Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Rafał Radzikowski lubi Komentarz

  Przykre, dopatrzono się wielu podobieństw do stylu Kliczki. Sędzia też się dostosował do tego stylu. Jak miał to wygrać Ruiz ?! Jak ! Skoro AJ za każdym razem w pół dystansie kurczowo chwytał Ruiza. Ruiz znalazł sposób zrywał klincz i obkładał AJ ,ale sędzia nagle zabronił i tego. Jeden z komentatorów podkreślił, że AJ trenował mocny klincz, ja rozumiem klincz ze zmęczenia,lub sytuacja na skraju ko itp.,ale świadome kurczowe łapanie przy każdym zbliżeniu się przeciwnika !? W piłce nożnej jest to faulem taktycznym zwane i żółta kartka. Tutaj ostrzeżenie i odjęcie punktu. Ale sędzia nie reagował. Walka wcześniejsza Chorwata! Walił w tył głowy, aż huczało i sędzia nic. Tym bardziej, że Ruiz uderzał po zerwaniu klinczu, ale w bok głowy , a nie tył. Dla mnie taka taktyka to w MMA, a w boksie wstyd dla sportu jego zasad, sędziowania. Kliczko powinien stracić pas o wiele, wiele wcześniej, za te klincze, wieszanie na przeciwniku. Ale cóż, kasa robi wszystko, robi ,styl,sędziów itd. ŻENADA!!!

 • Rafał Radzikowski lubi Komentarz

  Porównanie do Kliczki oczywiście na miejscu, przez ten jego boks przestałem na długie lata tą dyscyplinę oglądać. Oczywiście mam podziw i szacunek dla jego dokonań tak jak do tego co zrobił wczoraj Joshua ale nie lubię takich walk. Całą walkę Joshua zniechęcał Ruiza do walki tak jak mnie do oglądania tego widowiska ale po ósmej rundzie wróciły nadzieję na normalny boks i dotrwałem do końca... niestety

 • Rafał Radzikowski napisał/a komentarz do Polski Twitter o walce Joshua - Ruiz 2. Eksperci chwalą zwycięzcę, Zbigniew Boniek zawiedziony

  @Piotr Wolski: To niech gra w szachy a nie zajmuje się boksem!!!

 • Rafał Radzikowski

  Najgorsza "walka" o mistrzowskie pasy w histori boku. Josuha cały czas na wstecznym, unikanie walki powinny być za to kary tak jak w innych sportach. Taki styl walki niszczy boks i odejdą najzgorzali fani boksu w stronę UFC,MMA, KSW. A podnoszenie przez szejka rąk Josuhy w geście triumfu przed ogłoszeniem werdyktu przez sędziego daje do myślenia czy ta "walka" nie była ustawiona. Szkoda czasu na oglądanie takich walk.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.