Sliwuch - lubi

 • Sliwuch lubi Komentarz

  Zibi, miałem cię kiedyś za prawdziwego gościa, który pociągnie polską piłkę do przodu - ale coraz bardziej widać że nie ogarniasz tematu, chcesz tylko trzymać się na stołku i nic więcej.

 • Sliwuch lubi Komentarz

  Od roku wiadomo, że Legia będzie rozstawiona, gdy odpadnie z el. LM

 • Sliwuch lubi Komentarz

  Oby ziomuś,oby Fińskie skoki stanęły na nogi...

 • Sliwuch lubi Komentarz

  A kto wie może Włosi zaczną się w przyszłości pokazywać lepiej pod wodzą Kruczka...

 • Sliwuch lubi Komentarz

  To raz a dwa założę się że dzisiaj jeżeli będą sprawiedliwsze warunki o ile będą to go nie będzie w "30" albo pod koniec "30"

 • Sliwuch lubi Komentarz

  Bartosz Kapustka zagrał w Leicester City U-23 i strzelił nawet bramkę. Nie został on jednak uznany.

  No jak się już nawet nie zna odmian ten/ta/to i robi się za dziennikarza... masakra.
  Ale spokojnie! Służę pomocą!
  Jeśli strzelił bramkę, to nie została ona uznana.
  Jeśli strzelił gola, to nie został on uznany.

  W pojedynku Chelsea z Leicester gole nie padły, a Kapustka była aktywny.

  Kolejny przykład tego, że nawet nie czytacie swoich własnych tekstów przed opublikowaniem... ile za takie błędy wyciągacie miesięcznie? Poważnie pytam.

 • Sliwuch lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Sliwuch lubi Komentarz

  Argentyna jest obecnie na pierwszym miejscu w naszej grupie. Jeżeli my i oni wygramy w poniedziałek 3:0, to zajmiemy drugie miejsce w grupie.

 • Sliwuch lubi Komentarz

  Zgadza się coraz ciężej się Was czyta,pomyłki zdarzają się każdemu,ale żeby tak często ? Żenua.

 • Sliwuch lubi Komentarz

  W Korei trzeba było zrobić konkursy zaraz po Japonii bo tak to polecą tam kadry B

 • Sliwuch lubi Komentarz

  Lewandowski w Realu już pewne !
  Zieliński w Liverpoolu na 100% Klopp pewny
  Milik w Monachium -Guardiola potwierdza !
  Glik w Milanie -Adriano Galliani mówi TAK już zrobiłem przelew !
  Krychowiakiem interesuje się Atletico Madryd i Chelsea ale jednak jeszcze nie można potwierdzić,
  Panowie redaktorzy.na 100 % waszych tematów związanych z piłką i transferami 98% to brednie.Jeśli nie macie o czym pisać to moze poszukajcie jakich ciekawych informacji na temat niższych lig Polskich.Coś bedzie napisane szczerze a nie takie tekstówki żeby liczba wyświetleń wzrosła.

 • Sliwuch lubi Komentarz

  SyFy to dno odkąd zwą się WP Sportowe Fakty.

 • Sliwuch lubi Komentarz

  Dlaczego tylko na siedmiu stronach? Spokojnie mogliście dać na 12.

 • Sliwuch lubi Komentarz

  Ogólnie nie wiem czy nie lepiej było by robić PŚ periodami regionalnymi. Np. sezon startuje w Finlandii 4-5 konkursów, potem wchodzi np. Szwajcaria i Austria, poźniej turniej 4 skoczni, po nim Polska i Czechy, poźniej Japonia, Niemcy ( tu też spokojnie z 4-5 imprez w 2 tygodnie ) turniej Norweski, a na koniec 3 kokrusy lotów w Planicy. Łatwiej będzie wtedy o przekładanie konkursów itp.

 • Sliwuch lubi Komentarz

  Fanów Królowej Sportu jest tu sporo, przed MŚ przeprowadziliśmy na dość szeroką skalę 'akcję' apeli do redakcji (liczne blogi, statusy, posty) o ustawienie Lekkoatletyki wśród głównych zakładek SF zamiast jak teraz, w "Inne"... niestety, chyba z przyczyn technicznych okazało się to niemożliwe (mam nadzieję, że uda się przed Rio ;))
  Trzeci dublet? Też sądzę, że jest całkiem realny, Robert Urbanek pozostający dotychczas w cieniu Piotra 'Machałka' ma rewelacyjny sezon i z pewnością mocno o medal powalczy...
  Czeka nas piękna sobota na pekińskim stadionie... pozdrawiam :)

 • Sliwuch lubi Komentarz

  Świetnie! :D Widzę, że trafiłem na jeszcze większego optymistę niż ja ;) Rzeczywiście przeoczyłem chodziarzy (a przecież Robert Korzeniowski!!)... jest to jednakże konkurencja specyficzna, dość loteryjna, zdarzają się liczne dyskwalifikacje za 'podbieganie' które oby naszych omijały, medal w chodzie byłby miłą niespodzianką :))

 • Sliwuch lubi Komentarz

  Piotr Małachowski, Kamila Lićwinko, Robert Urbanek, Joanna Jóźwik... w tej kolejności widzę szanse medalowe naszych lekkoatletów w sobotę... "czarnym koniem" finału na 800 m może być Joanna Jóźwik, wspaniale dysponowana, bijąca swój życiowy rekord ze startu na start, dysponująca świetnym finiszem który może decydować w razie taktyki 'szachów' biegaczek na dystansie;
  Z 4-ch większych lub mniejszych szans medalowych liczę (dość optymistycznie ;)) na zrealizowanie 3-ch, w sobotę czekają nas zatem nie lada emocje :))

 • Sliwuch lubi Paweł Wojciechowski i Piotr Lisek z brązowymi medalami!

 • Sliwuch lubi Komentarz

  Najtrudniej być prorokiem we własnym kraju... to powiedzenie pasuje jak ulał do sposobu traktowania lekkoatletyki przez redakcję Sportowych Faktów, umieszczających informacje z lekkoatletycznych aren wśród peryferyjnych dyscyplin "Inne"... tymczasem ta dyscyplina sportu nie tylko cieszy się ogromną popularnością wśród fanów sportu, to jest do tego najbardziej 'medalodajną' - wg prognoz nie tylko holenderskiego serwisu właśnie Królowa Sportu znów na IO tym razem w Rio dostarczy reprezentacji Polski większość medali (w tym 3 złote);
  Szanowna Redakcjo SF
  Zbliżają się MŚ w LA, najwyższy czas przestać chować głowę w piasek i udawać, że problemu nie ma. Jest! Od dawna przy różnych okazjach my, uczestnicy forum SF apelujemy o umieszczenie dyscypliny sportowej LEKKOATLETYKA wśród podstawowych zakładek na tytułowej stronie SF, zamiast - jak dotychczas niestety ma miejsce - ukrywanie Królowej Sportu w... "Inne"(!!!).
  Odpowiadając pozytywnie na apel wielu fanów LA, Redakcja SF w najlepszy z możliwych sposobów udowodni poszanowanie dla zdania i opinii, oraz oczekiwań uczestników forum SF.

 • Sliwuch lubi Tour de Pologne: Sensacja! Maciej Bodnar wygrał etap!