczny gość, ale jeśli zdobędzie mistrzostwo to będzie to niestety przede wszystkim złoto jego sprzętu/mechanika. Sportowo, umiejętnościami nie jest on żużlowcem aż takiego formatu. Co innego Zmarzlik, jego umiejętności jazdy nawet bez wyjątkowego sprzętu stoją na wybitnym poziomie. A ogólnie szkoda, że poszło to wszystko w taką stronę. Sprzęt zawsze był ważny, ale teraz już jest warunkiem zdobycia mistrzostwa świata, chęci i umiejętności nie wystarczą.

 • global DJs lubi Komentarz

  a gdzie był dudek?,to już nie falubaz?....,tak go kibice hołubili, a on nawet na pożegnanie nie mógł dla nich o złoto pojechać i udowodnić zarazem parze gkm kto powinien zostać w EL?

 • global DJs lubi Komentarz

  Powiem krótko Dudek to typowy pazur na pieniądze, zresztą tak jak jego ojciec i matka . Sportowo to już jest po Dudku , bo on każdy sezon od 2017 roku ma słabszy . Mógł zostać, miałby spokój skoncentrowałbym się na jeździe w GP , poukładał by się ze sprzętem . A teraz to ja wam powiem jak to będzie. Dudek w nowym klubie , oczekiwania , presją, brak dopasowania sprzętu i po Dudku . Tak właśnie zaczął swoją tułaczkę po klubach . Rok temu mówił że nawet jak falubaz spadnie to zostanie , czyli jego słowa nic nie warte . Dudek wie że sportowo już niczego nie osiągnie bo on po prostu nie ma charakteru. Zmarzlik to go biję a głowę. A kibice z Zielonej Góry mu tego nigdy nie zapomną . Mogłeś być legendą a stałeś się jednym z wielu .

 • global DJs lubi Komentarz

  Do @peyo @Bawarczyk i innych, których tak bardzo coś boli, że muszą obarazac, mieszać sport z polityką itd. Zajmijcie się swoim problemem, bo się osmieszacie tylko na forum. A jak się nie podoba, że państwowa spółka kogoś sponsoruje, to nie bądźcie hipokrytami i w ogóle nie oglądajcie ligi żużlowej, piłki i innych sportów, gdzie taki sponsoring jest. Bo wiecie jak się te i inne ligi nazywają prawda?

 • global DJs lubi Komentarz

  @romanf Jakie związki z PIS-em? Czy Ty jesteś normalny? To, że sponsorem Bartka jest polski Orlen, jeden z największych koncernów energetycznych w Europie dla mnie jest powodem do dumy. Wolałbyś, aby sponsorował Go BP albo jakiś inny Shell???

 • global DJs lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • global DJs lubi Komentarz

  Bartek podczas wywiadu - dziękuję kibicom za "wsparcie" a na trybunach gwizdy i gromkie WTS WTS. To jest klasa i wychowanie! Mimo że stadion był przeciwko niemu! Osobna sprawa to to że po tym GP mam wątpliwości co do sprawiedliwych decyzji wśród organizatorów GP. Ale jak to mówią pieniądze nie śmierdzą. Kasa od Anlasa i Monster na czapeczce Hancocka który chichrał się przed jednym z biegów razem z Parsonsem zobowiązuje...

 • global DJs lubi Komentarz

  Oszust na torze, oszust na wieżyczce, chołota na trybunach!!! Oto obraz GP we Wrocławiu. Prowincjonalny, wiejski sporcik, po tym co dziś zobaczyłem, rzygam żużlem i Wrocławiem!!! W tym mieście powinien być zakaz organizowania wszelkich imprez międzynarodowych

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.