lek5 - lubi

 • lek5 lubi Komentarz

  Po ograniu Simo... miałem łzy w oczach. Każda złotówka zarobiona przez Igę jej się należy. Nie zaglądajcie jej do portfela, bo to jest gwiazda światowego sportu. Tu mamy kilka osób na tym poziomie: RL9, skoczkowie, LA, siata i Iga, więc nie bądźcie cebulakami, tylko życzcie jej pełnel puli.
  IGA smash the RG2020

 • lek5 lubi Komentarz

  Typowe polskie i zaczyna się zaglądanie do kieszeni...

 • lek5 lubi Komentarz

  Dlaczego piszecie , żeby nie wspominać o pieniądzach . Bez nich to sobie można ..... . Bardzo dobrze , że wszystko jest transparentne , przejrzyste a nie zasłaniamy się jakimś RODO etc . Takie stawki ustalił organizator i tyle . Wygrywa to i jej sie należy kasa i nikomu nic do tego.

 • lek5 lubi Komentarz

  Pełen szacun Robert. Ja też przed laty myślałem, że to była lekkomyślność start w feralnym rajdzie. Jednak życie zweryfikowało szybko moje poglądy. Wiem, że dla kogoś pasja jest najważniejsza i robi to co kocha. Najgorzej zabić w człowieku marzenia. Wypadek mógłby Ci się przydarzyć nawet na przejściu dla pieszych. Życzę Ci powrotu do F1 w normalnym trybie. Wiem, że Jesteś jednym z największych talentów w F1 i nikt mnie nie przekona że jest inaczej. Oglądam F1 od 1974 roku widziałem świetnych kierowców ale nie wielu z talentem. Zdrowia i samych sukcesów. Jesteś nie tylko wspaniałym kierowcą ale bardzo wartościowym człowiekiem i za to bardzo Cię cenię. Wiem że stać Cię na dobre wyniki w F1 szkoda tylko, że dzisiaj w F1 więcej zależy od bolidu niż od kierowcy