Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Adrian Kuśnierz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bardzo mnie to cieszy że ich nie ma, psują klimat a Jupiter Pawlicki nie może przeżyć że Bartek jest najlepszy na świecie

 • Adrian Kuśnierz napisał/a komentarz do Żużel. Mocne słowa trenera Marka Cieślaka. Janowski, Pawliccy i Drabik wylatują z kadry (wywiad)

  @57bogdan: w 100% się zgadzam z Tobą!

 • Adrian Kuśnierz lubi Komentarz

  Dobra robota p.Ostafińskiego. Tych lamusów wywalić z kadry i kary finansowe .A pan niech pilnuje tej sprawy i pisze jak coś nie halo .My kibice mamy dość wydziaranych cwaniaków .

 • Adrian Kuśnierz lubi Komentarz

  Moim zdaniem bardzo madra i stanowcza decyzja Cieślaka , i oby różnymi zabiegami czy pidchodami i wpływami nie została cofnięta !! Mimo to że bycie żużlowcem to ich zawód , to nie może być tak że zawodnicy będą wybierać sobie intratne zawody , memoriały czy turnieje bo start tam będzie im sie bardziej opłacał od występu z Orłem na piersi .. Kilku tu tych shov menów obrosło juz w piórka , ale po części to wina nas kibiców że mimo wszystko tolerujemy takie zachowanie . Myślę że ta ukarana czwórka swoim zachowaniem , szacunkiem , i współistnieniem nie dorasta Zmarzlikowi do pięt , a jak to wygląda w praniu pokazały wyscigi w ostatnim GP , gdzie nasi JAK TYLKO MOGLI , to moim zdaniem przeszkadzali Bartkowi w zdobyciu Mistrzostwa Świata , a on dzieki Bogu sam sobie z tym wszystkim poradził ..

 • Adrian Kuśnierz lubi Komentarz

  Karczmarz mowi cos o zaleglym hajsie.Ile on tych pieniedzy zarobil z taka srednia?Odszedl mechanik do Pedersena i zle sie zaczelo z nim dziac.Talent moze i ma, ale nie ma do tego sportu psychiki, wiec niech odjedzie gdziekolwiek ostatni sezon i da sobie spokoj.

 • Adrian Kuśnierz lubi Komentarz

  Szkoda chłopaka jak zaczynał czyli jadąc pierwsze mecze w Stali ale z południa już było widać w nim niesamowity talent. Co w nim tkwi takiego że się zatracił ale przecież nie zapomniał jak się jeździ. Głowa do góry chłopie trzeba za....... Ć

 • Adrian Kuśnierz lubi Komentarz

  Dziwna sprawa bo nawet jeśli czeka na pieniądze od Stali to świat się nie kończy na tym klubie.Spokojnie może poszukać sobie innego pracodawcy i kontynuować karierę.

 • Adrian Kuśnierz lubi Komentarz

  Wstyd za ten wynik u siebie, ale to jest sport. Wygrali dużo, dużo lepsi

 • Adrian Kuśnierz lubi Komentarz

  Loktajewa,chetnie widzialbym spowrotem w Polonii

 • Adrian Kuśnierz lubi Komentarz

  Nie myślałem, że Janowski to taki kretyn. Jeśli bierze L-4 na niewydolność oskrzeli to nie afiszuje się na powietrzu. Sam sobie szkodzi ale pogrąża lekarza , który być może poświadcza nieprawdę! A to już dla lekarza może mieć całkiem poważne konsekwencje.

 • Adrian Kuśnierz lubi Komentarz

  Nasłać komisję lekarską z ZUS, dowalić mu karę za wyłudzenie zasiłku, a lekarza zawiesić w prawach wykonywania zawodu na rok. Zawsze zastanawiali mnie idioci, którzy biorą L4, a potem wrzucają wrzucają zdjęcia na fejsa jak się bawią na imprezach.

 • Adrian Kuśnierz lubi Komentarz

  Panie Ostafinski a nie wydaje sie panu ze to zdjęcie bylo zrobione duzo wczesniej , a Maciek czytając te śmieszne artykuły bawi sie z wami w kotka i myszke. Trzymam kciuki za niego .:))))

 • Adrian Kuśnierz lubi Komentarz

  wypier...lic na zbity pysk ,lacznie z z gasnaca gwiazda leszna piterkiem

 • Adrian Kuśnierz lubi Komentarz

  Przedpełski i Wożniak do kadry....

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.