Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • arspen lubi Komentarz

  Mnie ciekawi jak to jest, że nic nie mówi o tym, jak Petronas wykorzystuje niewolników do pracy w Afryce? Aramco też mu nie przeszkadza? Ściganie się w Chinach, UAE i Bahrajnie? Hamilton szuka tylko poklasku, ot co.

 • arspen napisał/a komentarz do F1. Williams bez tempa i szans na punkty. George Russell zaskoczony

  @jck: i regularnie brał bęcki na starcie.W tamtym sezonie Ferrari miały lepsze silniki , a w tym roku mają dużo gorsze i dotyczy to też innych zespołów na tych samych silnikach . Williams jeżdzi na silnikach Merca , a mimo to Russel jest cienias , bo mu wszyscy odjechali na starcie , pomimo gorszych silników , a kumpla z zespołu minął dopiero pod koniec wyścigów !?? A jak się miotał , ze dla niego żaden problem , bo tak się rozwinął startując wirtualnie . Jedyne co widać , to Latifi ma lepszy model, niż ten z tamtego roku na którym jeżdził R. Kubica , ale tutaj tatuś pilnuje samochodu synusia , żeby mu tak , jak Robertowi części podmieniać na gorsze , albo kazali zjechać do boksu , bo Russelowi może się przydać na podmianę Jak dla mnie , to Williams się bardzo zeszmacił i słusznie należy mu się kara .

 • arspen lubi Komentarz

  Jedyny raz w ubiegłym sezonie kiedy mógł zdobyć punkt też wypadł z toru ... i regularnie brał bęcki na starcie

 • arspen napisał/a komentarz do F1. GP Styrii. Życiowy wynik George'a Russella. Niedosyt w Williamsie

  @Poot: I na dodatek Russel nie mógł dogonić prawie przez cały wyścig słabego debiutanta .

 • arspen lubi Komentarz

  @Michal Jagielończak: Miałem czekać do 17-tej. Jest kwadrans po 16-tej. Fakty (do tej pory) znamy i nic się nie zmieni (na lepsze). Nie komentuję dalej - ponieważ nie należy ''kopać leżącego''.

 • arspen lubi Komentarz

  @Michal Jagielończak: Poczekam do godz. ca 17-tej.

 • arspen lubi Komentarz

  Ja ci odpowiem Michał Jagielończak i powiem Ci, że Ty o tym powinieneś wiedzieć najlepiej, otóż jak się po pijaku przewrócisz (a przecież przewracasz się ciągle), to prędzej czy później wstajesz, bo to jedyna opcja i nie ma innej Dziękuję za uwagę :-)

 • arspen napisał/a komentarz do F1. GP Styrii. Życiowy wynik George'a Russella. Niedosyt w Williamsie

  @Michal Jagielończak: Sam jesteś "znafcom z otfartom gembom. " Jak widać nie masz bladego pojęcia o F1 .Wracaj do podstawówki. Na tak ważnym forum , naucz się poprawnie pisać , bo robisz sobie wstyd !

 • arspen lubi Komentarz

  Loteria, w normalnych warunkach czyli już jutro,kilka okrążeń po starcie nastąpi weryfikacja tempa względem szczęścia.

 • arspen lubi Komentarz

  Ta bomba w czwartek to Hamilton zmienia kolor skóry w ramach protestu

 • arspen lubi Komentarz

  @waldzior: Chłopie, to jest drugi z rzędu wyścig tydzień po tygodniu na tym samym torze. Zespoły mają już dograne setupy, a kierowcy podstawowi nabili setki okrążeń.

 • arspen lubi Komentarz

  Dom wariatów.

 • arspen lubi Komentarz

  Dla mnie człowiek zawsze będzie człowiekiem bez względu na kolor skóry ale pana Hamiltona to chyba poje... żeby cały świat miał padać na kolana przed nim tylko dlatego że jest czarny. Jestem Polakiem I nie zamierzam się płaszczyć przed takim niedouczonym pajacem. Polska w swojej historii wystarczająco się naklęczała I nie za swoje winy a dlatego że była do tego zmuszona. Przypominam panu H że Polska jak I wiele innych krajów nie przywoziła sobie niewolników z afryki więc przeprosin domagaj się od kolonistów, może padną na kolana. Panie H... gdyby nie Polacy zbierałbyś bawełnę na plantacji.

