Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Natalia35 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Marku, przeciez jeszcze w tym roku wszyscy pisali artykuły ze tylko dzięki Zmarzlikowi wygraliśmy srebrny medal. No to teraz sie wszyscy obudza........ Po co wam inni zawodnicy w kadrze skoro to tylko Zmarzlik wygral tenbmedal. To niech w tym roku jedzie sam i zobaczymy czy tez bedzie medal. A wogole jakim prawem Pan Cieślak chce decydowac komu kibicuja inni zawodnicy.... To co juz nie mamy prawa kibicowac Janowskiemu czy tez innemu zawodnikowi, bo Panu sie tak podoba... To jest wlasnie chore podejscie do sytuacji.

 • Natalia35 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przeciez jeszcze w tym roku wszyscy pisali artykuły ze tylko dzięki Zmarzlikowi wygraliśmy srebrny medal. No to teraz sie wszyscy obudza........ Po co wam inni zawodnicy w kadrze skoro to tylko Zmarzlik wygral ten medal. To niech w tym roku jedzie sam i zobaczymy czy tez bedzie medal. . To jest wlasnie chore podejscie do sytuacji.

 • Natalia35 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Marku, przeciez jeszcze w tym roku wszyscy pisali artykuły ze tylko dzięki Zmarzlikowi wygraliśmy srebrny medal. No to teraz sie wszyscy obudza........ Po co wam inni zawodnicy w kadrze skoro to tylko Zmarzlik wygral tennmedal. To niech w tym roku jedzie sam i zobaczymy czy tez bedzie medal. A wogole jakim prawem Pan Cieślak chce decydowac komu kibicuja inni zawodnicy.... Ti co juz nie mamy prawa kibicowac Janowskiemu czy tez innemu zawodnikowi, bo Panu sie tak podoba... To jest wlasnie chore podejscue do sytuacji.

 • Natalia35 lubi Komentarz

  A w kadrze nie ma już miejsca dla Marka Cieślaka. Panowie marynarkowi, ile jeszcze?

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.