• mirmur

    Zastanawiające, że nie ma w tym zestawieniu rozgrywających. A to głównie one są autorkami wyborów i kreowaniem gry. Niektóre panie są monogamiczne i grają jednostronnie a gdy zaczyna być gorąco to wtedy widać spóźnione reakcje. A tak przy okazji to cała ta zabawa w złych i dobrych siatkarek czy siatkarze uważam, że jest nie na miejscu. Ale to pewnie wynika z braku kreatywności autorów tej strony

  • mirmur

    Szkoda Panie trenerze, ze tak szybko Pan się poddał. Sam Pan trochę sobie przeczy, mówiąc że zespół jest beniaminkiem na parkietach Orlen Ligi i frycowe trzeba zapłacić.. Ale cóż trzeba uszanować Pana decyzje. Powodzenia.

  • mirmur

    Czy wszystkich traktujemy jednakowo? "Agata to klasowa zawodniczka, myślę, że niejeden zespół w ekstraklasie widziałby ją w swoich szeregach – mówił prezes ŁKS-u Commercecon Łódź". Dlaczego przytaczam te słowa, bo ta klasowa zawodniczka wystawiła ŁKS, dostała propozycje z Włoch i tam pojechała, zrobiła to co zrobiła. Czy to jest wiarygodna zawodniczka? Jak ktoś nie wie, chodzi o Agatę Witkowską z domu Durajczyk.