Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Andrzej Kowalski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Stop mma i ksw! To nie jest sport! Chamstwo chamstwo i jeszcze raz chamstwo!

 • Andrzej Kowalski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Stop mma i ksw!!! To nie jest sport!!! Jak mozna patrzec na cos takiego! A tym bardziej sie tym zajmowac. Chamstwo chamstwo i jeszcze raz chamstwo! Do Kosciola nie chodza, a potem rosna tacy, przykre i zalosne.

 • Andrzej Kowalski napisał/a komentarz do MMA. UFC 253. Paulo Costa nie przebiera w słowach. "To ludzki śmieć"

  @Zbigniew Andrzej Adamski: tylko dla zdegenerwanych, skrzywionych psychicznie biedakow, ktorym trzeba wspolczuc bo raczej sa ateistami, gdyz gdyby byli katolikami to by szanowali innych! I pozniej mlodziez, a nawet dzieci patrza na to gowno i sa agresywne, bez szacunku dla bliznich! Sport to jest np lekkoatletyka, nawet zapasy, judo, w ktorych sa zasady, a nie zwykla chamska bijatyka!

 • Andrzej Kowalski napisał/a komentarz do MMA. UFC 253. Paulo Costa nie przebiera w słowach. "To ludzki śmieć"

  @zbych22: pieknie powiedziane, niedobrze sie robi jak sie patrzy na to chamstwo i ten pseudosport! Jak mozna taka chuliganernie pokazywac publicznie?! Ci co to puszczaja powinni siedziec w pierdlu! Dno kompletne. Wstyd czasem, ze jest sie czlowiekiem jak sie na takie cos patrzy!

 • Andrzej Kowalski lubi Komentarz

  "Ludzki śmieć"- A czy w tym "sporcie" można spotkać człowieka bez odchyleń psychicznych? Normalny człowiek,kierujący się empatią do innych na pewno nie wejdzie do zwierzęcej klatki i tylko po to żeby zrobić drugiemu jak największą krzywdę. Typowa chuliganka urosła do miana sportu. Tfu.

 • Andrzej Kowalski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Stop mma i ksw! To nie jest sport! Stop lgbt!

 • Andrzej Kowalski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Stop mma i ksw! To nie jest sport!

 • Andrzej Kowalski lubi Komentarz

  Nareszcie ten "sport" dla idiotów i oszołomów został zauważony w następnym kraju Europy.Za nimi będą następne i oby w naszym kraju też poszli tą drogą.

 • Andrzej Kowalski lubi Komentarz

  Co to robi w dziale sportowym? O mordobiciu piszcie w jakimś pitawalu czy czymś takim.

 • Andrzej Kowalski lubi Komentarz

  A ja napiszę tak. Ja też jestem za tym aby takie walki były zakazane. To wprowadza za dużo agresji, gówniarze się naoglądają ludzi którzy mają swoje ego a większość z nich to świat przestępczości więc skąd oni mają brać dobry... napisałem dobry przykład. Sztuki walki nigdy nie wprowadzały agresji, szarpania za włosy, wkładanie palców czy kopanie w parterze. Ja rozumiem jedno jak się ludzie bronią w sytuacji będącej na ulicy lub gdzieś w innym miejscu ale to powinno być bardziej samoobroną niedostępną w mediach. Jest dużo odmian sztuk walk ale typowa hooliganka to nie jest sztuka walki. Sztuką walki jest, Karate, Teakwoondo, Kung fu, Kendo, Aikido itp. A te lanie się po ryju nie daje dobrego przykładu dla ludzi. Szkoda że te czasy się zmieniają w tym kierunku co nie trzeba. Ja trenuję Kyokushin ponad 12 lat i wiem dlaczego zawodnicy co osiągają tytuły MŚ ME nie startują w MMA. Wiecie dlaczego????? Bo nie zniżają się do poziomu większości psychopatów. Nie wszystkich a większości. Pudzian i MMA???? dajcie mu Boniavsiego lu Ernesto Host, lub Francesko Fihlo

 • Andrzej Kowalski lubi Komentarz

  to zajęcie dla KRETYNÓW, teraz wiem jaki sport uprawiali posłowie

 • Andrzej Kowalski napisał/a komentarz do Nieoczekiwane problemy MMA. Drugi kraj w Europie zakazał tej dyscypliny

  zabronić tego całego mma i ksw, przynajmniej w tv i necie bo tylko chamstwo się z tego "rodzi"; jak chcą to niech się bawią w te durnoty ale żeby tego nie było widać w telewizji i w internecie!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Bartek Gałka

Typie jesteś tak ograniczony umysłowo że tacy jak ty nie powinni mieć prawa głosu w tym kraju, bo przez taką ciemnotę jest jaki jest i rządzi nami KarakanPsychopata.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.