Toniczek85 - lubi

 • Toniczek85 lubi Komentarz

  Oskar wracaj z Torunia i w parze z wójkiem Adamem najlepsza para Startu,do tego Kacper Gomólski,Mirek Jabłoński i Gała jedziemy wychowankami i stadion zapełniony szanowni dzałacze.

 • Toniczek85 lubi Komentarz

  Panie Domański, widać, że nie zna pan realiów gnieźnieńskiego speedway'a, a co za tym idzie nie ma pan o nim zielonego pojęcia. Ten tekst powinien napisać ktoś obyty, najlepiej gnieźnianin, bo jak zwykle jest powiedziane wszystko po wierzchu, zero konkretów. Bjarne nie uciekł z tonącego okrętu tylko brzydko mówiąc został kopnięty w dupę i poleciał za burtę, bo był za drogi, a później Łukasik tłumaczył, że pora na młodszych (czytaj "pora na tańszych) i tak oto w klubie pojawili się Jesper i Kyle, którzy mieli odciążyć budżet. Nie rozumiem jak można wgl mówić o beznadziejnych wynikach... Wiadomo, że jak nie ma pieniędzy na sprzęt to nie ma wyników, a to, że u nas kasy nie ma to wie cała żużlowa Polska. Zwalanie winy na zawodników za niepowodzenia tego sezonu to spychologia beznadziejnego zarządu naszego Startu i nic więcej. Wirtualna frekwencja, wirtualne wyniki, wirtualne pieniądze, wszystko wirtualne... Przypomnę tylko, że według założeń naszych "działaczy" spłatę długu + spokojny byt miała zapewnić po pierwsze frekwencja na poziomie 6 tysięcy co mecz, o czym pan Łukasik informował już zimą. Po drugie przyzwoite wyniki drużyny... choć nie wiem jak można liczyć na przyzwoite wyniki jak się daje ludziom jeździć za czapkę śliwek. Utrzymanie sprzętu za takie wynagrodzenia, a później za ryczałt jest praktycznie niemożliwe. Jonas i Wadim dostali takie warunki angażu, że żal pisać więc Wadim się wykręcił, a Jonas na mecze przywoził pralki, co nie zmienia faktu, że tak czy siak to słaby zawodnik i nie wiem po co przedłużono z nim umowę, ale jak już to zrobiono to trzeba było potraktować go jak człowieka, a nie proponować mu amatorski kontrakt. Reasumując. Gorzej nigdy nie było i za to powinni się wstydzić "działacze", a nie zawodnicy. Moim zdaniem nie dojdzie do meczów barażowych, czego bardzo żałuje, ale ani Lublin ani Piła nie kwapią się by szturmować pierwszą ligę.

 • Toniczek85 lubi Komentarz

  Krzyczeli tylko frustraci i ci co na mecze zaczęli chodzić gdy zespół był na szczycie. Wiele lat chodziłem w Gnieźnie na żużel, gdy byliśmy przedostatnio w ekstralidze to na każdym wyjeździe byłem znam osobiście kilku żużlowców i zobaczyłem troszkę żużla od tzw " kuchni ". Nie zawsze w klubie było kolorowo były wzloty i upadki ale teraz to klub według mnie jest nad przepaścią. Swego czasu byli chętni objąć stery w klubie ale..... zostawię to bez komentarza zainteresowani będą wiedzieć o co chodzi! Pozdrawiam serdecznie wszystkich kibiców i mam nadzieję że żużel nie upadnie w Gnieźnie ani innym mieście!

 • Toniczek85 lubi Komentarz

  Hop-reakcja kibiców na poczynania zarządu. Bęc-dalsze istnienie obecnego zarządu. Ja mogę chodzić na drugą ligę,żądam tylko rozwiązania tego towarzystwa! Baraże prawdopodobnie przegramy skoro zawodnicy nie mają kasy na sprzęt.

 • Toniczek85 lubi Komentarz

  przewietrzenie zarządu i powrót wychowanków...innej recepty nie ma

 • Toniczek85 lubi Komentarz

  Na baraże jak znalazł będzie, zrobi koło 20pkt w 2meczu a i skasuje mało jak na moje to jedzie za 300zł za mecz + talon na 100zł do wykorzystania w klubie nest w Gnieznie

 • Toniczek85 lubi Komentarz

  Nie trafili Newmanem. Miał być tani zerowicz za travel a 7 pkt ma

 • Toniczek85 lubi Komentarz

  I pomachać białą chustą, nie zapominaj o białej chuście!

 • Toniczek85 lubi Komentarz

  Nicki jak widzi Zagara to ma ciepło w gaciach:) On mu nigdy nie odpuści a jak trzeba to karłowaty Dun w pape dostanie od Mateja w parkingu (już tak było). I tyle będzie z kozakowania:)

 • Toniczek85 lubi Komentarz

  Szczególnie Zagar,były policyjny komandos:)

 • Toniczek85 lubi Komentarz

  Skończ już stękać

 • Toniczek85 lubi Komentarz

  A gdzie drugi junior ziejący ohydą gadzie.

 • Toniczek85 lubi Komentarz

  Hans Nielsen,król momentu startowego nie walczył bo nie musiał reszta dymy wąchała.

 • Toniczek85 lubi Komentarz

  Ja żem jest spec od ortografii, bo z interpunkcją zawsze Aluś miał spore problemy;)

 • Toniczek85 lubi Komentarz

  Dzięki za info. A jak tam w Bydgoszczy? Nowi "wielcy" sponsorzy ciągle się zgłaszają?

 • Toniczek85 lubi Komentarz

  problem w tym, że wiodącym krajem w tej dyscyplinie ( nie mylić z decyzyjnym ) jesteśmy MY a nie oszukujmy się z planowaniem u Nas kiepsko. co do konkurencji to oczywiście zgadzam się całkowicie. O ile pamiętam był czas, że bodajże 4 marki działały w jednym czasie nieprawdaż? Jawa, Godden, Weslake i GM a teraz w zasadzie mamy monopol, choć nie producent jest tu największym problemem a tak jak Kolega zauważył " magicy" od silników. Nie wiem dlaczego u nas nie ma od tego fachowców? Przecież żużel polskim mechanikiem stoi to od czego oni specjaliści, od wymiany oleju? Wyprowadz mnie Kolego z błędu jeśli się mylę ale w mojej świadomości tunerzy to chałupnicy a nie geniusze inżynierowie z zapleczem działu konstruktora i parkiem maszyn technologii NASA. Pozdrawiam

 • Toniczek85 lubi Komentarz

  Lech Premium Cup 1985 co prawda turniej ale było zaje...

 • Toniczek85 lubi Komentarz

  A wykształcenie jest?Bo jak czytam te wypociny, to nie sądzę.

 • Toniczek85 lubi Komentarz

  dwie osobne ligi z dwoma osobnymi pucharami. Jeśli ktoś chce jeździć w EE to tylko wtedy gdy sam chce i ma na to budżet.

 • Toniczek85 lubi Komentarz

  100% RACJI KOLEGO !