Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Bogdan Rutecki lubi Komentarz

  Włosi byli szybsi, silniejsi, bardziej agresywni. Prawie cały mecz potrafili grać krótkim pressingiem. Przy tym wychodziły niedostatki techniczne i brak zgrania. Najczęściej przyjmowali piłkę, przystawali, oglądali się na boki i podawali do tyłu, a tam i tak siadali na nich Włosi. W drugiej połowie próbowali grać agresywniej udałoby się przetrzymać 0:1, ale po czerwonej kartce choć próbowali trochę, to nie mieli szans. Nie wiem, dlaczego tak brakowało im energii. Ale Włosi chyba nie są w stanie dwóch tak intensywnych meczy zagrać. Tyle, że już nie muszą.

 • Bogdan Rutecki lubi Komentarz

  Panie Marku, pluje pan pod wiatr! Jest pan wiceprezesem ds. szkoleniowych.
  Coś kuleje to szkolenie, chyba nie ma pan pomysłu jak to ogarnąć w tym PZPNie.

 • Bogdan Rutecki lubi Komentarz

  Trzeba zmienić system całkowicie . Przykład - Belgia
  Pamiętamy jak na MS 82 Polska zlała Belgię . Po nieudanych następnych MS 86 w Belgii zrobili prawdziwą rewolucje, zmienili całkowicie system gry , szkolenia itp. i wyniki widać teraz . A u nas ? PZPN nie robi nic bo po co się wysilać ? Wystarczy że kasa się zgadza . Żal było oglądać mecz wczoraj .

 • Bogdan Rutecki lubi Komentarz

  Problemem polskiej piłki jest wyłącznie PZPN. Zburzyć wszystko, wszystkich, odbudować od zera. Talentów nam nie brakuje, co widać po grze za granicą. Zatrudnić trenera z papierami światowymi i wyniki same przyjdą. Ale teraz tego się nie zrobi. PZPN nie pozwoli.

 • Bogdan Rutecki lubi Komentarz

  pan Koźmiński mówi że reprezentacja nie była w stanie podjąć walki fizycznej z tak dobrze dysponowanymi Włochami, to ja się pytam od pierwszych minut nie dawali rady?, to kto ich przygotował do meczu i powołał skoro nie są w stanie biegać

 • Bogdan Rutecki lubi Komentarz

  Udało się naszym.To tylko 2:0. Włosi mogli nam nastrzelać dużo więcej bramek.
  Nie ma się o co obrażać bo poziom wyszkolenia obu drużyn to niebo a ziemia choć we włoskiej drużynie brakowało zawodników z pierwszej półki.
  Żenujące

 • Bogdan Rutecki lubi Komentarz

  Najlepiej i najwięcej grał Wojtek Szczęsny

 • Bogdan Rutecki lubi Komentarz

  Koźmiński, gra zawodników to jedno, a brak pomysłu na grę to już wina trenera.

 • Bogdan Rutecki lubi Komentarz

  Rozj...ć te towarzystwo i budować wszystko od nowa. Ci obecni się już skończyli po Euro. Mówiłem to już po MŚ w Rosji.

 • Bogdan Rutecki lubi Komentarz

  Ludzie uciekali do sportu przed polityką teraz dzieki lewactwu tfu zanczy robactwu nie można nawet meczu spokojnie obejrzeć

 • Bogdan Rutecki lubi Komentarz

  lewaki zniszczą wszystko nawet sport tak jak zniszczyli go w USA z BLM nikt juz tego nie oglada prócz grupki lewaków...tak upolityczniono sport że ludzie się odwrócili..... to samo widze u nas... sport to sport prywatnie te panie niech sobie chodza po protestach...a sport jest sport... i nie ma tu miejsca na politykowanie zawodników

 • Bogdan Rutecki lubi Komentarz

  Błyskawica czerwona znak lewackiego SZONA

 • Bogdan Rutecki lubi Komentarz

  @Reixen ZG: Dużo napisałeś ale czy z sensem? Ojciec Igi nie zerwał umowy jak sugerujesz tylko ją wypowiedział. Tak się składa, że każda strona może wypowiedzić umowę. Nikt nie kwestionuje zwrotu kosztów szkolenia. ale jak się okazuje WSG chce zwrotu z nadwiązką, która już podskoczyła w momencie zdobycia przez Swiątek pucharu w RG. Dlaczego WSG cwaniaczkuje (jak to określasz) i nie ujawni kosztów jakie wpływają na sumę około miliona? Czy od każdego swojego wychowanka również za szkolenie żądają milion? A jak nie ma to co... idą do sądu?

