Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • lneo napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: 48:0 w meczu siedmiolatków, czyli dorośli robią sobie dobrze kosztem dzieci

    Prawdopodobnie kolejny rozgoryczony rodzic, który winą za brak sukcesów swojego dziecka obarcza wszystkich, tylko nie siebie. Zgłoszenie drużyny, która dopiero rozpoczęła treningi, do rozgrywek ligowych jest proszeniem się o katastrofę, zwłaszcza w roczniku F2 (rocznik 2012). Jesienne rozgrywki tej grupy wiekowej służą między innymi do weryfikacji poziomu sportowego drużyn. Najlepsze drużyny tej fazy rozgrywek zagrają na wiosnę w pierwszej lidze, najsłabsze w czwartej. Może zatem lepiej było najpierw potrenować, zagrać w kilku sparingach z drużynami na podobnym poziomie , pograć w jednej z wielu organizowanych tzw. lig zimowych, a dopiero wiosną 2020 roku zgłosić drużynę do IV ligi rozgrywek MZPN. Nawisem mówiąc, na cztery rozegrane mecze ligowe drużyna TS Falenica przegrała wszystkie (rozgrywki MZPN Warszawa: F2 Grupa 5). Na zakończenie, życzę młodym piłkarzom TS Falenica wielu sukcesów, a ich rodzicom cierpliwości, zwycięstwa przyjdą z czasem.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.