 • arspen lubi Komentarz

  czy wszyscy musza kochac kolorowych ?ja ich kocham ale jak sa u siebie tam skad pochodza

 • arspen lubi Komentarz

  Stopien oglupienia siegnal pulapu. Ja klekam w kosciele. W czasie hymnu stoje.
  Rzekomy rasizm to wydumana ideologia lewacka. To nie Amerykanie protestuja klekajac, to roszczeniowi czarni i oglupione lewackie masy.
  W Ameryce nie ma zadnego rasizmu, no chyba ze mowimy o rasizmie czarnoskorych obywateli, ktorzy nienawidza wszystkich, zwlaszcza bialych ktorych obwiniaja a wlasna nieudacznosc. Dla czarnych rezerwowane sa miejsca w najlepszych szkolach, miejsca pracy,
  Wszystko stoi przed nimi otworem ale coz, nie potrafia czy nie chca z tego korzystac.

 • arspen lubi Komentarz

  WSYSCY MUSZA KOCHAC CHINCZYKOW?A JAPONCOW?A CZARNYCH?A DLACZEGO?WYSTARCZY ZE WSYSCY -CHCEMY ,CY NIE -MUSIMY KOCHAC ŻYDOW...

 • arspen lubi Komentarz

  jestem calym sercem za definitywnym skończeniem z rasizmem! Niech wreszcie czarni, beżowi i ich miksy przestaną poniewierać będących w mniejszości białych! To jakieś szaleństwo, bo niby czemu normalni ludzie, sportowcy, maja klękać na asfalcie? Żeby wyrazić co?!

 • arspen lubi Komentarz

  TO ZA MAŁO !!! ...ZROBIĆ CZARNEMU LASKĘ - ODDAĆ IM SWOJE KOBIETY I DZIECI...wtedy nie ma rasizmu...szczyty zidiocenia !!!!

 • arspen lubi Komentarz

  z jednej skrajności w drugą, a może i w piątą ;)

 • arspen lubi Komentarz

  Russel drugi sezon nie zdobędzie punktów już nie wspomnę o Lafitim Robertowi się nie zdarzyło w karierze żeby miał zerowy dorobek nawet jak był rezerwowym i całego sezonu nie przejechał .Napiszecie ze miał szczęście ale szczęście sprzyja lepszym

 • arspen napisał/a komentarz do F1. GP Austrii. Williams popełnił błąd? Nicholas Latifi najgorszy w stawce

  @yes: Tiaaa , to ile punktów zdobył Russel ?. dwa ? . a może jeden??. I tylko ilość punktów się liczy .

 • arspen lubi Komentarz

  @yes: który w ubiegłym roku był Kubica w sezonie? Kto był ostatni w ubiegłym roku w F1?
  Nie przjedzie ci to przez gardło ani przez kompa?

 • arspen lubi Komentarz

  Jakie to będzie zaskoczenie dla polskich "specjalistów" wszelkich wyścigów jak Robert będzie robił dobre wyniki w DTM... może wyścigów wygrywać się nie da BMW ale zając dobre miejsce dla danego pojazdu zawsze się da tylko czy to zrozumieją wszystkie matołki?

 • arspen lubi Komentarz

  @Ewa Bobińska: Orlen większe od ciebie odprowadza podatki. A ty nie krytykuj, bo się urwa do tych podatków nie dokładasz. Tak więc tankuj sobie ten olej po frytkach na tej pipiduwie, na której tankujesz.

 • arspen napisał/a komentarz do DTM. Testy. Robert Kubica z ósmym czasem. Jazdy na Nurburgringu zakończone

  @Ewa Bobińska: Powiało straszną pustką .To są pieniądze Orlenu , a nie twoje . Twoje pieniądze tusk wywalił na ratowanie jewroprjskiej waluty , oraz Grecji . Za takie pieniądze można by było kupić Mercedesa , oraz redbula z F1 .

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.