 • Bogdan Rutecki lubi Komentarz

  Sprawa jest prosta. Niech WSG przedstawi w ciągu miesiąca dokładne faktury jakie sumy przeznaczyła na rozwój Igi. Oczywiście bez kosztów przejazdów managerów itp. Dokładnie to co doprowadziło do rozwoju Igi czyli treningi, trenerzy itp.

 • Bogdan Rutecki lubi Komentarz

  Jakby Iga nie wygrała prestiżowego turnieju to pewnie pies z kulawą nogą by o niczym nie wspomniał ale jak pokazała się w telewizji jak triumfatorka turnieju to hieny się odezwały i chcą krocie

 • Bogdan Rutecki lubi Komentarz

  No to sobie WSG reklamę zrobiła. I dobrze im tak. Chytry dwa razy traci.

 • Bogdan Rutecki lubi Komentarz

  Wszystko jest ubabrane brudna kasą . To sport ?

 • Bogdan Rutecki lubi Komentarz

  Wspierł rozwój Igi ..????
  Żadnego wsparcia tutaj nie widzę tylko nadzieję na zagarnięcie kasy, co obecne kroki potwierdzają... !!!

 • Bogdan Rutecki lubi Komentarz

  Bańka straty za to że ktoś rozwiązał umowę i to jeszcze zanim świat o tej osobie usłyszał???
  Ciekawe czy by przyszli po taką kwotę (zakładając że mają rację), gdyby Iga odpadła już w I rundzie???
  To zwyczajni naciągacze i powinni zostać napiętnowani przez wszystkich w kraju, a w necie powinien się rozpocząć taki hejt, żeby z podziwu nie wyszli przez kolejne 10 lat!!!

 • Bogdan Rutecki lubi Komentarz

  Bardzo jej współczuję ale przyznaję że jest dobra.W sporcie jest taka zasada-musi być zwycięzca i .przegrany nie ma innego wyjścia

 • Bogdan Rutecki lubi Komentarz

  Gratulacje Sofii za piękny mecz i sportową postawę. Mam nadzieję, żę dziewczyny spootkają się jeszcze wielokrotnie na korcie dając nam wiele sportowych emocji. Powodzenia w dalszej karierze sportowej.

 • Bogdan Rutecki lubi Komentarz

  Klasa polega na tym aby umieć przegrać

 • Bogdan Rutecki lubi Komentarz

  Przecież pani Sakowicz stwierdziła, że Amerykanka udawała, że ma kłopoty zdrowotne. Taka wredna. Podobnie Sakowicz zdemaskowała kiedyś Lepchenko grającą z Radwańską. Wyśmiała jej "wyimaginowane" kłopoty i skorzystanie z przerwy medycznej. Po meczu Amerykanka wylądowała w szpitalu, gdzie okazało się, że ma poważne problemy, z zapaleniem płuc włącznie.

 • Bogdan Rutecki lubi Komentarz

  szacun .

 • Bogdan Rutecki lubi Komentarz

  To udo obklejone miała już od bodajże pierwszej rundy, jeśli pamięć mnie nie myli. W finale natomiast obklejone dużo bardziej, co nie dziwi szczególnie po trudach wcześniejszych meczów. Ja akurat nie wyczuwam tutaj u niej, żeby to było ot tak tylko, albo ta przerwa medyczna głównie taktyczna, jak niby nie sugerując (się zarzekał) sugerował to (nie fajnie, jak dla mnie) komentator tego spotkania. I chociaż cieszy to, że wygrała Iga, to nie poradzę nic na to, że żal mi jest Sonii i nawet nie samej porażki, tylko że aż tak to bardzo przeżyła. Ale to jednocześnie bardzo dobrze o niej świadczy, że ogromnie jej zależało, że ambitna jest i ile emocji dzięki temu nosi w sobie i tej waleczności. Z jej punktu widzenia może lepiej, że przegrała wyraźnie, aniżeli po długim, zaciętym spotkaniu, którego losy do końca ważyły by się raz na stronę jednej, raz na drugiej. Taka porażka mogłaby być jeszcze boleśniejsza dla niej, choć na takim meczu widowisko niewątpliwie by zyskało. Ale i tak nawet nie ma co narzekać, gdyż 2 z trzech tegorocznych wielkoszlemowych finałów dostarczyły w miarę sporo emocji - i to także ten nowojorski mimo wszystko - pomimo braku publiczności. Ale poraz kolejny - po fenomenalnym spotkaniu Kvitovej z Osaką przed rokiem, i w tym Australia bardziej szczęśliwa dla bardziej zaciętych widowisk. Dla Igi gratulacje, ale nie mniejsze dla Sofii (Sonii).

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.