Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Krzysiek Milanicz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nikt go nie ruszy.dzisiejszą piłka rządzą tylko pieniądze.niestety

 • Krzysiek Milanicz lubi Komentarz

  Krysia już powoli się frustruje, a to się będzie tylko pogłębiać, bo forma spada i już nie wróci.

 • Krzysiek Milanicz lubi Komentarz

  Już to widzę jak dyskwalifikują Ronaldo na 2 lat :) Nie bądźmy śmieszni w sporcie gdzie liczy się już tylko kasa nikt dyskwalifikuje za takie pierdoły największych gwiazd dzięki, którym ten biznes się kręci.

 • Krzysiek Milanicz lubi Komentarz

  Matlak dobrze gada. Kasprzyk poleciał do Wyborczej i strzelił z ucha. Kapuś teraz pewno żałuje, ale za późno. I co teraz?
  Z Heynenem też prawie wtopił i prawie Go zwolnił podjudzany przez Pana Wanio w studio...
  Porażka

 • Krzysiek Milanicz otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Krzysiek Milanicz lubi Komentarz

  Kasprzyk i Nawrocki - rozwalacie Reprezentację Polski!!!! Jeśli macie odrobinę czci, honoru i ambicji to zrezygnujcie z szefowania bo i tak z tego g...o wyjdzie!!!

 • Krzysiek Milanicz lubi Komentarz

  Panie BUCU Kasprzycki .
  Okret tonie wysysła SOS a pan dalej tańczysz walca z kapitanem / trenerem/ . Załoga widzi błędy kapitana/ Nawrocki/ chce ratować statek , a pan dalej tańczysz walca i wołasz by podali szampana . Tan to wyglada z boku .
  Jak gdziekolwiek , pracownicy/załoga twierdzą że szef jest taki czy owaki , że robi błędy to trzeba DZIAŁAĆ , dupa w troki i działać . A nie może pić szampana z kolesiem . Wiem związkowy stołek niezatapialny, partia czuwa i kolesie.
  Ale kadrowiczki to kadrowiczki , duża część gra za granicą , jedno słowo w klubie i przyjdzie telegram że jakąś Ptysię boli łydka , inną brzuszek i nie przyjadą .
  Ja wiem znajdą się inne tylko w tej kadrze są dobre ale i kilka znakomitych . Takie następczynie Glinki czy Skowrońskiej /wiem że one już nie grają / nie rodzą się jak obecnie grzyby . Tych i 19 latek i 29 latek jest może z 30 co mają światowy poziom. Jak w tej rozmowie , trzeba ROZMAWIAĆ i ROZMAWIAĆ a nie jak wynika z pana zachowania pokazać że masz pan zawodniczki nawet tą 13-15 w pośladkach .
  Ja , a one chyba też odczytała pana zachowanie jak; spierdalaj... na drzewo , znajdą się inne.
  Nie tak szybko . Tak jak w siatkówce męskiej , w meczach mniej ważnych można tych lepszych posadzić na ławie , ale w ważnych muszą grać najlepsi . Owszem czasem zastępca zagra znakomicie , ale mistrz to mistrz, i taki Leon , Kubiak robią tą różnicę na koniec.
  Szanuj pan bo statek KOBIETY utonie, przez waszą butę i chamstwo

 • Krzysiek Milanicz lubi Komentarz

  Sytuacja wygląda tak jakby PZPS chciał brać zawodniczki na przeczekanie, bo przecież z kadry nie zrezygnują i tu PZPS może się pomylić. 13 zawodniczek na tym poziomie nie znajdą a trener lepszy od Nawrockiego zawsze się znajdzie. Obawiam się że po odejściu Vitala męską kadrę obejmie Nawrocki. Mam takie głupie przeczucie, a Vital po IO odejdzie gdy kadra zdobędzie tam medal, to już pewne.

 • Krzysiek Milanicz lubi Komentarz

  a gdzie się podział obatel ricardo czarnecki. Zawsze tyle ma do powiedzenia nawet na temat siatkówki

 • Krzysiek Milanicz lubi Komentarz

  Panie Włodku taki komentarz z Pana ust?W Niemczech i Bundeslidze to połowę goli sam sobie wypracował,bo Niemcy są zawistni a na dowód tego niech Pan obejrzy jego mecze,ile razy jest w idealnej pozycji i nie dostaje podania, bo skrzydłowy woli oddać sam strzał i najczęściej są to strzały Panu Bogu w okno.Proszę prześledzić jjego karierę i gdzie strzelał bramki a w szczególności reprezentacyjne mecze z tymi nieudacznikami.Gra z nimi i strzela gole,ma ich zdaje mi się najwięcej,śrubuje rekordy.Reasumując Pańską tezę , można wysnuć wniosek,że ci wyprzedzeni przez niego napastnicy bundesligi Brazylijscy,Niemieccy i Holenderscy,byli również gorsi od tych,którzy grali w Hiszpanii,Włoszech i Anglii.Nie ma miejsca by ich tu wymieniać ale byli to znakomici napastnicy o światowej renomie.

 • Krzysiek Milanicz lubi Komentarz

  Oj strzelał w słabej reprezentacji...bronił , rozgrywał chyba słoma ci Włodek wylazła konto mu sprawdziłeś ????


 • Krzysiek Milanicz lubi Komentarz

  Co to za odkrycie??? Tak samo można napisać o Messim, który gra w Najlepszej Drużynie Świata i też strzela dużo goli... gdyby grał w jakimś Getafe to pewnie tyle by nie strzelał... Christiano to samo... Grał w Realu i Juve czyli top swoich lig... Logiczne jest, że skoro jest najlepszy to gra w najlepszej drużynie... Robert dodatkowo dużo strzela w reprezentacji, która do topu światowego nie należy...

 • Krzysiek Milanicz lubi Komentarz

  Teraz porownajcie klase siatkarek i siatkarzy .Gwiazdeczkom sie nie podoba ze Mloda Stysiak i Stenzel graja a co by bylo gdyby w takiej rzenskiej druzynie pojawila sie Kubanka Leonia ktora wyszla by zamaz za Polaka i chciala by grac dla naszej reprezentacji .Zywcem by ja zjadly na snadanie

 • Krzysiek Milanicz napisał/a komentarz do Marek Bobakowski: Buntu siatkarek nie da się już schować pod dywan. Potrzebna woda, nie oliwa (komentarz)

  @Piotr Piotrowski: nie przesadzaj.progres jest.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.