Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Albin Siwy napisał/a komentarz do Koronawirus. Kolejny mistrz świata zakażony. To zawodnik Vervy Warszawa

  Gwiazdor...? XD znaj proporcje mocium panie :)

 • Albin Siwy napisał/a komentarz do Marcin Najman odpowiedział na apel Jarosława Kaczyńskiego. "Nie damy zdewastować klasztoru"

  Za dużo ciosów przyjął na czachę - tak to już bywa z bokserami, szczególnie słabymi.

 • Albin Siwy napisał/a komentarz do To będzie przegląd młodych kadrowiczek. Jacek Nawrocki ogłosił skład reprezentacji Polski kobiet

  XD, Nawrocki rozpoczyna ponowne "budowanie" kadry. Pewnie teraz poczekamy kolejne 5-6 lat na jakikolwiek wynik.
  Usprawiedliwienie przecież jest - "stare" się zbuntowały i nie chcą pracować z trenerem Jackiem Nawrockim.

 • Albin Siwy napisał/a komentarz do Debata prezydencka. "Kto go wpuścił do studia?". Marcin Gortat wyśmiał kandydata

  Panie Gortat - wpuścili go ludzie, którzy podpisali się pod jego wnioskiem o rejestrację kandydata w wyborach na Prezydenta RP, wpuściła go Konstytucja RP, która przewiduje bierne praw wyborcze dla KAŻDEGO, kto nie został go pozbawiony wyrokiem sądowym.
  To raz, a dwa:
  To , że ktoś grał dobrze w koszykówkę, nie znaczy, że stał się specjalistą od wszystkiego, a Pan zaczyna się zachowywać jak 99% celebrytek, które wypowiadają się na każdy temat ze swadą i pewnością specjalisty. Troszkę umiaru, bo szkoda się rozmieniać w kierunku osoby, która wprawdzie kiedyś coś robiła dobrze, ale teraz znana jest głównie z tego, że zabiera głos we wszystkich sprawach, w celu li tylko lansowania się w mediach.

 • Albin Siwy napisał/a komentarz do Siatkówka. Jacek Kasprzyk zmienił narrację. "To kwestie osobiste, zamknijmy ten wątek"

  @Basia Lewandowska:
  LOL, Kasprzyk do polityki???
  Czyżby Samoobrona rekrutowała? Bo z prezentowanym przez prezesa PZPS zachowaniem, ogładą, publicznie używanym językiem, to tylko do partii, w której mówiło się, że prostytutki zgwałcić nie można - co jest o tyle zrozumiałe, jak się nie jest materacem XD

 • Albin Siwy napisał/a komentarz do Siatkówka. Jacek Kasprzyk zmienił narrację. "To kwestie osobiste, zamknijmy ten wątek"

  "Zwalnianie trenera przez zespół to nie jest prosta sprawa i zawsze można patrzeć na to z dwóch stron.

  Osobiście zdanie mam wyrobione - pomijając iż zgadzam się z punktowanymi wielokrotnie błędami Nawrockiego jako szkoleniowca i wierzę w przedstawiane zarzuty na temat tego jakim jest człowiekiem, pamiętając o jego przeszłości, to dyskwalifikuje go tak mocna reakcja grupy. W klubach gdzie dostaje się pieniądze sytuacja jest inna niż w kadrze. Jak trener traci zaufanie grupy (a tu stracił je całkowicie - brak tych kadrowiczek to olanie nie tylko do końca projektu Tokio, ale i następnego całego cyklu 21-24, na którym ze względu na organizację mistrzostw wiadomo jak nam zależy) w reprezentacjach to jest po prostu do zwolnienia, niezależnie od warsztatu.

  Jednakże można by tu jeszcze jakieś argumenty próbować rzucać... do momentu gdy widzi się całość sytuacji.

  1. Wołosz i Smarzek informują prezesa, że kadra chce zmiany prezesa.
  2. Prezes mówi "do kwalifikacji, a potem pogadamy" - to jeszcze jest coś w rodzaju logicznego ustępstwa, na które siatkarki chciały iść.
  3. Prezes ma kompletnie gdzieś to co obiecał i przedłuża JN do '22. Dodatkowo bredzi podając powody takiej decyzji. Siatkarki narzekające na dwulicowość JN dostają podwojenie tego od prezesa.
  4. Nierzetelny dziennikarsko artykuł Bińczyka, czyli redaktora na posyłki grupy piechocko-związkowej, zawierające dość żenujące i niepoważne insynuacje (obrażanie się, że Stysiak gra? Proszę pana redaktora...). Wyraźnie pisany na zamówienie, obnażający poziom etyki i dziennikarstwa redaktora g**** wyborczej.
  5. Prezes kontynuuje obrzydliwe ataki na kadrowiczki w mediach. Nawrocki siedzi cicho poza przemycanymi sugestiami, że ma pomysły na zastąpienie kadrowiczek.
  6. Każda kolejna wypowiedź prezesa i będących na jego pensji piesków, czy wreszcie rynsztok Adamczewskiego -> to jest żenada, zaściankowość, wulgarność. Kompromitacja totalna, na miejscu Wołosz i reszty to bym się uśmiechał, bo one nic nie muszą już za bardzo robić w swej obronie, skoro druga strona strzela sobie kolejnymi seriami w kolana.

