Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Waldemar Drab napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  K....owalczyk
  za dużo pił(ki)

 • Waldemar Drab napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Z Częstochowy
  Bartek Zmarzlik wygrał plebiscyt zdecydowanie
  Zagłosowali na Mistrza nie tylko kibice żużla z całej Polski

 • Waldemar Drab napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia ! Nie warto pośpieszać ! Zdowie jest najważniejsze

 • Waldemar Drab napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nic do dodania Trener Jerzy Matlak rzetelnie ocenił konflikt A szanujący Prezes mógłby wyjaśnić sprawę przecieku listu do prasy a nie odsyłać do GW A może sam go dostarczył ?

 • Waldemar Drab lubi Komentarz

  Panie BUCU Kasprzycki .
  Okret tonie wysysła SOS a pan dalej tańczysz walca z kapitanem / trenerem/ . Załoga widzi błędy kapitana/ Nawrocki/ chce ratować statek , a pan dalej tańczysz walca i wołasz by podali szampana . Tan to wyglada z boku .
  Jak gdziekolwiek , pracownicy/załoga twierdzą że szef jest taki czy owaki , że robi błędy to trzeba DZIAŁAĆ , dupa w troki i działać . A nie może pić szampana z kolesiem . Wiem związkowy stołek niezatapialny, partia czuwa i kolesie.
  Ale kadrowiczki to kadrowiczki , duża część gra za granicą , jedno słowo w klubie i przyjdzie telegram że jakąś Ptysię boli łydka , inną brzuszek i nie przyjadą .
  Ja wiem znajdą się inne tylko w tej kadrze są dobre ale i kilka znakomitych . Takie następczynie Glinki czy Skowrońskiej /wiem że one już nie grają / nie rodzą się jak obecnie grzyby . Tych i 19 latek i 29 latek jest może z 30 co mają światowy poziom. Jak w tej rozmowie , trzeba ROZMAWIAĆ i ROZMAWIAĆ a nie jak wynika z pana zachowania pokazać że masz pan zawodniczki nawet tą 13-15 w pośladkach .
  Ja , a one chyba też odczytała pana zachowanie jak; spierdalaj... na drzewo , znajdą się inne.
  Nie tak szybko . Tak jak w siatkówce męskiej , w meczach mniej ważnych można tych lepszych posadzić na ławie , ale w ważnych muszą grać najlepsi . Owszem czasem zastępca zagra znakomicie , ale mistrz to mistrz, i taki Leon , Kubiak robią tą różnicę na koniec.
  Szanuj pan bo statek KOBIETY utonie, przez waszą butę i chamstwo

 • Waldemar Drab lubi Komentarz

  Tak a Vital "samowolnie" opuścił chłopaków na lidze światowej bez zgody i wiedzy PZPS tak w studio na żywo mówił ten prawdomówny człowiek sportu. A swoją drogą to ja myślałam, że kompetencje na takie stanowisko jak Prezes Związku nie zamykają się tylko w stwierdzeniu "człowiek sportu". Jak dla mnie to musi być również człowiek, który potrafi zarządzać zespołem ludzkim, potrafi rozwiązywać kryzysowe sytuacje, no i musi to być swego rodzaju dyplomata. Nie wspomnę już o wizji rozwoju dyscypliny którą zarządza. Swoją drogą to biedne te dziewczyny. Jeśli chodzi o męską reprezentacją to jakoś ta wizja jednego selekcjonera na lata prezesa jakoś nie jest realizowana. Wystarczy jeden w miarę nieudany sezon i już się żegnamy. A tu proszę mieliśmy 4 lata totalnej mizerii i nic. A jeśli PZPS będzie dalej tak sobie lekceważył dziewczyny, to będziemy mieli kolejne 5 lat mizerii z tymi zdolnymi juniorkami. Tylko od kogo te biedne dziewczyny będą się uczyć to ja już nie wiem.

 • Waldemar Drab lubi Komentarz


  ''Jeżeli ktoś wywołuje mnie do tablicy, odpowiadam, zawsze zgodnie z prawdą. Proszę zapytać jakąkolwiek osobę z mojego otoczenia czy kiedyś kogoś okłamałem.''

  No przecież okłamałeś siatkarki !!!

  Dnia 17 października 2019r. doszło do spotkania Zawodniczek Chemika Police grających w reprezentacji Polski z Prezesem Kasprzykiem, na którym Prezes Kasprzyk oświadczył, że do styczniowych kwalifikacji Trener Nawrocki pozostanie na stanowisku pierwszego Trenera Kadry Narodowej, natomiast po kwalifikacjach zostaną wznowione rozmowy i podjęte próby rozwiązania problemu.

  Nie ja przedłużyłem tylko zrobił to zarząd PZPS.
  Kłamie i to z jakim tupetem.

