Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Przemek Red lubi Komentarz

  Zawsze będzie źle jak w szatni będą rządzić piłkarze. Dlatego Brzęczek niech odejdzie bo nie ma charyzmy . Na naszych piłkarzyków trzeba trenera z twardą ręką który nie zawaha się nawet posadzić na ławce gwiazdy jak źle grają albo dyskutują zamiast grać.
  W naszej kadrze zawsze po pewnym czasie zawodnicy zaczynali mędrkować jak im coś nie wychodziło i winien był trener z całym sztabem oraz kibice że się czepiają. Przypomnę Beenhakkera . Jak chciał "gwiazdom" przypomnieć kto rządzi to się "gwiazdy" obraziły i zaczęły mu dołki kopać. Nasze gwiazdy generalnie boją się zagranicznych trenerów bo oni są trenerami o innej mentalności. Przekonał się o tym nawet Robercik jak zaczął "stękać" , to i ławeczkę zaliczył. Na zachodzie Europy tak się właśnie sprawy mają, piłkarz jest od grania bo za to dostaje kasę i to niemałą.

 • Przemek Red napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020. Łotwa - Polska. Dariusz Tuzimek: Reprezentacja na ręcznym hamulcu (felieton)

  "I dobrze, że liderzy kadry nie słuchają głupich rad i nie rozwalają szafek w szatni. Dobrze, że chcą stawiać sprawę jasno. Kiedy rozmawiać o problemach reprezentacji, jak nie po zwycięstwach? A te kłopoty istnieją naprawdę."
  Mnie zawsze uczyli, że "Co się dzieje w Vegas, zostaje w Vegas". Kto u siebie w pracy, wywleka problemy wydziału do innych? Wg. mnie ten, który wcale nie chce zagrzać tam miejsca i nie obchodzi go co się stanie bo jego zaraz tu nie będzie.
  Co się wydarzyło, że nasza kadra gorzej gra? Panowie zapomnieli jak się piłkę kopie? Nie, to zmiana trenera, który nie ma autorytetu w szatni. Nawałka, był tym, który wyciągnął nas na szczyt(a przecież jego początki wcale nie były lepsze), ostatni turniej był totalną klapą i sam podał się do dymisji. Jak mamy oceniać Brzęczka, skoro nasze gwiazdy, które na codzień grają w nieporównywalnie lepszych ligach, nie szanują trenera z naszego podwórka. Dziwne?w sumie to nie, bo kto z nas by szanował nowego przełożonego, który w połowie nie osiągnął tego co oni. To co mówi Glik potwierdza to co myślę-każdy gra na siebie, wg. schematu jaki mają w klubie bo przecież tam to działa. Brzęczek jest do wymiany to pewne, ale tylko na kogoś kto złapie reprezentacje za mordę i bd wyciągał konsekwencję z niesubordynacji. Jerzy jest za miękki na to, nie podskoczy ,a "pracownicy" to wykorzystują.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.