  Kasprzyk pokazał się w roli prezesa nie pierwszy raz jako skrajnie niekompetentny cymbał. Tym razem jednak dołożył do tego również elementy bycia człowiekiem ohydnym i obrzydliwym. Środowisko siatkarskie powinno stanąć na głowie, by nie miał już nic wspólnego z tym sportem. Nawrocki oczywiście powinien zostać odsunięty, niech się gdzieś zakopie, byle prywatnie jako coś, a nie z kadrą/jakimikolwiek juniorami. A Adamczewski to głupek śmieć, proszący się o proces i fangę w nos.

  I tyle."
  To cytat najlepszego IMO opisu zaistniałej sytuacji.
  PZPS WSTYD.
  KASPRZYK WSTYD
  NAWROCKI WSTYD

 • Albin Siwy napisał/a komentarz do Siatkówka. Jacek Kasprzyk zmienił narrację. "To kwestie osobiste, zamknijmy ten wątek"

  Panie Kasprzyk, a pewien Pan jest,że to nie było "powołanie za sex"?
  Tak bardzo chcesz to gościu wyciszyć, że aż zacząłeś "mówić! bez bluzgów i knajackiego zaśpiewu.
  Wstyd, że taka osoba jest szefem PZPS!

 • Albin Siwy napisał/a komentarz do Byłe reprezentantki o konflikcie w kadrze. "Jestem zbulwersowana decyzją PZPS"

  Bagatelizowanie "zażyłych" stosunków damsko-męskich w kadrze, gdy jedną ze stron jest zawodniczka, a drugą członek sztabu prowadzi wprost do zarzutu powołań na zasadzie: miejsce w reprezentacji za sex. Nikt w PZPS nie widzi w tym problemu podobnie jak "pierwszy burak polskiej siatkówki" prezes Kasprzyk?

 • Albin Siwy napisał/a komentarz do Byłe reprezentantki o konflikcie w kadrze. "Jestem zbulwersowana decyzją PZPS"

  @Wiesiek Kamiński: Wiesiu, tylko jak cała fabryka wywozi dyrektora na taczkach - to dyro już nie wraca, sorry

 • Albin Siwy napisał/a komentarz do Siatkówka: bunt w kadrze. Były selekcjoner uważa, że "dziewczyny zostały kopnięte w d..."

  @realista_pzps: Nawrockie oazą spokoju, really? Facet, który PUBLICZNIE uderzył w twarz swojego zawodnika na meczu! I co za co, że zmieniony nie przybił piątki?

 • Albin Siwy lubi Komentarz

  "Nie stójcie jak krowy do dojenia" to są słowa wypowiedziane przez trenera na czasie, które poszły na całą Polskę i pewnie nie tylko. Też je słyszałem. Przecież te młode dziewczyny zdają sobie sprawę, że słyszą to miliony ludzi. Mają prawo walczyć o poszanowanie ich godności osobistej. Skoro tak sbie pan pozwala na wizji, to co mówi jak jest tylko z Nimi. Powinien publicznie przeprosić bo ma za co.

 • Albin Siwy napisał/a komentarz do Jacek Pawłowski: Mediator potrzebny od zaraz. Nie pozwólmy zniszczyć reprezentacji Polski siatkarek (komentarz)

  Przecież im już Prezes Kasprzyk pomediował, nieprawdaż? Kilka wulgaryzmów, trochę oszczerstw, groźba odbierania licencji i wreszcie - mamy plan i inne młode siatkarki na Wasze miejsce. To o czym strony mają rozmawiać? Może o tym ,że aktualne reprezentantki powinny Prezesa Kasprzyka całować po dłoniach - to dobry Pan przecież jest - a dla Zarządu PZPS pewnie zatańczyć w negliżu.

