NaZawSzE PoloNiA - lubi - strona 2

 • NaZawSzE PoloNiA lubi Komentarz

  witam ,za ten stan rzeczy odpowiedzialny jest Bruski ,kiedy w klubie zaczął się problem finansowy o którym po raz pierwszy informował Kanclerz ,to zamiast " generała" wyrzucono Kanclerza ,później rzecz miała się podobnie pinokio Dereśiński dołożył jeszcze trochę długów i znowu wyrzucono Kanclerza ,chyba czas aby pójść do ratusza i napluć świnią w twarz

 • NaZawSzE PoloNiA lubi Komentarz

  Pytania "urzędasa" może i zasadne ale kierowane do niewłaściwych osób! Na pytania te powinien odpowiedzieć....właściciel spółki! Ktoś przecież chyba nadzoruje działalność spółek miejskich! Jak właściciel może nie wiedzieć w jakiej kondycji finansowej jest jego..."firma"?!

 • NaZawSzE PoloNiA lubi Komentarz

  Dokładnie,obecna informacja nie powinna wydostać się z zacisza gabinetu,jak ją przyjmą potencjalni sponsorzy?
  Komuś chyba bardzo zależy ,by w Bydzi żużla nie było.

 • NaZawSzE PoloNiA lubi Komentarz

  Witam, całość artykułu znajduje się u mnie na blogu jakby ktoś chciał przeczytać więcej http://www.sportowefak...j-z-klubem
  Co do całej sytuacji to powiem tak - ten ktoś (jestem pewien co do tej osoby - ale bezpośrednich dowodów brak dlatego powstrzymam się od wskazywania palcem), komu zależy z nieznanej dla mnie przyczyny na likwidacji Polonii wykonuję bardzo prężnie swoją pracę. Przez lata wokół klubu narasta sztucznie sterowane zamieszanie, wybuchają kolejne skandale. Rada Nadzorcza jest tylko najemnikiem tego kogoś i za zadanie ma nie robić nic aby było lepiej, a stopniowo wyjmować cegły z tego muru aby po latach tej mozolnej pracy doszło do jego zawalenia. Mimo iż do klubu wpływały przez te wszystkie lata pieniądze z miasta to śladu po nich nie widać - co daje też do myślenia. Najpierw sprowadzono Polonię do poziomu I-ligowego tłumacząc to tylko i wyłącznie słabą postawą sportową i obiecywano szybki powrót, kolejny spadek - kolejny powrót czego efektem było stopniowe celowe zniechęcenie kibiców. W końcu kiedy została ich garstka można było już swobodnie klub spuścić do I-ligi nie tłumacząc się z niczego, nie walcząc o szybki powrót i czekając aż sam klub będzie dogorywał w marazmie.

 • NaZawSzE PoloNiA lubi Komentarz

  Klub z historią jak można tak go doprowadzić? złe działania zarządu nie od dziś złe służą temu klubowi, oby się to wszytko wam poukładało bo zasługujecie na ten klub trzymajcie się kibice będzie dobrze.

 • NaZawSzE PoloNiA lubi Komentarz

  kibic Polonii hahahahaha sami jestescie sobie winni naiwniacy. Ślepo zapatrzeni w tych nieudacznikow piszecie "jutro bedzie lepiej". Nie bedzie. Ja to zrozumialem za czasów prezesury Geringa ktory mowi do mediów jaka to bardzo dobra atmosfera jest w zespole, a po nastepnym meczu Gapinski mowi ze klub w ogole im nie płaci. Teraz kit wciska wam gramza, a wy to łykacie... Moze teraz w koncu przejzycie na oczy, ze w tej (prowadzonej od lat przez tych samych nieudaczników) Polonii nigdy nie bedzie normalnie.

 • NaZawSzE PoloNiA lubi Komentarz

  Oczywiscie ze mam satysfakcje, czekam az Polonia w koncu padnie i przestanie marnotrawic miejskie pieniadze w ogromnej ilosci. Po trybunach widac, ze zainteresowanie jest niewielkie. Czy dla 2-3 tysiecy ludzi warto marnowac rocznie z 5 mln. miejskiej kasy (doliczajac splate kredytu) ? Upadek Polonii jest jedyną szansą na normalnosc w bydgoskim zuzlu. Skonczy sie spółka, zuzel odetnie sie od pasożytów, a jak znajdzie sie chetny by zbudowac cos nowego to moze kiedys znow zuzel powstanie. W obecnej sytuacji to jest utrzymywanie trupa przy zyciu i to zbyt kosztowne zeby sie opłacało czekac na lepsze jutro.
  W Czestochowie zuzel upadł i jadą dalej. W Gdansku to samo, w Gnieznie praktycznie bardzo podobna sytuacja. W Bydgoszczy tez jest stowarzyszenie i wiem ze dzialaja tam ludzie bardziej rozsądni niz gramza. Bycmoze BTŻ ktory zajmuje sie minitorem, zglosil by druzyne do 2 ligi zeby ci młodzi mieli pozniej gdzie jezdzic i moze w koncu do Polonii wrocila by normalnosc i kibice na stadion.

 • NaZawSzE PoloNiA lubi Komentarz

  Ludzie którzy zarządzają klubem są nieodpowiedni.
  W czasach kapitalizmu to muszą być ludzie mający smykałkę do interesów,a nie półamatorzy trzymający się stołka dla etatu.
  Mimo,że nie mieszkam w Bydgoszczy już 26 lat,to jest Mi na prawdę przykro,bo jest to klub na którym się wychowałem.

 • NaZawSzE PoloNiA lubi Komentarz

  Jako wierny kibic Polonii (od ponad 20 lat), posiadacz karnetu, jestem przeciwny kolejnemu dofinansowaniu tej spółki. To jest czyste wyrzucanie pieniędzy w błoto! Dopóki tacy ludzie jak Gramza będą kierować spółką to serrio szkoda kasy. Niech Polonia jeździ w II lidze. Krosno pokazało, że można to zrobić za 500 tys. Tyle Polonia zbierze. Dosyć płacenia takim kelnerom jak Miśkowiak, Kościecha czy Gramza! Ile można, który to już raz miasto nie miało kontroli nad spółką? Przecież taka sytuacja ma miejsce co roku i nikt nie wyciąga żadnych wniosków. DRAMAT