Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Messi.pl napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020. Łotwa - Polska. Dariusz Tuzimek: Reprezentacja na ręcznym hamulcu (felieton)

    Wszyscy wiedzą, że jest źle. Wszyscy wiedzą, że Brzęczek się nie nadaje.
    Dla Bońka bilet na Sycylię w jedną stronę, komisarz do PZPN. Zatrudnić światowej rangi trenera, za asystentów dać mu utalentowanych polskich selekcjonerów, niech się przy nim uczą. Trener musi mieć charyzmę i wizję, wiedzę i doświadczenie, i być całkowicie niezależny od prezesika. Nawałka fajnie sobie radził, ale spuchł na mundialu, przestał wierzyć w drużynę. Trener z kompleksami, to katastrofa.

  • Messi.pl napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020. Łotwa - Polska. Gorąco w polskiej szatni. Robert Lewandowski wolał nie rozmawiać

    Dajcie spokój Brzęczkowi. Dostał stołek, to go grzeje. Problem, to prezes Boniek. Wielki piłkarz, ale to było kiedyś. Mamy świetne pokolenie piłkarzy, co nie często się zdarza, najlepszego piłkarza w historii polskiej piłki i jeszcze kilka wielkich talentów, tylko PZPNu nie mamy. Chłopaki muszą grać sami. Jak Brzęczek może prowadzić zawodników, jeśli nawet rezerwowi mają większe osiągnięcia od niego? On im torby nosić i skarpetki prać, a nie dyrygować ich grą. Boniek powinien natychmiast zostać zdjęty z funkcji. Żeby drużynie z takim potencjałem nie zapewnić prawdziwego trenera!! Domyślam się tylko, że on woli selekcjonerowi płacić malutko, a zarobioną kasę (premie z marnych wygranych, bo drużyna gra sama) rozdzielać dla siebie i trochę dla zarządu, żeby cicho siedział, bo chyba tylko o to chodzi. Mają gdzieś kibiców, piłkarzy, etos polskiej piłki, tylko pod stołem kasę liczą. Zastanawiam się gdzie jest Minister Sportu, gdzie CBA, gdzie NIK.? Przecież katastrofę decyzji Bońka widać gołym okiem. Jak długo jeszcze PZPN będzie udzielnym księstwem??

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.