Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jerry Lee Lewis lubi Komentarz

  Profesjonalizmu Nawrockiego dowodza zlote medale Mistrzostw Polski,
  srebrne Pucharu Polski i Superpucharu Polski.
  Medale w Lidze Mistrzow
  Srebro i braz w Klubowych Mistrzostwach Swiata:
  ...
  Czego dowodza dziewczyny,
  ktore cos wygraly dla Polski
  dopiero pod jego wodza?

 • Jerry Lee Lewis lubi Komentarz

  Dziewczyny PRZESADZILY.
  i to grubo.
  Same sobie robia wbrew.

 • Jerry Lee Lewis lubi Komentarz

  Moze trzeba poczekać kilka lat, aż w reprezentacji zadomowi się kilka innych dziewczyn z roczników, które ostatnio nieźle się spisały na juniorskich ME (3. miejsce) i
  młodzieżowych MŚ (5. miejsce), jak Górecka czy Centka.
  (jak pisze Grieg)

 • Jerry Lee Lewis lubi Komentarz

  Napisałem ostatnio że jesteśmy w szambie bo niestety jesteśmy a to dlatego że z tej sytuacji nie ma dobrego wyjścia.
  Prezes zachowuje się ….no jak? Trochę nie ładnie. Ale ja jestem ciekawy jak zachowałby się każdy krytyk w takiej sytuacji. Dostajesz bombę pod tyłek a tu oczekiwanie profesjonalizmu odpowiedzialności. A ty przecież wiesz że to ogromny kłopot. Co wy myślicie. Za 2 miesiące kwalifikacje.Może trenera kadry wybiera się w 2 dni??? Guidetti który jakoś 4-5 lat temu nie pchał się do konkursu nagle zapałał chęcią poprowadzenia Polek? No tak grały w finałach Ligi Narodów. Jak na tak utytułowanego trenera pewnie tani nie będzie.We wrześniu podobno dziewczyny zgłaszały prezesowi problemy i wtedy ich postulatem nie było wywalenie trenera. To co przez ten czas spowodowało tak drastyczną zmianę stanowiska? Co się wydarzyło? No chyba nie to że prezes nie wpłynął na trenera tak jak by chciały. Pisałem że ich argumenty są "słabe" i nadal zdania nie zmieniam , mało tego trener potwierdził moją opinię dotyczącą jego podejścia do spraw "uczuciowych" i winowajca sam zrezygnował. Większość zarzutów jakie podnoszą dziewczyny dotyczą kontaktów z trenerem. Myślę że tu nawet nie chodzi o kontakty czysto trenerskie. Chodzi o to że trener Nawrocki to nie jest typ człowieka kontaktowego z którym można się zaprzyjaźnić. A jeśli dziewczyny czują do niego dystans nie tylko jak do trenera problemy się wyolbrzymiają. Bo cóż to za zarzuty.
  Wielu pisze żeby trener odszedł honorowo. bo łatwiej jego zastąpić niż całą kadrę? No to jest "argument" faktycznie . A z drugiej strony co to ma znaczyć że zawodniczki dyktują kto ma być trenerem a kto nie? My to jesteśmy mistrzami w takie klocki . Nawet sukcesy Niemczyka go nie uratowały. To nic że potem wszyscy tego żałowali.
  W szambie jesteśmy bo stanięcie po stronie trenera nie jednoczy drużyny.
  W szambie jesteśmy bo trener nie popełnił rażących błędów które pozwalały by z czystym sumieniem go tak potraktować , szczególnie że drużyna zaczęła spisywać się lepiej.
  W szambie jesteśmy bo dziewczyny nie chcą z nim grać ?( a może przesadzają tyko nie ma jak się cofnąć) To jak go zostawiać.
  W szambie jesteśmy bo jak dopuścić żeby zawodniczki sobie decydowały . Ciekawe który trener będzie chciał z nimi potem pracować?
  W szambie jesteśmy bo jak nie zrobisz tego co chcą to będzie zbiorowy foch ( którego nikt nie chce)
  A może skoro jak tu niektórzy twierdzą i tak nie mamy szans w IO to może wprowadzać do drużyny nowe zawodniczki . Może niektóre już za bardzo przyzwyczaiły się że są niezastąpione w kadrze i to one buntują pozostałe ,a te nie chcą przecież być posądzane o rozbijanie drużyny?
  Nie ma dobrych rozwiązań.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.