Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Gniewko napisał/a komentarz do Bunt siatkarek: Jacek Nawrocki leci do Włoch. Chce porozmawiać z zawodniczkami

  @Gniewko:
  Jeśli zarząd da ciała i się ugnie stracimy jedną generację w reprezentacji jak po rządach Glinki

 • Gniewko lubi Komentarz

  dla mnie nic nie jest jasne,w liscie z wrzesnia nie ma żadnych konkretów,dlaczego Kąkolewska nie poszła za skarga,kto ujawnił kulisy rozmowy , siatkarki czy prezes?obszerne oświadczenie siatkarek z listopada, delikatnie ,jast zbiorem luż nych opinii jakby go dzieci pisały itd....no ale ja sport troche śledze atu sa tacy co wiedza kto z kim nawet za granicą troche powtót do lat szkolnych......

 • Gniewko lubi Komentarz

  z całym szacunkiem dla siatkarek-popełniły ogromny błąd. Trener jest jest od tego , żeby nasze gwiazdy po zdobyciu 4 miejsca nie czuły się mistrzyniami . TAK WYSOKA LOKATA W EUROPIE JEST W GŁÓWNEJ MIERZE JEGO ZASŁUGĄ. A DZIEWCZYNY NIECH ZOBACZĄ POWTÓRKI-POKORA I JESZCZE RAZ POKORA. TO ŻE TRENER UŻYWA MOCNYCH SŁÓW ZAPEWNE BOLI-ALE TAK JEST W KAŻDEJ DZIEDZINIE ŻYCIA.

 • Gniewko lubi Komentarz

  W którym miejscu bylyby te "gwiazdeczki" gdyby nie sztab szkoleniowy na czele z trenerem. Nie pisze o sprawach obyczajowych ,bo ich nie znam.

 • Gniewko napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wypieprzyć na już Kąkolewską i Wołosz, Smarzek musi się jasno określić. Reszta zależy. Powołać nowe dziewczyny które chcą grać a nie biznesy Dolacie robić.

 • Gniewko napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Cała intryga to pomysł Dolaty. Najlepszym dowodem jego głupie tłumaczenie że to nie jego sprawa i nic o tym mie wiedxiał.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.