Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Beata Lewandowska lubi Komentarz

  Bardzooo nisko umiejscowiony. To smutne dla nas, ale też policzek dla Roberta i przede wszystkim Bundesligi. Wyżej Crystyna Żel nooo niemożliwe.
  Słabe to jest i zarazem smutne, że taki słaby sezon można zaliczyć i być w 10 !!!!

 • Beata Lewandowska lubi Komentarz

  DRAŃSTWO I TYLE NIE FER LEWY DLA MNIE I TAK JESTEŚ DE BEST

 • Beata Lewandowska lubi Komentarz

  Po co on w ogóle tam pojechał? Przecież to farsa ustawiana przez skorumpowaną do granic możliwości UEFA oraz najbardziej wpływowych agentów zadłużonych po uszy cyrkowców z Hiszpanii. Lepiej było jechać na ryby albo pójść na siłownie, skoro wyznacznikiem indywidualnych umiejętności piłkarza mają być wyniki zespołów w których gra.

 • Beata Lewandowska otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Beata Lewandowska lubi Komentarz

  Ogarnijcie umysły, bo poziom waszych komentarzy jest katastrofalny. Wy się nazywacie Polakami? Ci którzy krytykujecie RL9? Ocenianie na podstawie FEJMU jest normalne? Jak to się ma do umiejętności? Jak to się ma do ciężkiej pracy, dzięki której stajesz się coraz lepszy?

 • Beata Lewandowska lubi Komentarz

  Ile bramek strzelił ten konus Mesi, dziwne, że nie podają... DobrzeRL9 ocenił tą szajke jako kabareciarze, czym i na podstawie jakich wyników dziennikarze się kierowali? Żenada!

 • Beata Lewandowska lubi Komentarz

  Lewandowski ciężko pracował na to gdzie i kim jest. Nadal ciężko pracuje na to, aby w 14 minut strzelić 4 bramki, ale do tego aby być najlepszym brakuje kropki nad i. Brak jest sukcesu drużyny w której gra, czy to Bayern czy Reprezentacja Polski, muszą coś ugrać. Śrubuje statystyki Reprezentacji i Bundesligi, a to za mało dla piłkarskiego Świata. Szkoda Lewego, bo utrzymuje się w wysokiej formie któryś sezon z rzędu. Na pewno zaśłużył na więcej niż 8 miejsce. Może za rok, życzę powodzenia.

 • Beata Lewandowska lubi Komentarz

  Powaliło ich z tymi miejscami. Nie mówię że Lewy powinien wygrać, ale na 3 miejsce zasłużył. A Messi w tym roku nic nadzwyczajnego nie zrobił. Wygrał bo jest Messim

 • Beata Lewandowska lubi Komentarz

  To powoli przypomina Eurowizje. Robert i tak byłeś najlepszy.

 • Beata Lewandowska lubi Komentarz

  Po co on Tam w ogole pojechal .Chyba ze na zakupy przy okazji .To bylo do przewidzenis .Ja bym mial wywalone na cala tam zlote pilke buty .Najwazniejsze ze jest spelniony .Gra swoje .Ma rodzine .Swoje interesy a na uklady nie da rady .Marka Messiego sie zanim ciagnie Lewandowski moze nawet na glowie stawac .Strzelac 50 bramek a i tak beda na niego mieli wywalone bo to Polak a gdzie To w ogole jest .Gdzie ta Polska .W Afryce hehe

 • Beata Lewandowska lubi Komentarz

  Lewandowski to klasa sama w sobie! Jestem pod wielkim wrażeniem! Na gali właściwy człowiek na właściwym miejscu! Mister elegantarum! Niewielu takich w moim kraju! I nie mówię tylko o sportowcach!

 • Beata Lewandowska napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  On ma uciechy cały rok w odróżnieniu od ciebie.

 • Beata Lewandowska napisał/a komentarz do Złoty But: Robert Lewandowski ma poważnego konkurenta

  @kurad: Bzdura, że nikt Go nie zna. Kiedy byłam na lotnisku w Anglii to wszyscy Go znali i były pozytywne komentarze Anglików o Nim i to było 3 lata temu.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.