 • Albin Siwy otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Albin Siwy napisał/a komentarz do Piotr Makowski broni Jacka Nawrockiego. "Mamy do czynienia z niszczeniem człowieka"

  @Waldi73: A Ty waldi73 idziesz do kadry Nawrockiego zaiwaniać za te 12 dziewczyn. Sam sobie przyjmiesz, wystawisz i skończysz. i Jeszcze na koniec buchniesz przeklinaka w mankiet - buahhhha

 • Albin Siwy napisał/a komentarz do Siatkówka. Kontrowersyjne słowa Jacka Kasprzyka ws. afery w kadrze. "Za materac nie robiłem"

  Nie jesteśmy ostatnimi naiwnymi. "Wyciek kontrolowany" i pojawienie się artykułu autorstwa red. Bińczyka było ewidentnie ze strony związkowej przygotowywaniem gruntu pod ogłoszenie przez PZPS decyzji przedłużenia kontraktu z trenerem Nawrockim do 2022 roku. Ta korelacja w czasie nie mogła być i na pewno nie była przypadkowa.
  Tylko się leśne dziadki z PZPS przeliczyły - bo dziewczyny "wywaliły" sprawę tak jak było. I teraz Kasprzyk ma smród - bo widać, że dopuszcza się manipulacji i oszczerstw w stosunku do kadrowiczek. A słownictwo i zachowanie Kasprzyka jest zaprawdę knajackie i nie licujące powagą stanowiska. Do dymisji panie Kasprzyk, do dymisji!

 • Albin Siwy napisał/a komentarz do Siatkówka: bunt w kadrze. Były selekcjoner uważa, że "dziewczyny zostały kopnięte w d..."

  Prezes PZPS Kasprzyk to dno i wodorosty!
  Manipulacja się nie udała. A za oskarżenia o "załatwianie" posady dla swojego trenera klubowego, to Wołosz powinna tego pana podać do sądu o oszczerstwo!
  Nie wiem, czy Nawrocki powinien być odwołany - nie jestem duchem świętym i nie mam pewności na ile zarzuty się potwierdzą - ale na pewno wiem, że do dymisji jak najszybciej powinien sią podać pan prezes Kasprzyk, bo zachowanie jak słoń w składzie porcelany, wywołanie kolejnej "afery", jak z Heynenem (tam też próbował bez sensu manipulować), knajacki język oraz mentalność rodem z czasów stalinizmu - to nie są cechy szefa nowoczesnego związku sportowego. Mam nadzieję, że sponsorzy reprezentacji widzą to podobnie i dadzą odczuć PZPS soje niezadowolenie.
  Kasprzyk do DYMISJI!

 • Albin Siwy napisał/a komentarz do Siatkówka. Joanna Wołosz: Usłyszałam od prezesa, że podpisy są podrobione

  @Grieg: Tylko te pretensje były zgłaszane preziowi Kasprzykowi nie dziś - tylko dwa miesiące wcześniej. Sprawę specjalnie wywalił powiązany z PZPS dziennikarz, jako wyprzedzenie problemu - czyli podpisania kontraktu z Nawrockim do 2022 roku. Nikt rozsądny w taką dziwną koincydencje nie uwierzy

 • Albin Siwy napisał/a komentarz do Siatkówka. Kontrowersyjne słowa Jacka Kasprzyka ws. afery w kadrze. "Za materac nie robiłem"

  Bo trener Kasprzyk to po prostu taki mizoginiczny leśny dziad w PZPS.
  Knajacki języki i epatowanie wyższością nad siatkarkami-kobietami, którym pewnie miesiączka lub hormony coś poprzestawiało w głowie.
  I jak widać problemy w komunizacji - również w języku polskim - bo nie rozumiał co do niego dziewczyny mówiły; w innym wypadku trzeba by go oskarżyć o kłamstwa i próby manipulowania opinią publiczną - wręcz o oszczerstwo (vide wskazanie, że Wołosz chciała załatwić posadę dla swojego trenera klubowego).
  Wstyd i bareizm!!!

 • Albin Siwy napisał/a komentarz do Siatkówka. Alojzy Świderek: nie możemy odpuścić turnieju na igrzyska

  Ten turniej to już "odpuścił" swoim zachowaniem PREZES PZPS Kasprzyk. Apodyktyczność i brak jakiejkolwiek kontemplacyjności, knajacki język oscylujący wręcz do chamstwa, wprowadzanie w błąd opinii publicznej co do treści otrzymanego pisma, insynuacje oszustwa przez Wołosz i próby "załatwienia" posady dla jej trenera klubowego - i ogólnie całkowicie bezrefleksyjne podejście do problemu. Ot, charakterystyka zachowania tego pana.
  To kolejny przykład jego NIEKOMPETENCJI - poprzednio próbował "ustawić" Heynena - ale tylko się OŚMIESZYŁ, że musi z Belgiem rozmawiać przez tłumacza, bo nie zna żadnego języka poza polskim i kuchenną łaciną (której próbki tak ochoczo daje w wywiadach)

 • Albin Siwy lubi Komentarz

  Kompromitacja szefa związku pogłębia się.Ten numer z materacem obnażył mentalność tego działacza.Człowiecze,odejdż i nie mieszaj.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.