Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • derock napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tak, tylko pewnie te wszystkie poprawki Kubica już sugerował wcześniej i okaże się, że próbują się wyciągać z dna korzystając z jego podpowiedzi, których kompletnie nie wykorzystywali wcześniej, tak aby pozbawić Roberta wartości dobrego kierowcy. Williams to łgarze i krętacze.

 • derock napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeżeli Claire rzeczywiście tak to powiedziała to ja się nie dziwię sytuacji Williamsa. Na jaką szczerość oni postawili? Przecie przez dłuższy czas udawali, że będzie ok i nie odpuszczają sezonu. Przecież wiele spraw wyszło po sezonie! Przez cały rok rżnęli głupów, że oba samochody są takie same. Robili sabotaże i nocną podmiankę części z bolidu Kubicy między samochodami jak partyzanci. Ta Williamsowa naprawdę myśli, że opinia publiczna jest aż tak naiwna? Chyba tylko rodzima angielska (nie mylić z brytyjską!!! bo to wielu ludziom się zdarza. )

 • derock napisał/a komentarz do F1: kierowcy mniejszych zespołów mają dość. Chcą być częściej pokazywani w trakcie transmisji

  @mickmick: tu akurat redaktor ma rację, że o tym napisał. Wyścigi F1 teraz są realizowane nudno strasznie. Pokazują 3 samochody i tyle. Oglądałem je czasem tylko i wyłącznie ze względu na Kubicę, ale jego doskonałych startów też nie pokazywali. Prawda jest taka o F1, że gdyby kierowców wolniejszych ekip wsadzić do najlepszych samochodów to by też wygrywali. Nie zasługują na to, że jeżeli Hamilton jedzie 40 sekund przed drugim kierowcą, a w środku stawki dzieją się rzeczy ciekawe nie pokazywać ich. A takie ciągłe biadolenie angielskich dziennikarzy o wielkości Hamiltona, Leclerca czy Vestapena może i jest w wielu momentach zasadne, ale w wielu przesadne, bo wstawić ich do Williamsa to jeżdżą ogony takie same jak Kubica. Wstawiając Roberta do Mercedesa czy Ferrari byłaby czołówka stawki. Niestety taka jest prawda. Podniecanie się umiejętnościami kierowców, owszem globalne tak, bo w zasadzie ich zdolności są bardzo podobne, to dotyczy wszystkich kierowców. Liczy się auto i tyle. Do tego wszystkiego, kierowca z poważną kontuzją ręki przecież nie mógł być lepszy od zdrowych. Jakby to wyglądało. Dajcie spokój.

 • derock otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • derock napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  David Coulthard poszedł do DTM na emeryturę dorobić i już nie miał tyle refleksu, Ralf Schumacher był między dobrym a przeciętnym kierowcą , Heinz-Harald Frentzen czytam teraz na Wikipedii wielkim kozakiem też nie był. Także porównania do Kubicy raczej nieszczęśliwe.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.