Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jacek Nowakowski lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Jacek Nowakowski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Po pierwsze. Kto chowa się za kretyńskimi nickami jest tchórzem i admin powinien kasować posty poparańcom - jeżeli nie są zweryfikowani - odjazd. Pokaż kim jesteś , pokaż swoją facjate. Po drugie Panie Cegielski, instytucja gościa to kompletna prostytucja i to w najgorszym wydaniu (Holder czyszczący buty szlakiem wroclawia hahaha) a tu nagle biegnie jak pies do... Wypaczenia wyników klubów które zakontraktowały odpowiednie składy... Gratulacje dla niedzielnych prostytutek.
  trwał

 • Jacek Nowakowski otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Jacek Nowakowski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Najbardziej wkurza mnie fakt że komentujący chowają się za jakimiś kretynskimi nickami i boją się pokazać kim są naprawde - tchórze! Co do Pana Ryszarda i jego zarzutów to zgoda ale zapomniał pan o sobie. Panie Dobrucki do formuły zbliżają nas od lat tunerzy którzy robią szybki sprzęt tym którzy mają pieniądze i to oni wbrew pozorom są spirytus mowens całej sytuacji. Wie pan ile kosztuje zwykła krzywka a ile niezwykła? Proszę zapytać tunera. Powtórzę jeszcze raz zaledwie kilka procent żużlowcow ma pieniądze na dobry sprzęt i tu skończył się żużel i zaczęła formuła . Dodam jeszcze że instytucja gościa również powinna znaleźć się na tej liście i to wypisane dużymi literami. Jadąc samochodem i słuchając transmisji nie wiedziałem czy jedzie Toruń, Rybnik czy Gorzów - paranoja. Każdy chyba zdaje sobie sprawę ze jeśli nie wiadomo o co chodzi to wiadomo. Stary zuzel już nigdy nie wróci bo ludzie stali się niewyobrażalnie pazerni. To tyle pozdrawiam

 • Jacek Nowakowski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Witam. Najbardziej denerwuje mnie fakt że większość komentujących ukrywa się za kretyńskimi nickami i boi się pokazać kim są naprawde - tchórze. Jeśli chodzi o ROW to po pierwsze zarząd powinien zastanowić się nad przedłużeniem kadencji pana m. Ten człowiek najprawdopodobniej wyekspediuje drużynę Rybnika w to miejsce w którym jest obecnie Śląsk Świętochłowice z którego juniorów tak się ostatnio śmiał... Apel do zarządu i kibiców - nie pozwólcie mu na to! Zaczęło się od Pana Jana funkcyjnego który oddał ponad 20 lat życia dla rybnickiego klubu - był tam człowiekiem który pracował dla idei i koordynował sprawy organizacji zawodów od tej najczarniejszej strony czyli zwykłej fizycznej pracy. Jeszcze jakiś czas temu bał się otworzyć Internet tak został potraktowany przez pana m - kilka lat znajomosci i współpracy i pan m w mediach mówi ze czlowieka nie zna. Drugi w kolejce był długoletni działacz i kierownik startu Darek bez ceregieli odsunięty od klubu w sposób bezceremonialny. Nastepne w kolejce były Bogu ducha winne dziewczyny podprowadzajace. Teraz czas na drużynę! Pan Szczepaniak juz się niestety przekonał o co chodzi.Pozdrawiam kibiców z Rybnika.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.