Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Edvin Wóycik napisał/a komentarz do Żużel. Bartosz Zmarzlik ma gorszy sprzęt niż Leon Madsen. "Tytuł wywalczył samym sobą"

    Dobrze się stało, że wygrał Bartosz. Jechał w miarę równo i do celu. W pewnych momentach na wyjściach z łuku było widać tylko sam motocykl, bo Bartek tak prowadził maszynę, że wyglądało to niesamowicie.
    ...ale obiektywnie - Leon niesamowicie gonił Bartka w Toruniu. Jechał ponad wszystkimi i w innej lidze. Janek pieprzy o umiejętnościach, a ja akurat nie widzę, żeby Madsen był technicznie słabszy, niż inni z czołówki, także Janek - weź się ogarnij. Jestem z Czewy, to fakt, ale umniejszając Leonowi, nie będzie Bartek miał jeszcze więcej punktów na koniec. Na dystansie Madsen chodził w Toruniu niesamowicie, także po co to pieprzenie?

  • Edvin Wóycik

    Jak wy se pstrykniecie z palców, to zawodnicy mają być? A zapłacicie im chociaż za pół nowego silnika? A czy chociaż trener kadry dzwonił do Maksa, żeby mu chociaż pogratulować? To ma dwie strony. Wy walicie w pręta i wtedy jest w porządku? Niefajnie wyglądają te L4, ale akurat mecz z kewlarami to nie jest jakaś wielka impreza. Takie mecze są - delikatnie mówiąc - do bani. A Ty Ostaf podaj się do dymisji, bo można dostać cofki.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.