 • Waldemar Drab lubi Komentarz

  Trenerze mow iPan o bledzie naglasniania sprawy to zarzut kierowac pod adresem glownego WODZA poniewaz to on jest sprawca wycieku i opublicznienia tematu. Dziewiec tygodni ukrywal problem nic nie robiac a teraz doznal olsnienia komunikujac sie nie z fachowymi mediami sportowymi [co tez byloby wynaturzeniem] tylko z polityczna GW o ktorej wiemy, ze nie jest zyczliwa jednosci Polakow i nie bardzo lubi jak dzieje sie dobrze. Propozycja jedyna sluszna to natychmiastowa dymisja Prezesa i mediacje ludzi kompetentnych w celu zazeg'nania sporu i wyjasnienie wszystkich watpliwosci w zamknietnym gronie.

 • Waldemar Drab lubi Komentarz

  Bla bla bla Panie N!!!! jeśli jedna osoba by miała takie awersje do pana to rozumiem ale to jest cała drużyna. Ludzie nauczeni są trzymać język za zębami bo boją się konsekwencji a powinno się pewne rzeczy mówić na głos a nie tak jak się przyjęło prać brudy ale tylko między sobą.... Federacje nie mają skrupułów aby wymienić selekcjonera lub zawodnika/- czki. Liczą się wyniki i kasa i nic więcej. Pana wypłata i premie zależą od tego jak będą grać zawodnicy więc naprawdę polecam aby zastanowić się nad postępowaniem. A pan Prezesik PZPS powinien ustąpić ze stanowiska z które bierze krocie!!! Niech ten pan wyjdzie na boisko podczas takie turnieju i pokaże te swoje jajka jakie mógł pokazać podczas próby szantażu!!! skoro dziewczyny alarmują to nie robie żartów z tego!!!

 • Waldemar Drab otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Waldemar Drab lubi Komentarz

  hmm jedni wywalić trenera drudzy wywalić buntowniczki. No ja już widzę tych co to chcą wywalić dziewczyny i kim będziemy grać ? Już widzę ich komentarze jak będziemy przegrywać z Madagaskarem . Przecież my poniekąd to już przerabialiśmy za poprzednika Nawrockiego który zmuszony został do rozpoczęcia organicznej pracy po Złotkach. Był młodszy wydawał się człowiekiem z lepszym kontaktem z zawodniczkami ,ale lali nas wszyscy. Nikt tego nie wytrzymał. Nawrocki przejął reprezentację i w zasadzie kontynuował pracę. Większość zawodniczek to są te same dziewczyny. Doszły najmłodsze i kto wie chyba od tego czasu jest lepiej. Teraz chcecie "cofnąć czas" o jakieś 6 lat i zacząć od zera? Prezes kozak grozi zawodniczkom i też chce zacząć od zera?
  Nie chcę przesądzać co w tym jest prawdziwe i kto mówi prawdę. Czy dziewczyny czują że doszły do jakiegoś poziomu i chcą więcej a w Nawrockim nie widzą kogoś kto jest w stanie im w tym pomóc dlatego wymyślają preteksty żeby się go pozbyć. Czy może jednak trener po prostu zachowuje się nieelegancko wobec nich i one już mają tego dość. Na moje oko większość naszych reprezentantek to typy niekoniecznie rozbójniczek a raczej wrażliwych charakterów. Jeśli trener traktuje je po chamsku to nie dziwi mnie ich bunt. Niektórzy myślą że trener Karpol to recepta na sukces? To ja proponuję poszperać w necie i przypomnieć sobie jego ostatnie sezony z reprezentacją Rosji. To już nie te czasy. Albo ,już widzę jakby Nawrocki wyskoczył z podobnym zachowaniem wobec Doroty Świeniewicz czy Gosi Glinki .Myślę że to by była (podwójna :) krótka piłka.
  Ale na 2 miesiące przed kwalifikacjami do IO to prawie nikt nie robi takich rewolucji. Nawet gdyby zareagowano już we wrześniu to też nie dużo czasu. Czy naprawdę nie da się z tym poczekać jeszcze trochę? Może i szkoda , bo może i jest szansa wywalczyć kwalifikacje. Na pewno w zaistniałej sytuacji będzie to trudniejsze.

 • Waldemar Drab napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jakim sposobem list skierowany do Prezesa Związku trafił do prasy ?
  W ten sposób nie buduje się zaufania !
  Zarząd nie popisał się

 • Waldemar Drab napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jakim sposobem list skierowany do Prezesa Związku trafił do prasy ?
  W trudnej sytuacji nie popisał się Zarząd Związku
  Tak nie buduje się zaufania !

 • Waldemar Drab lubi Komentarz

  Typowe polskie piekełko nakręcane pewnie jak zawsze przez potrafiących wylizać gó..no spod siebie menadżerów .Tylko trener z zagranicy gwarantuje rozbicie tych układzików małych ludzi !!!.

 • Waldemar Drab napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Prezesie Związku
  Jakim sposobem list skierowany osobiście do Pana trafił do prasy ?
  Nie podołał Pan w trudnej sytuacji
  W taki sposób nie buduje się zaufania

 • Waldemar Drab lubi Komentarz

  Przed sezonem w rozmowie z każdą siatkarką jasno komunikowałem, - bzdura, dziewczyny jasno dają do zrozumienia, że z żadną z nich pan nie rozmawiał.
  Bezcelowe jest wskazywanie dwóch młodych zawodniczek jako jednego z powodu napięć. - zwłaszcza, że jak twierdzą zawodniczki to pan był inicjatorem tego konfliktu, podburzając Stysiak przeciw dziewczynom.
  Ubolewam jedynie, że wewnętrzne sprawy Polskiej Reprezentacji stają się przedmiotem publicznej dyskusji i tworzą zniekształcony obraz rzeczywistości. - zwłaszcza że upublicznił te sprawy nie kto inny tylko sam prezes Kasprzyk.

