Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Ryszard Kalinowski lubi Komentarz

  Temat z L4 dniem straconym.

 • Ryszard Kalinowski otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Ryszard Kalinowski lubi Komentarz

  Kużwa afera mega!!! Mecz towarzyski Polska kontra trzeci garnitur Świata i taki zamęt. Dlaczego nie było najlepszych zawodników w drużynie reszty Świata???

 • Ryszard Kalinowski lubi Komentarz

  Takie wielkie słowa . Olali kadrę , kibiców itd . Już zapomnieliście ile razy w du...pie miała was PGE ekstraliga ? przekładanie meczy , wycofane zawody , afera w pile , mało ? czy ktoś wtedy mówił o olewaniu kibiców ? . Dajmy już spokój z tą nagonką bo tylko tym hieną dziennikarskim dajecie powód do bazgrania bzdur i nic więcej . Też mi wielki PZM który miał w du...pie zawodników którzy np odnosili konzuje pod plastronem reperezentacij. Niech związek się zajmie lepiej razem z ekstraliga może rozwiązaniem pomocy dla żużlowców którzy naprawdę jej potrzebują a nie ślęczą i męczą bułe a nad tematami które warte są uwagi nikt się nie pochyli . Cieślaka jak się napił po meczu i łaził po parkingu tez żadne sankcje nie spotkały . To nie jest wstyd ? trener kadry dmucha w balonik i wychodzi na plus ? . Zajmijcie się problemami które są a nie które sami tworzycie . Takie sprawy jak ta powinno się wyjaśniać w zamkniętym gronie i już .

 • Ryszard Kalinowski lubi Komentarz

  A chłopaki wypoczywają i mają ubaw z Was Pozdrowionka Piter, Przemo, Maks i Maciek ;)))

 • Ryszard Kalinowski lubi Komentarz

  Zrzuta na bilet dla Ostafa na Dominikanę. Będziemy mieli po 17cie artykułów dziennie z pierwszej ręki. Łącznie z informacją ile wypili i ile wysikali.

 • Ryszard Kalinowski lubi Komentarz

  ostafiński dalej manipuluje i nic nie może sierota zrobić,jedyne co mu się uda, to zobaczyć plecy kolejnych zawodników przy próbach wywiadów

 • Ryszard Kalinowski lubi Komentarz

  "Gdyby okazało się, że wykręcił się z kadry chorobą, a w tym czasie wybrał się na wczasy, to byłoby to jawne lekceważenie obowiązków kadrowicza" Ostafiński ty się człowieku dowiedz z czym wiąże się oszukiwanie lub też wyłudzenie zwolnienia lekarskiego. Obowiązki kadrowicza to tutaj mały pikuś i nic nieistotny motyw. Jesteś człowieku żałosny.

 • Ryszard Kalinowski lubi Komentarz

  Zapadli sie pod ziemie ...Mówi nam jeden z informatorów.Panie Ostafiński wynajmuje pan kapusi? Ile pan im płaci?To ten sam informator który doniósł o transferze Emila do Falubazu?Cała Polska już się z pana śmieje a pan dalej swoje.

 • Ryszard Kalinowski lubi Komentarz

  Zawiesic na 8 lat, albo odejmować -10 w każdym meczu ;) chory to chory i nic nikomu do tego

 • Ryszard Kalinowski lubi Komentarz

  panie Redaktorze: Wrocław sobota 19.10.2019 o godz. 18.00 w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej ul. Rynek 58... Maciej Janowski zaprasza wszystkich fanów na rozmowę o speedwayu. Nie wyobrażam sobie aby tak wytrawny dziennikarz i elitarny felietonista jakim pan się jawi, został w domu wiedząc iż może wzbogacić swoją wiedzę na temat ostatnich wydarzeń wokół Kadry Polski. Jeśli pojawi się w pana głowie choć cień zawahania, pojechać czy nie pojechać na spotkanie z Maciejem Janowskim, proponuję zapytać społeczność SF... Czy redaktor Dariusz Ostafiński powinien potuptać na spotkanie i nazwać rzeczy po imieniu. Będzie to doskonała okazja do skonfrontowania rzeczywistości z informacjami płynącymi od pana informatorów... ze żródeł blisko związanych z wrocławskim MPK wiem, że Maciej będzie osobiście i bynajmniej nie przez videochat z Dominikaną... :/

 • Ryszard Kalinowski

  ty pajacu ile artykulow jeszcze npiszesz zeby sie odgrysc na mlodym, zapomniales juz o kurmanskim dadosie i innych skad wiesz co siedzi w glowie tego mlodego chlopaka zebys niepozalowal tego co robisz.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.