Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kabi Kabi napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mi się wydaje, że właśnie to powinno tę Panią określać, jeszcze rok temu broniła się przed krytyką, obiecywała że nie zrezygnuje ze stanowiska, że chce poprowadzić team przez ten trudny dla nich okres. No ale wiadomo coś mówić trzeba było. Wywleka teraz tryumfy Williamsa, który był prowadzony przez jej ojca a nie ją samą. Czas się wreszcie przyznać, że jedyną osobą winną upadkowi zespołu jest ona sama.

 • Kabi Kabi napisał/a komentarz do F1. Robert Kubica zasłużył na kolejną szansę w lepszym bolidzie. "Baśnie nie powinny się kończyć rozczarowaniami"

  @Pablo2731: to po co czytasz?

 • Kabi Kabi napisał/a komentarz do F1: Max Verstappen przedłużył kontrakt z Red Bullem. Nie będzie głośnego transferu

  @Raptor84: nie mam zamiaru nikogo atakować, ale nie widzę w tym błędu. To tak samo jak Ślązacy są Polakami. Jedna i druga wersja jest poprawna. Mało tego oficjalnie Holandia to Królestwo Niderlandów. Nie rozumiem więc czemu ktoś nie mógłby używać takiej formy tylko dlatego że komus to nie odpowiada lub po prostu szuka byle pretekstu do hejtu

 • Kabi Kabi napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  @Raptor84 Ty bałwanie Niderlandy to region Holandii to raz, wiec Verstappen jest niderlandczykiem, a gdybyś czytał inne wiadomości również zamiast tylko hejtować, dowiedziałbyś się ze Holandia od 1 stycznia zmieniła również nazwę na Niderlandy, i kto tu teraz jest bałwanem, do szkoły wrócić i geografii liznąć tumanie.

 • Kabi Kabi otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Kabi Kabi napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie rozumiem waszego hejtu na temat Kubicy i Pana Kuczery, skoro wam się nie podoba gdzie obecnie znajduje się Kubica i jakie informacje są tutaj podawane to po co tutaj wchodzicie i to czytacie? Sporo osób pisze, że ma dość tych wypocin, chyba jednak nie skoro znów tu są i komentują. Na podwórku was bili czy co, że w Internecie się dowartościować musicie? :D zapewne większość tych hejterow te 12 lat temu biegło szybciutko przed telewizor bo "Kubica jedzie"... żałośni jesteście i tylko się kompromitujecie. Nie pozdrawiam.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.