 • Waldemar Drab napisał/a komentarz do Żużel. Dlaczego Polacy nie kochają Leona Madsena? Dziwny przypadek duńskiej gwiazdy

  @DonLemon ACM and CKM: Cała prawda. Na dadatek cały sezon był zagrożeniem dla naszego Bartka

 • Waldemar Drab lubi Komentarz

  Właśnie to jest przyczyna. "Redaktorzy" na tym pudelkowym portalu zrobili taką nagonkę i hejt na tego zawodnika, że aż żal... Vaculik uśmiechnięty? A Madsen nie? Zobaczcie jego reakcję na wygraną Bartosza GP - gratuluje mu z uśmiechem na twarzy, na wielu późniejszych obrazkach widzimy Bartosza gadającego właśnie z Leonem. Leona prawie ZAWSZE widzę uśmiechniętego. Jedzie dla siebie? To dlatego ma pierwszą średnią w lidze, gdzie jeździ się dla klubu? Rozumiem, że Ci sparzeni pewną historią ze zmianą klubu są rozgoryczeni i mają prawo, czy Vaculik tego tematu nie przerabiał?, ale brak nagrody to wasza wina - "redaktorzy". Można było pisać o najlepszej średniej, o fantastycznej walce dla klubu, jeździe z kontuzją, ale więcej komentarzy i lajków było jak się pisało zaraz za Madsenem epitety typu "złodziej", "oszust". To jest skandaliczne! Czy ktoś tak mówi o Hampelu?! Owszem, jeśli żużlowiec łamie regulamin to do sędziów należy karanie go za to.

  Nie wymiksujecie się z odpowiedzialności za pokrzywdzenie tego człowieka.

  P.S. gardzę demokracją!

 • Waldemar Drab napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Madsen obiektywnie był najlepszym zawodnikiem zagranicznym w lidze. Ponadto w sezonie zdobył medale Mistrzostw Świata Europy i Polski
  A żadego nie zdobył Vaculik
  Minimalnie przegrał z Bartkiem Zmarzlikiem
  Niestety kibice w Polsce manipulowani przez redaktorów tv nie docenili klasy Madsena uwielbianego w Częstochowie
  A bez sypatycznego i uśmiechniętego Madsena liga SEC i GP byłyby nudne

 • Waldemar Drab lubi Komentarz

  Przyczyna jest jedna i bardzo prosta.... Jesteśmy narodem zawistnym, cebulą płynącym i nie potrafimy docenic klasy rywala. Leon fruwał po polskich torach, wyprzedził Bartka Zmarzlika w Ekstralidze i o włos przegrał w cyklu SGP mistrzostwo świata. Gdyby zgarnął tytuł to prawdopodobnie uzyskał by jeszcze mniej głosów na gali :) Tak to juz w Polsce jest... nie możemy znieść, ze obcy jest lepszy od naszych. Do tego media przypieły mu łatkę złodzieja startów, w telewizji pokazywane jest jak się cieszy po wygranych biegach czy meczach... a co ma sie gośc smucić i płakac, że wygrał? :D Trochę to przykre, a zarazem śmieszne..

 • Waldemar Drab lubi Komentarz

  Każdy kto trzeźwo i racjonalnie patrzy na żużel ligowy to wie, że Leon, to nie tylko najlepszy obcokrajowiec ligi, ale najlepszy zawodnik ligi. Złodziej startu ?... to za same starty liczona jest średnia ?:)... czy za punkty dowiezione do mety ?. Owszem, Martin, to bardzo dobry ligowiec, ale w klasyfikacji na najlepszego obcokrajowca ligi, to może powalczyć z Nikodemem, Griszą, Artiomem, Lindgrenem, Doylem itp, ale nie z Leonem, bo Leon to inna bajka i inna liga :). Ps. Jeszcze jedno słowo do kolegi poniżej: bez względu czy Kacper miałby defekt czy nie, to i tak nie wygrałby barażu, bo w momencie defektu Kacpra Leon po nożycach pikował już w krawężnik, a co za tym idzie mijał już Worynę, tylko Wy rybniczanie łudzicie się tym, że defekt zabrał Kacprowi brąz, ale cóż macie prawo do swojej oceny sytuacji, tak samo jak Ci co wybrali Vaculika najlepszym obcokrajowcem ligi :).

 • Waldemar Drab lubi Komentarz

  Bawią mnie te komentarze że leon to złodziej startów :D tak czy siak wygrywał na dystansie nawet jak wystartował 3 czy 4 a dlaczego? Bo jest kocurem i takiego bartusia wciągal nosem szkoda że nie został on mistrzem świata pozdrawiam polskie robaki

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.